SATIŞTA

iPhone 6S Gümüş 128GB Apple Faturalı, Garantili

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

iPhone 6S Gümüş 128GB

MKQU2TU/A Seri No:FFMSH6HVGRYH

3 Mayıs 2017 Apple Faturalı, Garantili

Kulaklık yok. Telefon, orjinal adaptör ve usb kablosu, faturası ve kutusu ile teslim edilecektir.

Ekranı 8 ocak 2018 de apple zorlu da garanti kapsamında değişti. Bir kaç defa kullandıktan sonra ekran koruyucu taktım.

Yere düşürdüm sağ üst köşede resimde görülen hafif deformasyonlar oldu. Kulaklık girişinde resimdeki deformasyon mevcut. Kilit düğmesinde de resimde görülen izler var. Ekranda ve diğer kısımlarda kullanım kaynaklı kılcak çizikler ve ufak tefek deformasyonlar olabilir.

Takas yok. Takas istekleri cevaplanmayacak.

İstanbul Fatih'te (Fatih Cami-i civarı) elden teslim edilecektir.

iyat:2150TL

SATIŞTA

1TB WD Caviar Black 64MB Cache SATA3 7200RPM

1TB WD Caviar Black 64MB Cache SATA3 7200RPM Garanti (Uluslararası olabilir), fatura yok. Bad sektörü var. Kendim test edemiyorum çünkü windows kullanmıyorum arkadaşlar. Sorunsuz diye biliyordum bir arkadaşa sattım lakin bad sektör var dedi ve geri aldım. Satış bad sektörlü olaraktır. İlerleyen zamanlarda bad sektörlü fotoğraflar koyulabilir.(Tabi Sisteme windows yükleyebilirsem ) İnceleme:WD Caviar Black
Fiyat: YANLIŞ GÜNCELLENDİ
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Aopen ES55-C03

Aopen ES55-C03 YA DA ES55-C130 tam olarak hangisi bilmiyorum. 2007'de almıştım. 300 Watt'lık PSU'su mevcut değildir. Kasada çizikler ve ezikler mevcuttur. İçindeki fan kendisine ait değil. Sonradan taktığım ucuz bir fan (8cm lik olması lazım). Üzerinde bulunan DVD-RW'lardan üstteki çalıyor olması lazım ama alttaki bozuk. İkisi de arızalı olarak düşünün. Girişleri IDE'dir.
Resimler ve satış :Sahibinden
Fiyat: 60 TL
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Fetihli

İsim: Ahmet TOK
Katılım zamanı: 3 Mart 2012;
Durum: Forumda
Son giriş: 18 Eylül 2020; 23:43:59
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ---Satılmıştır---
Alıcı: lindeman
Tarih: 18 Temmuz 2012; 17:38:25
Yorum:tşkler güvenilir bi arkadaş..
Genel Puan:      
Yorum:güzel ve sorunsuz bir alış veriş oldu güvenilir bir arkadaşımız teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: HIS ATI RADEON HD5750 IceQ+ 1GB 128bit GDDR5 PCIe ---SATILMIŞTIR---
Alıcı: GHOST56
Tarih: 20 Kasım 2012; 17:22:50
Yorum:çok dürüst bir arkadaşımız.benim hatamdan kaynaklanan bir sorun için hiç itirazsız ürünü geri aldı.sonra ben sorunumu halledince aradım hiç üşenmeden tekrar geri getirdi.şimdi ürünü kullanıyorum.teşekkürler kendisine.gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Yorum:Teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: AMD Sempron 145 2.8GHz AM3 1MB Cache Faturalı, Garantili
Alıcı: Djarum Menthol
Tarih: 2 Ocak 2013; 17:14:03
Yorum:
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
1.070