SATIŞTA

SATILIK NBA 2K15 / BATMAN: ARKHAM ORIGINS [PS3] [KUTULU] [FİYAT DÜŞÜRÜLDÜ]

PS3 cihazimi sattim, oyunları da oynayip bitirdigim icin satiyorum. İki oyunu da oynadiktan sonra kutusuna kaldirdim tertemiz ciziksiz durumdadir. Kitapcığı mevcuttur. Knightfall DLC paketi kullanilmamistir.

FİYAT:
NBA 2K15: → → → 35 TL
Batman Arkham: Origins:→ → → 30 TL
Pazarlık payı yoktur.

İstanbul içi elden alışveriş tercih ediyorum isteyene kargo da yapabilirim kargoyu alıcı karşılar.

SATIŞTA

Siyah Logitech K120 F klavye

Sıfırdan farksız tertemiz durumdadır. F klavye dersine çalışmak için almıştım toplamda 1 saat bile kullanılmadı kutusunda duruyor. Hiçbir sıkıntısı yok.

Fiyat: 25 TL

İstanbul içi elden alışveriş tercih ediyorum kargolu satışlarda kargoyu alıcı karşılar istediğiniz kargo ile gönderim yapabilirim.

SATIŞTA

OXELO FIT 5 ERKEK PATENİ

Orijinal Oxelo Fit 5 erkek patenidir. Decathlon'dan alindi. Bir heves korumaliklariyla birlikte aldim toplamda 10 kere bile kullanmadım evde köşede duruyor.

Patende herhangi bir sıkıntı kırık vs. hiçbir sıkıntı yoktur. Kullanmadığım için satıyorum.

43 numara

FİYAT: 180 TL

SATIŞTA

SATILIK ORİJİNAL BEŞİKTAŞ FORMA-ŞORT-KONÇ TAKIM (14-16 YAŞ)

ORİJİNAL BEŞİKTAŞ FORMASI

Kartal yuvasi lisansli urundur, futbol okulu formasidir. Futbol okuluyla alakam kalmadığı için satıyorum Beşiktaş'lı olmadığım için dışarıda da giyemem :) 1.5 ay haftada 2 kere giyildi. Tertemiz durumda defo vs. hiçbir sıkıntısı yok. Eyüp ve civarı elden satış olur kargolu satışlarda kargo alıcıya aittir istediğiniz kargo ile gönderebilirim.

Beden: Futbol okulu forması olduğu için beden yaş üzerinden belirtilmiş 18 yaş için zaten etikette de 18 yazıyor. 1.81 boy 62 kg bana tam oluyor.

FORUM DIŞINA SATILDI.
#############################################################################################################

ORİJİNAL BEŞİKTAŞ FORMA-ŞORT-KONÇ

Lisanslı, Kartal Yuvası ürünüdür Beşiktaş futbol okulu formasıdır. Tertemiz durumdadır kullanılmayacağı için satıyorum. İstanbul Eyüp ve civarı elden satış olur. Kargolu satışlarda kargoyu alıcı karşılar dilediğiniz kargoyla gönderebilirim.

Beden: 176 yani 16 yaş içindir

İnternetten aldığım beden tablosu:

Fiyat: 50 TL

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

LittleWorld

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109