SATILDI

iPhone 6 - 16 GB - Space Gray - TR Cihazı, Mükemmel Kondisyonda

Yeni telefon aldığım için başlıkta belirttiğim eski telefonum iPhone 6 16 GB Uzay Grisi renk telefonumu satıyorum.

Cihaz Türkiye cihazıdır, 2018 başında garantiden sıfırı ile değiştirildi. Ancak bununla ilgili olan belgeyi kaybettim. Forumda da o sıralar yazmıştım, konudaki iki mesajımın linkini koyuyorum:
https://forum.donanimha...-124283948-67#130378154
https://forum.donanimha...-124283948-67#130502399

Kutusu mevcuttur, şarj aleti ve lightning kablosu orijinal kutudan çıkan ürünlerdir. Kutu ve Şarj Aleti ile verilecektir.

Kulaklığı bozulmuştu, ardından başka kulaklıklar ve en son da airpods aldığım için yenisini almadım. Velhasıl kutuda kulaklık yoktur.

Cihazın çalışmayan kusurlu bir parçası yoktur, alındığı günden beri kılıf ve ekran camıyla kullanılmıştır, en ufak bir çizik, darbe bulamazsınız. Kozmetik olarak 10/9.99'dur. Orijinal fabrikasyon pili hiç değişmemiş ve seviyesi %90'dır, bunda bilinçli şarj etmemin etkisi de yüksektir. Normal kullanımda günü hala çok rahat çıkarabilmektedir.

TouchID'si sıkıntısız çalışmaktadır.

Sessiz mandal ve diğer tuşlarında hiçbir şekilde deformasyon ve algılama güçlüğü yoktur. (Genelde Asitive Touch ile kullanılmıştır.)

Ücret pazarlıksız SATILMIŞTIR tl'dir. Telefon harici mantıklı takas teklifleri değerlendirilir.

Ankara'da elden teslim yapabilirim; diğer illere ise önce ödemesinin yapılması koşuluyla kargo yapabilirim.

SATILDI

PS3 SuperSlim 320 GB + 9 Oyun

CECH-4204A kodlu aslen 12 GB, sonradan 320 GB HDD takılmış PS3, aksesuarları ve yanında 9 oyunla birlikte satılıktır.

Cihaz 2014 Yılında İstanbul Bilişim Airport AVM'den alınmış Türkiye cihazıdır lakin kutusu ve faturası elimde yoktur.

Cihaz tek elden, genellikle Gta oynama amacıyla çok az kullanılmış olup son 2 yıldır neredeyse kullanılmıyor. Yanında DS3 kutusundan birlikte çıkan koldur, kolda herhangi bir deforme veya yorulma yoktur, kullanımını buradan anlayabilirsiniz.

Oyun oynamaya zaman bulamadığım için satmaya karar verdim. Mümkünse paket halinde oyunları ile birlikte tek elden vermek istiyorum.

* PS3 konsol 320 GB (CECH-4204A)
* Orijinal Dualshock 3 Kablosuz Kol
* Kablolar (Güç Kablosu/HDMI kablosu/DS3 için USB-Mini USB kablo)
* 9 Adet, kitapçıkları dahil aksesuarları tam, cd'leri üzerinde çiziği bulunmayan oyun:
- Uncharted 1: Drake's Fortune
- Uncharted 2: Among Thieves
- Uncharted 3: Drake's Deception
- GTA 4
- GTA V (Haritalı)
- Call of Duty Modern Warfare 3
- FIFA 13
- Hitman: Absolution
- Wolfenstein

Ürün Kırşehir'de olup Kırşehir'de her daim, uygun günlerde Ankara'da elden teslim şeklinde veya diğer şehirler için kargo yolu ile alışveriş yapılabilir.

Fiyat: SATILMIŞTIR

SATILDI

General Mobile e-tab 4

*Root'lu, her türlü kullanıma açık.
*Hemen hemen hiç kullanılmadı sadece birkaç aydır skype görüşmesi için kullanılıyor.
*Yerine ipad alındığı için satılıktır.
*Ürün ikinci nesil olup, micro-usb soketli, donanımı yüksek olan modelidir.

Cihaz çok az kullanıldığı için pili muadillerine göre oldukça iyi durumda.
Kozmetik olarak cihaz çok iyi durumda, zaten evden bile hiç çıkmadı.
Cihazın taşıma çantası, kutusu, şarj cihazı ve kablosu yani tüm kutu içeriği teslim edilecektir.

Ürün Kırşehir'de olup elden veya önce havale/eft sonra kargo şeklinde satış olacaktır; imtiyaz sadece referansı çok (>200) olan eski üyelere karşı olacaktır.

Fiyat pazarlıksızdır. Mantıklı takas tekliflerine açığım.

Fiyat: ₺225

FORUM DIŞINA SATILDI

Viewsonic VX2263SMHL 21.5" FULL HD IPS 2ms Monitör (VGA-HDMI-MHL)

Ürün, geçen sene hepsiburada'nın yaptığı ucuz satıştan vazgeçmesi sonucu tüketici hakem heyeti vasıtsasıyla birkaç ay uğraşmamdan sonra iptal olan yerine alabildiğim üründür. Konu linki: https://forum.donanimha...-118195588-66#126141667

Mağduriyet konusundaki mesajlarım okunabilir. Açıkçası ihtiyacım da olmayan bir üründü çünkü kullanabileceğim herhangi bir sistemim yok, laptop kullanıyorum. Ürünle sadece üç-beş kez heves edip laptop'a bağlayıp film izledim, toplam kullanım süresi 10 saati bile geçmiş olamaz. Belki kasa toplarım diye ürünü aylardır kutusunda muhafaza ediyorum ancak kasa toplama düşüncemden vazgeçtim ve yeni bir laptop almak için bütçe oluşturmaya başladım.

İhtiyacım olmadığı için artık satılıktır. Gerçek manada "çok az kullanılmış" bir ürün. Zaten cihazın jelatinleri bile sökülmemiş durumda. En ufak bir çizik, vuruk, ezik yoktur. Bulana bedava veririm. Kutusu, garanti belgeleri, faturası ve yanında gelen her türlü ekipmanıyla birlikte verilecektir.

Ürün Kırşehir'de olup haftaya İstanbul'a gideceğim için talep halinde oraya veya yol üstündeki herhangi bir ile de getirebilirim. Onun haricinde önce havale/eft sonra kargo şeklinde satış olacak olup imtiyaz sadece referansı çok (>200) olan eski üyelere karşı olacaktır.

Mantıklı takas tekliflerine açığım.

Fiyat: ₺450

22" Full HD SuperClear® Paneli ile 1920 x 1080 Çözünürlük
2MS Tepki Süresi ile Akıcı ve Net Görüntü Kalitesi
%95 sRBG Renk Kapsama Oranı
1000:1 Statik Kontrast Oranı ve 50.000.000:1 Dinamik Kontrast Oranı
250 Nits Parlaklık ile Daha Net Görüş
178° Yatay ve 178° Dikey Açıdan Daha Geniş Görüş Açısı
Dahili Hoparlörler ile Etkileyici Ses Deneyimi
2HDMI ve VGA Girişleri ile Geniş Bağlantı Seçenekler
VESA Duvara Monte Uyumluluğu
İnce Çerçeveli Beyaz Şık Panel Tasarımı
Eco-Mod ile %40 oranında Enerji Tasarrufu

FORUM DIŞINA SATILDI

Apple Tv 3.nesil (hatasız, çiziksiz, kutulu)

Apple Tv 3.Nesil

Full kutulu kullanım kitapçığına kadar duruyor.
Kumandası ve Apple Tv hatasız tertemiz.

İstanbul elden teslim.
Fiyat: ₺400

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Gravaze

İsim:
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2012;
Durum: Forumda
Son giriş: 14 Mayıs 2021; 16:59:58
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık PSP 3004 WIFI + 8 GB Hafıza Kartı + Kamera
Alıcı: cagriekim
Tarih: 31 Mayıs 2014; 17:54:53
Yorum:Profesyonel bir satıcı herşey dört dörtlüktü.
Genel Puan:      
Ürün: ürünler satılmıştır
Alıcı: alyanki
Tarih: 11 Mayıs 2015; 23:57:15
Yorum:Çok teşekkürler :)
Genel Puan:      
Yorum:Gayet hesaplı bir fiyata 3 tane basınçlı yıkama makinesi aldım.Hızlı ve hesaplı bir şekilde kargoladı.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Reeder W7ic (Windows 10)
Alıcı: caglaryk
Tarih: 29 Nisan 2016; 23:46:42
Yorum:Ürün bahsedildiği gibi. Kendisine güvenilir arkadaş. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Ekran Problemli Galaxy S3 -Türkiye Cihazı-
Alıcı: opelgt
Tarih: 2 Şubat 2017; 21:23:06
Yorum:herşey ilanda belirtildiği gibiydi. teşekkürler.
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.219