Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

Samsung 860 Evo 2TB 560MB-520MB/s SIFIR SATILIK 1950TL

Merhaba arkadaşlar ürün sıfır kapalı kutu, hiç açılmadı. Mağazadan nasıl alıyor iseniz o şekilde. Faturası kayıp bulamıyorum. Faturası yok gibi davranın. Fakat ürün Türkiye`den alınma.

NOT: Şurada şu fiyat burada bu fiyat gibi saçma cevaplar ile gelmeyiniz. Nerede ne kadar satıldığı beni ilgilendirmiyor. Daha uyguna alabiliyor iseniz lütfen oradan alınız. Satış fiyatım budur. Satılma ise, kendim kullanacağım.

FİYATI : 1950 TL

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

AyKqT

İsim:
Katılım zamanı: 14 Mart 2012;
Durum: Forumda
Son giriş: 12 Ekim 2019; 7:52:46
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: MSI Kepler GTX670 Power Edition 2GB SATILDI
Alıcı: demircibu
Tarih: 10 Ocak 2013; 22:43:12
Yorum:tşkler :)
Genel Puan:      
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: İpod Nano 5. Nesil 16GB SATILMIŞTIR
Alıcı: weatherman
Tarih: 19 Ocak 2013; 23:39:10
Yorum:Cihaz elime ulaştı, güvenip önce ürünü yolladı bana. Bu kadar temiz geleceğine inanmıyordum biraz şişiriyorlar kozmetik puanlarını satıcılar, 10 üzerinden 8 vs. şeklinde. Ancak bu alışverişten çok memnun kaldığımı söylemeliyim. Teşekkür ediyorum
Genel Puan:      
Yorum:Temiz Sorunsuz Ürün Teşekkürler :)
Genel Puan:  
Yorum:Arkadaş geç ve eksik kargo gönderiminde bulundu, kargo içeriğinde ilanında sözünü ettiği Teknobiyotik faturası bulunmuyor bu nedenle "henüz bir aylık" SSD'nin gerektiğinde garanti sürecini nasıl işleteciğimi bilemiyorum ayrıca gönderim esnasında kutu üzerine yapıştırdığı ve üzerinde adres bilgilerimin yer aldığı etiketin üzerine, MNG kargo firmasınca hazırlanan ve adres bilgilerinin eksik girildiği MNG irsaliyesi nedeniyle "adreste bulunamadı" sürecine dayalı geri gönderime alınması bir yana (firmanın irsaliyesinde adres bilgi sinineksik olduğunu ikaz etmeliydi), takip bilgisine dair takip numarasını iletmemesi, evde boş yere teslimat bekleyip vakit harcamam ve merkez MNG şubesine gitmek zorunda kalıp "adrese teslim" ödemem gibi unsurların yanında satıcıya SSD alım talebimin dakikalar sonrası ve hiçbir indirim talebinde bulunmaksızın istediği ücreti transfer etmeme karşın yaşadıklarımı "acar" olmamanın karşılığı olarak adlediyorum. Gönderim için SSD paketinin vakumlu ambalaja tabi
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.092