SATILDI

Satılık The Division 2 AMD Rewards

Vatan Bilgisayar'dan aldığım Ryzen 5 2600 işlemcinin yanında hediye gelen The Division 2'yi satmak istiyorum. İstediğim fiyat 150 TL'dir. Ödemeyi Yapı Kredi bankası hesabıma havale/eft şeklinde alabilirim.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

FİYAT DÜŞTÜ!!! || DELL 7567 I5 7300HQ 4GB GTX 1050 GARANTİLİ

Herkese iyi akşamlar. Bilgisayarımı 10/11/2017 tarihinde n11den Ebrar Bilgisayardan aldım. Kullandığım sürenin büyük bir bölümünde bilgisayar masaüstü gibi kapağı kapalı bir şekilde çalıştı. Monitörüm bozulduğundan beri kendi ekranı ve klavyesini kullanmaktayım. Gören herkes de temizliği konusunda hak vereceklerdir. Faturası ve kutusu mevcuttur. 2019 Kasım ayına kadar da garantisi bulunmaktadır. İsteyene Whatsapp üzerinden tüm detaylı fotoğrafları gönderebilirim. Fiyatım 4250 TLdir. Teşekkür ederim.

Güncelleme: Talihsiz bir şekilde klavyemden ü harfi koptu. Önceki Dell 5521 modelli laptobumun ü harfini monte ettim. Diğer harfler gibi klavyenin ışığını yansıtmıyor ancak iş görüyor. Bu sebepten dolayı fiyatımı 3750 tlye çektim. Detaylı konuşmak isteyen olursa eğer pm atabilirler.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Yi Lite + Housing + 32 GB Samsung Evo Plus SD + Kask Bağlantı Aparatları 500 TL

Amazondan 26 Aralık tarihinde elime geçen aksiyon kameramı su geçirmez kabı, Samsung Evo Plus 32gb hafıza kartı ve kask bağlantı aparatlarıyla satmak istiyorum. Kamerayla tek bir gün motorsikletimle eve gelirken kayıt aldım onun dışında evde yatıyor. Satma sebebim çok gereksiz geldi almış olmam bu yüzden satıyorum. Mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Fotoğraf isteyen arkadaşlara da istedikleri fotoğrafı whatsapp yoluyla ulaştırabilirim.

SATILDI

God of War Referans İlanı

Referans ilanıdır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Xientina

İsim: Mert Turan
Katılım zamanı: 9 Mart 2012;
Durum: Forumda
Son giriş: 8 Ağustos 2020; 4:08:15
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: God of War Referans İlanı
Alıcı: ismailbala
Tarih: 13 Temmuz 2018; 3:38:03
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Satılık The Division 2 AMD Rewards
Alıcı: yagizhan01
Tarih: 2 Nisan 2019; 13:22:11
Yorum:Sorunsuz bir alışveriş oldu teşekkürler.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.230