SATIŞTA

Android 4.4.3 Optimus G E 970 hafiza kartli olan model 599 lira

CİHAZ : AT&T OPTİMUS G E970

KAYIT : fake imei kayıtlı kayıttan düşme gibi bir sorun asla yaşamazsınız yasarsanızda teminat benim.

KOZMETİK : cihaz sıfır ayarında ekranda bir tane kılcal çizik var 2tanede arka cam kısmında kılcal çizik var bunun dısında herhangi ne bir çizik ne de bir toz tanesi yoktur zaten kılcal çizikleri söylemesem yada ekrana ekran koruyuu taksam kesinlikle göremiceniz çizik oldugu için rahatlıkla sıfır diye satabilirdim ancak ben söyleyipde satıyorum

YAZILIM : en güncxel yazılım olan android 4.4.3 sürümü yüklüdür

ÖZELLİKLER : Quad core 1.5ghz krait hafıza krartı destegi ( trde satılan e975 lerde yoktur ) 16gb hafıza 2gb ram ve adreno 320 gpu gibi üstün özelliklere sahip 4.7inçlik ergonomik bir cihaz

AKSESUAR : şarj aleti usb kablosu

sanalpazar hesabimi kapattim o yuzden sanalpazar satisim yoktur.

NAKİT SATIŞLARDA KESİNLİKLE ÖNDEN ÜRÜN GÖNDERMEM KOMİSYON SİTESİ SATIŞLARIM YOKTUR HESAPLARIMI KAPATTIM VE ASLADA AÇMAYI DÜŞÜNMÜYORUM ÇOK ÇOK LAZIM OLURSA YİNE FORUMLARDAN TANIDIGIM GÜVENDİGİM KİŞİLERİN KOMİSYON STELERİNDEKİ HESAPLARINI KULLANIRIM

TAKAS İÇİN KARGO İLE ALICAKSAM KESİNLİKLE BENDEN AZ REF.I OLAN KİŞİYE PARA YADA CİHAZ GÖNDERMEM SİZDE PRENSİP VARSA BENDE DAHA FAZLASI VAR BU KONUNUN TARTIŞMASINA GİRMİCEM ÖNCE ÜRÜN GÖDERMİCEK KİŞİLER KESİNLİKLE PM ATMASINLAR REF.I BENDEN FAZLAYSA OZAMAN İŞ DEGİŞİR...

KAPATTIGIM ESKİ HESABIM + KULLANDIGIM TEK HESAP OLAN BU HESABIMDAKİ REF.LARIN TOPLAMI DİKKATE ALINICAK...

eski hesap ref.larım

http://forum.donanimhab...rences.asp?memID=557620

şuanki ref.larım

http://forum.donanimhab...ences.asp?memID=1298172

+ ref. istegi gönderipte cevaplamayanlar var cevaplarsalar sevinirim buradanda onlara sesleniyorumen az bi 10tanede öyle var :)

52 + 70 =122 ... VE DAHA NİCELERİ

123 REF I OLAN ADAMA ÖNDEN HER TÜRLÜ PARA GÖNDERİRİM....

SATILDI

5 adet Orjinal XP Professional cd ve key. paketi açılmamış halde

Arkadaşlar geçen gün evde buldugum cd ler keyleriyle beraber satılıktır

orjinal bandrollerine kadar durmaktadır fiyat cd ve key olarak paket halinde verilicektir tane fiyatı 15liradır

toplu alımda 4tane 50 liradır

1tanesi hediye edildi...
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

ÇEKMECE TEMİZLİĞİ vodafone 547 50 lira- 40 liraya sony ericssson k610 3gli -ve üç adet imeilik nokia

1. cihaz

http://www.gsmarena.com/vodafone_547-3297.php

telefon budur arkadaslar zte üretimi bi cihaz

sorunsuz kullanılıyor isteyen alıp ikinci hatta kullanabilir beyaz renk sadece cihaz ve batarya verilicektir cihaz zaten standart micro usb oldgu için şarj aleti bulmak zor degil...

2. cihaz

diğer ilanımda yer alan sony ericsson k610i

cihazın 2adet bataryası var fakat birisini suan bulamadım 2batarya ile bulursam göndericem
cihazı babama almıstım kullanması için ama w810 dan vazgeçemedi illa o tarz bi cihaz istiyor varsa babama begendiricem bi cihaz hepsini vererek takasa girerim...
2adet batarya ve şarj aletiyle satılık

3--- nokia 3200 cihaz çalışıyordu fkat 2yıldır kullkanılmıyor bataryası bitik durumda batarya almak lazım...

4--- 6230 bu cihazında bataryası yok ama 3yıl önce çalışıyordu imeilik olarak alın zaten bunları kullanan pek kalmadı. 32mb hafıza kartı var

5--- nokia 3310 bu cihazın çalışmayan aksamı yok ancak batarya üzerinde takılı olarak 2-3 sene eklemiş bu yüzden ekranı bozulmus ekranda siyah siyah çizgiler var onun dışında çalışır durumda

üç cihazda 15er liradan gönderilicektir. imeileri saglam dır

SATIŞTA

ALINIK HTC ONE , DROİD DNA , BUTTERFLY / S , XPERİA Z / Z1 / ZL

ÖNCELİK BAŞLIKTA BELİRTTİGİM CİHAZLARDIR

ELİMDEKİ OPTİMUS G E970 ( 2GB RAM SNAPDRAGON 6ÇİPSET VE HAFIZA KARTLI OLAN MODEL ) İLE TAKAS EDEREK ÜSTE PARA VERİP ALICAM NAKİT ALICAKSAMDA FİYATININ UYGUN OLMASI LAZIM

htc one
htc butterfly s
htc butterfly
htc droid dna
lg optimus g
lg optimus g pro
lg optimus g2
lg nexus 4
lg nexus 5
sony xperia z

vs vs vs bu tarz cihazlar arıyorum

uygun tekliflerinizi verirseniz alıcam yoksa çokta gerek yok

detaylarını bu şekilde maddeler halinde yazıp gönderin...

-ürününüz paralel ithalatmı distiribütör ürünümü

-yurt dışı kayıtlımı nasıl kayıtlı

-pasaport kayıtlıysa kayıt evrakları varmı yokmu

-aksesuarları varmı yokmu

-kozmetik durumu nedir

-tamir görmüşmü

-istediginiz fiyat

KARGO İLE ALICAKSAM KESİNLİKLE BENDEN AZ REF.I OLAN KİŞİYE PARA GÖNDERMEM SİZDE PRENSİP VARSA BENDE DAHA FAZLASI VAR BU KONUNUN TARTIŞMASINA GİRMİCEM ÖNCE ÜRÜN GÖDERMİCEK KİŞİLER KESİNLİKLE PM ATMASINLAR REF.I BENDEN FAZLAYSA OZAMAN İŞ DEGİŞİR...

KAPATTIGIM ESKİ HESABIM + KULLANDIGIM TEK HESAP OLAN BU HESABIMDAKİ REF.LARIN TOPLAMI DİKKATE ALINICAK...

eski hesap ref.larım

http://forum.donanimhab...rences.asp?memID=557620

şuanki ref.larım

http://forum.donanimhab...ences.asp?memID=1298172

+ ref. istegi gönderipte cevaplamayanlar var cevaplarsalar sevinirim buradanda onlara sesleniyorumen az bi 10tanede öyle var :)

52 + 65 =117 ... 118 REF I OLAN ADAMA ÖNDEN HER TÜRLÜ PARA GÖNDERİRİM....

SATIŞTA

SATILIK W715 70 lira Şok indirim nadir cihaz

W715 TÜRKİYE VODAFONE CİHAZIDIR

TAMAMEN ORJİNAL İÇİ AÇILMAMIŞ EN UFAK TAMİR GÖRMEMİŞ

BÜTÜN AKSAMLARI KUSURSUZ ÇALIŞAN BİR CİHAZ

FİYAT 70LİRA BULUNMAYAN ENDER SONY ERİCSSON MODLELERİNDENDİR VE MP3 KALİTESİ BİLİNEN KALİTELİ BİR CİHAZDIR

İSTEYEN ARKADASLAR İSTEDİKLERİ MODELE MODİFİYE EDİP ( W705 VE G705 ) ÇEVİREBİLİRLER

...................................

k610 i (SATILDI )

kayıtlı yurt içi cihaz

kozmetik olarak sıfır degil tbiki ama yaşına göre oldukca temiz arka pil kapağı çıkmasın diye kagıt sıkıstırmak gerekiyor

2adet batarya ile

fiyat 99 lira ____40lira yaptim cekmecede durucana birisi alsin. ( W810 İ İLE TAKAS OLABİLİR ) YADA AŞAGIDA YAZDIGIM MODELLERDE OLUR

kendi gibi eski sony ericsson cihazlar ile takas olur özellikle t700-w890 ve sadece siyah w880 turuncu istemiyorum bu saydıgım tarzdaki diger sony ericsson cihazlar ilgimi çeker eger elinizde c901 varsa üste bi miktar parada verebilirim yada Quick Silver temiz k850....

cihazın ön ve arka kamerası dahil herşeyi sorunsuz çalışıyor

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Dükkan Sahibi Hakkında

lanetliforum

İsim: micky mause
Katılım zamanı: 27 Nisan 2012;
Durum: Forumda
Son giriş: 22 Kasım 2014; 22:14:39
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: (ALINDI)ALINIK WP7 SERİSİ YADA HTC...
Alıcı: joker23
Tarih: 5 Mayıs 2012; 17:07:27
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK NAİTE +16GB MİCRO SD CARD
Alıcı: SerdarAltay
Tarih: 5 Mayıs 2012; 17:12:54
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:Sorun yaşayan benimle irtibata geçebilir. Kesinlikle güvenebilirsiniz
Genel Puan:      
Ürün: black berry 8120
Alıcı: nusret_yildiz
Tarih: 9 Mayıs 2012; 20:22:17
Yorum:gozunuz kapalı guvenebilirsiniz
Genel Puan:      
Ürün: htc mozart 16gb
Alıcı: Renji Abarai
Tarih: 9 Mayıs 2012; 20:28:45
Yorum:güvenerek alışveriş yapabilirsiniz sonuna kadar kefilim
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.063