Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

KASA FANLARI

Merhabalar,
Elimde kullanmadığım 3 adet kasa fanı mevcuttur. İstanbul içi elden teslim veya havale sonrası kargo olacak şekilde satılıktır. Kargo ücreti alıcıya aittir.
İstanbul-Güngören,Bakırköy,Bahçelievler gibi yakın semtlerde elden teslim.

170x170x20 boyutlarında Xigmatek sıfır kasa fanı. Kasama uymadığı için hiç kullanılmamış şekilde satılıktır. Beyaz ledlidir.
Fiyat:30->25 TL

Akasa Viper 14 Cm 110 Cfm hava akışlı fan. Sıfır olarak satın almıştım. Artık kullanmadığım için satılıktır. Sorun kusur bulunmamaktadır.
Fiyat:40->35 TL

Everest Storm W5 kasanın içinden çıkan egzoz fanıdır. Sorun kusur bulunmamaktadır.
Fiyat:10 TL

SATIŞTA

İPHONE 7 FİŞ+KABLO-İPHONE 7 KILIFLAR-MİCRO USB KABLO

Merhabalar,
Elimde eski telefonum İphone 7 için satın almış olduğum fiş+kablo,3 adet kılıf ve Micro USB şarj kablosu mevcut.
İstanbul içi elden alışveriş olabilir. Onun dışında önce havale sonra kargo şeklinde satış olacaktır. Kargo alıcıya aittir.
İstanbul-Güngören,Bakırköy,Bahçelievler gibi yakın semtler elden teslim için uygundur.
Toplu alımlarda fiyatta indirim yapabilirim. Hem benim hem alacak kişinin işi görülsün.

İphone 7 için yedek olarak satın aldığım kablo ve fiş. Ürünler sıfırdır. Sorun kusur bulunmamaktadır. İkisi bir olarak satılıktır.
Fiyat:Forum Dışı SATILDI

İphone 7 için forumdan satın almış olduğum kılıflar. Mavi olan kılıf kullanılmıştır. Alt tarafında çok az yıpranma mevcuttur. Siyah olan sıfırdır. İkisi bir olarak satılıktır. Yanlarında kamera camı için koruyucu ile beraber satılıktır.

İphone 7 için Aliexpress üzerinden satın almış olduğum kılıf. Sıfır hiç kullanılmamış paketinde duruyor. Sert plastik şeffaf kılıftır. Kenarları lacivert renklidir. Sağlam ve güzel görüntü veren bir kılıftır.

Micro Usb şarj ve data kabloları. Elimde 8 adet mevcuttur. Kendim de kullanıyorum. Gerek sağlamlığı gerek hızlı şarj edişi ile çok kaliteli bir kablodur.
Fiyat: Adet 20 TL

SATILDI

İPHONE 7 32 GB MAT SİYAH

Merhabalar,
Cihazım 01-01-2017 Vatan Bilgisayar faturalıdır. 32 GB mat siyah modeldir. Ekran da büyük ihtimal cebimdeyken bir çarpma sonucu oluşan çok küçük bir çatlak mevcut. Hiç bir şekilde ekranın çalışmasında veya başka türlü hasar kusur yoktur. Çok dikkatli bakılmadığı sürece belli bile olmuyor neredeyse. Maddi açıdan yetkili serviste ekran değişimi yapamıyorum ve bu hali ile satmaya karar verdim. İstanbul Avrupa Yakası elden satış olmasını istiyorum. Cihazı görüp test edip almanız için. Sürüm olarak 10.3.3 yüklüdür.
Kutu içeriği tamdır. Kulaklığı hiç kullanılmadı. Faturası mevcut. Yanında bir kaç tane kılıf ve 2 adet kırılmaz cam ile verilecektir.
Şuan elimde sadece kusur bulunan yerin fotoğrafı mevcuttur. Diğer fotoğraflar başka cihaz ayarlandığında çekilecektir.

FİYAT:2200 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

SPIGEN SLIM ARMOR İPHONE 7

Merhabalar,
1 hafta kadar kullanmış olduğum Spigen Slim Armor kılıfı satmaya karar verdim. Koruma seviyesi çok çok iyi ama telefonu biraz kaba bir hale sokuyor. Jet Black olan modeli. Stand gibi kullanabilmek için aparatı vardır. İstanbul içi elden veya şehir dışına önce havale sonra kargo olarak yollanabilir.

Fiyat: Kargo dahil 50>40 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Logitech Driving Force GT

Merhabalar,
Ürün temizdir. Bir sorunu kusuru yoktur. Uzun zamandır kullanılmıyor o sebebten ötürü satmak istiyorum. Kutusu ve garantisi yoktur. Alacak olan kişi sorunsuz olarak kullanabilir.
Öncelik İstanbul içi elden teslim olacaktır. Şehir dışı önce havale sonra kargodur.
Fiyat: 325 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

burak993

İsim: Burak Boralılar
Katılım zamanı: 5 Nisan 2012;
Durum: Forumda
Son giriş: 17 Şubat 2019; 23:28:18
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SON FAN 14 CM XİGMATEK XLF
Alıcı: ajajya
Tarih: 29 Aralık 2014; 18:25:02
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: AMD PHENOM X3 8750-ASUS M3N78-EH
Alıcı: emirbrs
Tarih: 9 Ocak 2015; 12:55:55
Yorum:Teşekkür ederim güvenilir bir satıcı sorunsuz ürünler.
Genel Puan:      
Alıcı: WinchesteeR
Tarih: 6 Şubat 2015; 17:32:30
Yorum:Sorun üretmekyerinesorun çözen çokilgilibirsatıcı:) Rahatlıklaalışveriş yapabilirsiniz...
Genel Puan:      
Alıcı: MillionDollarsMan
Tarih: 25 Şubat 2015; 23:23:49
Yorum:güvenli hızlı ve anlayışlı alışveriş teşekkür ederim
Genel Puan:      
Alıcı: efedemirci
Tarih: 23 Mart 2015; 19:17:28
Yorum:hızlı ve sorunsuz alışveriş gosterilen ilgi ve alakaya ayrıca teşellür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188