SATIŞTA

Sıfır Xiaomi Yi2 4K + Aksesuarlar

-21.07.2017 tarihinde Herigo'dan alındı. Cihaz Dist. garantilidir.
-Arızadan dolayı servise gönderdiğim cihazın anakart arızası nedeniyle sıfırını gönderdiler. Sıfır gelen cihazı satıyorum yani cihaz sıfır fakat garanti süresi 21.07.2019 tarihinde dolacaktır.

Xiaomi Yi2 4K Cihaz + Housing için istediğim rakam 875 TL yanında hediye olarak orta boy taşıma çantası + şamandıra + 3m yapıştırıcılar ve düz-oval zeminler için aparatlarını veriyorum. Bunları şuan herigo veya benzeri yerlerden alsanız ortalama 1400 TL tutuyor. Pazarlık ve takasa kapalıyım.

Ekstra olarak 16GB Lexar 633X Micro SD hafıza kartını isteyene 80 liradan verebilirim.

Cihazı deneyerek almanız (İzmir/Buca) öncelikli tercihimdir, dileyene önce havale sonra kargo şeklinde istediği adrese istediği kargo ile gönderim yapabilirim. Düzgün bir şekilde paketleme yaparım fakat kargo şirketlerinin çalışmasını az çok bildiğim için sorumluluk kabul etmem, alacak arkadaşın bilgisine. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Fotoğraflara sahibinden ilan linkinden ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Foruma özel fiyatım 875 TL.

https://www.sahibinden....-ekstra-631099114/detay
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Garantili Temiz Apple Macbook Air Early 2015

- Turkcell faturalı Nisan 2019'a kadar garantisi devam etmektedir.
- Cycle yani pil devri sayısı 209 ve tam şarj ile 7-8 saat ekran parlaklığı full açık iken 6 saat rahat gidiyor.
- Kılıfındayken aldığı ufak bi darbeden dolayı sağ arka tarafında (büyüklüğünü görmeniz açısından kalem ucunu tutarak fotoğrafını çektim) ufak bir hasar var. Onun harici ne kozmetik ne yazılımsal ne donanımsal hiçbir sorunu yoktur.

Kutusu, faturası, cihazın kendisi, şarj aleti ve kılıf ile teslim edilecektir.

Fiyat: 3700 TL İzmir içi dilediğiniz zaman gelip görebilirsiniz deneyerek alabilirsiniz. İzmir dışına kargo ücreti bana ait olacak şekilde istediğiniz yere gönderebilirim

DİPNOT: Kargo şirketlerinin kötü çalıştığını bir çoğumuz biliyoruz bu nedenle iyi paketleme yaparım fakat olası bir sıkıntı durumunda mesuliyet alıcıya aittir, bunu bilerek alınız.

SATIŞTA

#### CekomastikSilikon BİT PAZARI ####

- İzmir içi elden teslim, izmir dışı 6 TL kargo ücretini ekleyerek gönderim yapabilirim.
- Ürünler genel olarak sıfırdır, ikinci el olan ürünlerde not olarak belirtiyorum.

1. Zincir Temizleme Fırçası (Motosiklet, bisiklet vb kullanıma uygun)

Fiyat: 15 TL

2. Polar Yüz Maskesi
Fiyat: 10 TL

3. Aksiyon Kamera Uyumlu Vantuz

4. Vantuzlu Telefon Tutucu

5. iPad Mini 1-2 Uyumlu Spigen Hardcase Touch Armor Kılıf (Turuncu, Lacivert, Siyah renk seçenekleriyle)
Fiyat: 35 TL

6. Aksiyon Kamera Çantası (Orta Boy - Medium)
Fiyat: 32,5 TL

SATIŞTA

iPad Mini 1-2 Uyumlu Spigen Hardcase Kılıf Sadece 35 TL!

iPad Mini 1 ve 2 için uyumludur.
Spigen Touch Armor Hardcase - sıfır kılıflardır.
1 adet siyah, 1 adet lacivert ve 2 adet turuncu kalmıştır. Başka stok yoktur bilginiz olsun.

İzmir içi Buca'da elden teslim, İzmir dışı istediğiniz yere kargo alıcıya ait şekilde gönderim yapılmaktadır.

Fiyat: 35 TL. (Ödeme yapmadan rezerve yapmıyorum malesef bilginiz olsun son stok olduğu için.)

Detay fotoğrafları:

SATIŞTA

[ALINIK] iPad Mini 2 16-32 GB

Garantili olmak şartıyla renk farketmez, 32GB öncelikli iPad Mini 2 arıyorum. Teklifler PM'den.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

CekomastikSilikon

İsim: Çağlar Ç.
Katılım zamanı: 30 Mart 2012;
Durum: Forumda
Son giriş: 15 Nisan 2021; 10:24:34
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
www.biraderler.biz

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ### ACER ASPIRE 5930G TERTEMİZ SADECE 300 TL OLDU !!!! ###
Alıcı: aglarm
Tarih: 3 Ağustos 2012; 21:24:47
Yorum:güzel alışveriş oldu ilgisinden dolayı ayrıca tşk edrim ürün sağlam kendi sağlam kişi..
Genel Puan:      
Ürün: 1. KALİTE REPLİKA IPHONE 4 32GB 150 TL OLDU !!
Alıcı: Guest-8EC04D257
Tarih: 7 Ağustos 2012; 19:29:05
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: ### ALINIK TABLET ###
Alıcı: GHOST56
Tarih: 11 Ağustos 2012; 8:04:36
Yorum:iyi bir arkadaşımız ve düzgün giden bir alışveriş...
Genel Puan:      
Ürün: Referans İlanıdır.
Alıcı: Diricans_RM
Tarih: 28 Ekim 2012; 15:12:13
Yorum:İlgili ve güvenilir Satıcı
Genel Puan:      
Ürün: Referans İlanıdır.
Alıcı: hipermuz
Tarih: 29 Ekim 2012; 9:52:53
Yorum:Forumda sorunsuz alışveriş yaptığım arkadaşlardan biri.Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.078