Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

Sahibinden satılık galaxy tab 4 tablet (batarya problemli)

tableti okulda vermişlerdi hiç kullanmadım kronik batarya problemi vardır kablo takılıyken çalışıyor ürünü toplasan 15-20 dakika kullanmamışımdır . uğraşmak istemediğim için satıyorum sıfırı 800 tl dir (benimkininde sıfırdan farkı yok ) (havale ücreti + kargo ücreti kesinlikle alıcıya aittir bankadan işlem yaparken ona göre fazla yatırın paranızı mesuliyet kabul etmem) 400 tl istiyorum arayın/mesaj atın konuşuruz herkese iyi alışverişler yanlızca ürün gönderilecektir bu arada internette kısa bi araştırma yaparak pil sipariş edebilirsiniz fiyatları 100 tl civarlarında geziyor .
Kutu içeriği :
1 adet samsung galaxy tab 4 tablet

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATIŞTA

15 tane iphone 4/4s için arka kapak 50 tl

http://imgur.com/a/HmArz

MONTAJ NASIL OLCAK DİYE DERT ETMEYİN İNANILMAZ BASİTTİR !!!

önemli not !! : bunlar çıkartma ,kılıf yada benzeri bişi değil direk iphone 4/4s için arka kapaklardır montaj nasıl olcak diye kesinlikle dert etmeyiniz inanılmaz basit bir montajı vardır : elimde toplam 15 tane vardır fotoğraflarda görceğinz üzere telefonunuz renkli ve güzel olmasını istiyorsanız 0 arka kapaklar jilatinleri açılmamış şekilde tarafınıza kargo yapılacaktır resimde gördüklerinizin her birisinden 2 tane vardır site üzerinden mesaj atabilirsiniz kontrol ederim takma konusu aşırı basittir ve garanti durumunu etkilemez garantiye verceğiniz zaman eski kapağınızı geri takar öle verirsiniz bu kadar basittir :) isteyenlere detaylı resimler atılır ...

sahibinden üzerinden ilan açtım ancak ilan onay sürecinde elimde sadece 20 adet var düşünenlerin hemen almasını tavsiye ederim... ilan onaylandığında sahibinden linki koyulcaktır

fiyat 15 tanesi için 50 tl dir değiştir değiştir kullanabilirsiniz

buda montaj videosudur 2 dk ınızı bile almaz

SATIŞTA

NAKİT İHTİYACINDAN SATILIK KELEPİR ÜRÜNLER !!!!

ARKADAŞLAR ÜRÜNLERDE PAZARLIK TEKLİF ETMEYİN CİDDİ UCUZA BIRAKMAKTAYIM SATIŞ AMACIM NAKİT İHTİYACIDIR ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Tt eSPORTS Challenger Pro Oyuncu Klavyesi Türkçe DİR FİYAT 100 TL DİR ARKADAN AYDINLATMALI 256 ÇEŞİT FARKLI RENK FARKLI IŞIK VEREBİLDİĞİN BİR KLAVYE ENFESTİR SÖYLENİCEK BAŞKA SÖZ YOKTUR ÜSTÜNDE FANI BİLE OLAN Bİ KLAVYEDİR

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 X 2 GB DDR 3 LAPTOP RAMİ SATILIKTIR 600 MHZ GİBİ Bİ HIZDA ÇALIŞIYORLAR SİSTEMİME EKLEME YAPTIĞIM İÇİN SATILIKTIR ÖZENLE ÇIKARTTIM ÇIKARTTIĞIMDA ÇALIŞIYORLARDI YOLLAMADAN ÖNCE KONTROL EDİLİP YOLLANACAKTIR İKİSİ 40 TL DİR

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BU DİREKSİYON SETİNİ Bİ HEVES ALDIM PEK OYNAMADIM BELİRTEYİM UCUZ YOLLU BİŞİLER ARAYANLARA BİREBİR FİYAT 45 TL DİR

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇOK ÖNEMLİ NOT BU ŞARJLI KILIF 1-1.5 KERE TELEFONUN ŞARJINI DOLDURMAKTADIR AMA İOS 7 DESTEKLEMEMEKTEDİR BUNU GÖZE ALARAK ALIN İOS 6 DA KULLANDIM HİÇ Bİ SIKINTISI YOKTU ANCAK TELEFONUMU GÜNCELLEİĞİM ZAMAN TELEFON KILIFI KABUL ETMEMEYE BAŞLADI BENDE KALDIRDIM Bİ KÖŞEYE FİYAT 25 TL DİR

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GERÇEK KORUMA İSTEYENLERE BU KILIF TAKILI OLSUN İSTERSE ELİNDEN DÜŞSÜN ÇOK İYİ KORURMAKTADIR GELDİĞİ ZAMAN ANLARSINIZ İSTEDİĞİM FİYAT 20 TL DİR iphone 5 için

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OYUNCU KLAVYEMİZ ARDINDAN DAHA HAFİF BİŞİLER İSTİYENLER İÇİN KLAVYE & MOUSE AYNI USB PORTUNDAN ÇALIŞTIKLARI İÇİN 2 PORT DERDİ YOKTUR AZ KULLANILDI İSTEDİĞİM FİYAT 30 TL DİR

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BİR ZAMANLARIN EFSANESİ MİNİCOM BU BİLGİSAYARDAN DONANIM BEKLEMEYİN AMA BOYUTU VE YER KAPLAMASI AÇISINDAN ÇOK ÇOK KOMFORLU BİR CİHAZ BUNU Bİ MONİTÖRÜN ARKASINA TUTTURABİLİRSENİZ AL SANA ALLİNONE PC ANCAK DONANIM ESKİ BİR DONANIMDIR AL DOWNLOAD MAKİNASI YAP (ESKİ CİHAZ OLDUĞUNDAN 10-15 GB HARDDİSK VARDIR BUNU GÖZE ALIN ) İNTERNETE BAĞLANABİLİYOR OYUNU UNUTUN ONLİNE OYUNLARDA BİLE AÇMIYOR DEDİĞİM GİBİ SADECE DOWNLOADA GİDİCEK Bİ BİLGİSAYAR GÜNLÜK KULLANIM İÇİN FORUMDAKİ KULLANICLARI TATMİN EDİCEK DÜZEYDE DEĞİLDİR HABERİNİZ OLSUN BUNA GÖRE ALIN FİYAT 50 TL DİR YANINDA İNTERNETE BAĞLANMA APARARI HEDİYEMDİR BOYUTU BİR PS2 BOYUTUNDADIR BUNU GÖZE ALIN !!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SONY'NİN ESKİ DEVİ BİLİYORUM O BİR KLASİK VE ABİLERİNİN YANINA PEK MÜTEVAZİ DURUYOR BELKİ ABİLERİNE KAFA TUTAMICAK KADAR YAŞLI ANCAK ANCAK O SONYNİN BİR DEVİ VE HALA ÇOK ŞIK GÖRÜNÜYOR KIRIK CİHAZDIR YANINDA OYUNLARDAKİ SAVE DOSYALARINI KAYDEDEBİLDİĞİNİZ HAFIZA KARTI YERİNİ VERECEĞİM İSTEDİĞİM FİYAT 50 TL DİR KASASINDA KUSUR YOK GİBİ BİŞEYDİ ÇOK GÖZE BATICAK BİŞEYİ YOK ELİNİZE ALIN GERÇEKTEN JAPON MÜHENDİSLİĞİ VE SONY KALİTESİNİ HİSSEDİCEKSİNİZ YANINDA ADAPTÖRÜNÜ VERECEĞİM SIKINITIZCA ÇALIŞAN BİR ALETTİR 5 LİRALIK OYUNLARI BİLE ÇIKARTIR ÖĞRENCİ EVLERİNDE ZAMAN GEÇİRMEK İÇİN BİREBİR UCUZ YOLLU BİR ALET HEMDE FİYAT OLARAK ABİLERİNE NAZARAN ÇOK MÜTEVAZİ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HERKESE İYİ ALIŞVERİŞLER HAYIRLI GÜNLER DİLERİM ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTEYİM ÖNCELİKLİ ALIŞVERİŞ ÖNCELİĞİM HAVALEDİR REFERANSLARIMA BAKABİLİRSİNİZ HİLEYLE HURDAYLA EKMEK TEKNESİ YÜRÜMEZ NAKİT İHTİYACINDAN SATILIKTIR PTT KULLANMIORUM HEM ŞUBESİ ÇOK UZAK HEM YAVAŞ HEMDE ELEMANLARI ÇOK UYUŞUK BANA GÜVENEBİLMENİZ İÇİN ELİMDEN GELEN HERŞEYİ YAPARIM DEDİĞİM GİBİ AYNI ÜRÜNE BİRİSİ HAVALE BİRİ GET, SANAL PAZAR ÜZERİNDEN ALMAK İSTERSE ÜRÜNÜ HAVALE ÇEKENE YOLLARIM ÇÜNKÜ ZAMANIM YOK GET SİSTEMİNİ BEKLEMEK İÇİN Bİ 2-3 GÜN İÇİNDE SATILIRSA ÇOK ÇOK İYİ OLUR HER TÜRLÜ SORU İÇİN PM HER TÜRLÜ ÖNERİ ALABİLİRİM
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

KAPILARINIZ İÇİN SÜSLER,ÖZEL YAPIM SÜSLER,İSME ÖZEL SÜS YAPILIR !

iyi günler arkadaşlar evde kendi uğraşlarımız ile tamamı EL YAPIMI olan evinizdeki kapılara,Sünnetlerdeki düzenlenen odalarda,hayata yeni başlayan dostlarımızın kapılarına düğünlerde derneklerde kına gecelerinde yada sadece alıp istediğiniz yere takabilceğiniz süsler yapmaktayız isteğinize özel şekilde renkli ve tasarımlı ve aynı şekilde kişiye, isme özel süsler yapmaktayız mesajlara aynı gün cevap verilir deminde söylediğim gibi tamamı ile el yapımıdır

Bazı ürünlerimiz yapım aşamasında çekildiği için üzerinde henüz üzerinde ip bulunmamaktadır gönderilen ürünlerin hepsinde kesinlikle ipi olucaktır

FİYATLAR= YUKARDA GÖRDÜĞÜNÜZ ÜRÜNLERİN FİYATI 25 TLDİR , EĞER FARKLI RENKLİ VE DESENLİ ÖZEL İSTERSENİZ FİYATIMIZ 30 TL'DİR İSME ÖZEL İSTERSENİZ FİYATIMIZ 35 TL DİR

NOT: ÜRÜNLERDE SADECE GET,SANAL PAZAR AÇILIR KOMİSYON ÜCRETİ 5 TL DİR (KAPIDA ÖDEMEYLE GÖNDERİM OLMAZ SEBEBİ İSE ÖNCEKİ BİR ALIŞVERİŞİMDE ALICI ÜRÜNÜ KABUL ETMEDİĞİNDEN DOLAYI 1,1.5 AY BOYUNCA ÜRÜNÜN PEŞİNDE KOŞTURDUM (PTT SAĞOLSUN) GERİ ALABİLMEK İÇİN BU YÜZDEN KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİLMEZ)
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

SAHİBİNDEN 0 (SADECE KUTU AÇILMIŞ) NİKON L26 (125 TL)

SAHİBİNDEN SATILIK 0 (SADECE KUTUSU AÇILMIŞ KONTROL EDİLMİŞ VE GERİ KOYULMUŞTUR 10 TANE DENEME POZU ÇEKİLMİŞTİR NİKON L26 FOTOĞRAF MAKİNASIDIR HEDİYE GELDİ ÜRÜNÜ MECBUR AÇMAK ZORUNDA KALDIM FİYATI ÇOK UYGUN TUTUYORUM SATILSIN DİYE 0'I 200-250 TL CİVARINDA BİR ŞEYMİŞ ÖLE DUYDUM FOTO KOYMAYA GEREK DUYMADIM ÇÜNKÜ ÜRÜN 0 YANİ KUTUSU KİTAPÇIKLARI FİLAN HEPSİ DURUYOR İSTEDİĞİM FİYAT 150TL DİR BUNDAN UCUZA BU KALİTEDE KOMPAKT MAKİNA BULAMAZSINIZ ÜSTELİK ÜRÜN 0 DIR KAÇIRILMICAK FIRSATTIR İSTİYENE SANAL PAZAR YADA GET AÇILIR KOMİSYON FARKINI VERDİĞİNİZ SÜRECE KARGO ALICIYA AİTTİR

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

Konungariket Sverige

İsim: marge simpson
Katılım zamanı: 28 Nisan 2012;
Durum: Forumda
Son giriş: 4 Haziran 2019; 10:24:20
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://www.donanimhaber.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: referans ilanıdır.
Alıcı: dostlar03800
Tarih: 5 Aralık 2013; 19:35:36
Yorum:salam vede harika bi insan olup sözününn eri bi kişi alışveriş sayesin tanıdım her konuda güvenilir salam karekter
Genel Puan:      
Ürün: referans ilanıdır...
Alıcı: Thailand
Tarih: 5 Aralık 2013; 20:55:43
Yorum:aldıım kasa gerçekten güzeldi olması gerektiği şekilde tarafıma kargolandı güvenilir satıcı.
Genel Puan:      
Ürün: çalışır durumda htc hd2'si olanlar gelsin
Alıcı: By_EKReM
Tarih: 7 Ocak 2014; 19:04:56
Yorum:Valla 10 numara arkadaş. Sağolsun çok ilgili ve sabırlı. Güven sıkıntısı yaşanmadan alışveriş yapılabilecek 10 numara bi insan kendisi.
Genel Puan:      
Ürün: satılık samsung 500 gb usb 3.0 harddisk sadece 75 tl !
Alıcı: Bukalemun
Tarih: 8 Ocak 2014; 12:53:44
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Efsane Telefon HTC HD2 ! sadece 250 tl !
Alıcı: kangaetemo
Tarih: 9 Ocak 2014; 17:45:55
Yorum:
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141