SATILDI

SATILIK AMD 1100T BE ve ASUS M5A970

Ürünlerden yalnızca anakart ın garantisi devam etmektedir.

Full kutu içeriği ve Faturası mevcuttur. Yaklaşık olarak 4 - 5 ay önce alınmıştır.

CPU :

AMD Phenom XII 6 Core 1100T Black Edition CPU

4000MHz
45nm Thuban 125W
6MB L3 Cache
6 x 512KB L2 Cache

Anakart :

M5A97

AMD AM3+ FX™/Phenom™ II/Athlon™ II/Sempron™ 100 Series Processors
Supports AM3+ 32 nm CPU
Supports CPU up to 140 W
AMD Cool 'n' Quiet™ Technology

4 x DIMM, Max. 32GB, DDR3 2133(O.C.)/1866/1600/1333/1066 MHz ECC, Non-ECC, Un-buffered Memory
Dual Channel Memory Architecture
* Refer to www.asus.com or user manual for the Memory QVL (Qualified Vendors Lists).
* Due to OS limitation, when installing total memory of 4GB capacity or more, Windows® 32-bit operation system may only recognize less than 3GB. Install a 64-bit Windows® OS when you want to install 4GB or more memory on the motherboard.
* Due to CPU spec., AMD 100 series CPUs support up to DDR3 1066MHz. With ASUS design, this motherboard can support up to DDR3 1333MHz.

Dual Intelligent Processors - TPU + EPU
UEFI BIOS - Flexible & Easy BIOS Interface
Auto Tuning - Auto System Level Up
Quad-GPU CrossFireX Support!
True USB 3.0 & SATA 6Gb/s Support - fully unleash performance

Ürünler in testlerini şirketime gelerek kendiniz yapabilirsiniz.

Orhan YALDIZ

0546 561 76 48

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

SATILIK HTC EXPLORER TERTEMİZ ÇİZİKSİZ GARANTİLİ FULL KUTULU

HTC Explorer marka Anroid işletim sistemli cep telefonumu satıyorum. Kibar, ele oturan ve çok şık bir telefondur. Yüksek işlemci güçlü android cihazların açtığı bütün oyun ve uygulamaları sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalıştırabilmektedir.

Sürekli ekran koruyucu ve silikon kılıf ile kullanıldığından renk açılması, kir pas çizik adına hiç bir şey yoktur. Cihaz ilk günkü temizliğinde. Geçen sene Mayıs, Haziran gibi alındı diye hatırlıyorum. 1 seneye yakın garantisi devam ediyor. Kutusu ve full kutu içeriği ile birlikte verilecektir...

SATILDI

Razer Mamba Wireless. Blue Version 210TL

Razer Mamba

Yeni Razer Mamba hem lazer hem de optik sensörü kullanan, farklı yüzeyleri algılayan ve lift-off mesafesini arttıran 4G yapısıyla geliyor. %15 arttırılmış pil ömrü, çok renkli LED ekranı ve Razer kalitesindeki kablosuz yapısıyla oyun keyfinizi doruklara taşıyacaktır.

Kablosuz Tasarım
Razer'ın rakipsiz kablosuz teknolojisi yeni Razer Mamba'da daha da geliştirilmiştir. 1ms tepki süresi ile sizin komutunuz rakiplerinizden daha önde olacaktır.

4G Çift Sensör
6400dpi ve 4G çift sensörlü yapısıyla Razer Mamba herhangi bir yüzeye Mamba kendiliğinden kalibrasyonunu yapmaktadır. Yeni Razer Mamba ile oyun stiliniz ne olursa olsun her zamankinden daha fazla kontrolü alacaksınız.

Gelişmiş Pil Ömrü ve Şarj Dock
Razer Mamba %15 arttırılmış pil ömrü ile daha fazla süre oyunlarda kalmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kablosuz alıcı olarak da görev yapan dock'u sayesinde mouseu kullanmadığınız durumlarda hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Çok Renkli Aydınlatma
16 milyon üzerinde renk bulunduran yeni LED ile Razer Mamba'yı kişisel stil veya ruh halinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Razer Mamba sizin silahınız ve sadece size aittir.

Teknik Özellikler
Benzersiz Kablosuz Teknolojisi
6400dpi ve 4G Çift Sensörlü Sistem
Hem Kablolu ve Kablosuz Kullanabilme Olanağı
1000Hz Ultrapolling /1ms Tepki Süresi
Çok Renkli Işıklandırma
Saniyede 200 inç'e Kadar Tarama / 50g Hızlanma
Ölçüler : 115 mm / 4.53” (Uzunluk) x 43 mm / 1.69” (En) x 68 mm / 2.68” (Boy)
Ağırlık: 136 g / 0.30 lbs
Pil Ömrü: 16 Saate Kadar

Sistem Gereksinimleri
PC / Mac ( USB Port'lu )
Windows® 7 / Windows Vista® / Windows® XP veya Mac OS X
İnternet Bağlantısı ( Driver Yüklemesi İçin ) 35MB Boş Harddisk Alanı

Not : Arkadaşlar ürün temizdir. Kutusu bulunmamaktadır. Herhangi bir sorunu vs. Yoktur almak isteyen arkadaşlar ister şirketimize gelip test edip satın alabilir isterler ise kargo yöntemi ile alabilir.

Kapıda ödeme kullanmıyoruz. Taksit imkanımız vardır.

Fiyat : 210TL

Orhan YALDIZ

Mete Bilgisayar

www.metebilgisayar.net

0212 216 16 04
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

LONDRA IPHONE 5 SIMFREE HEMEN AL 1.999TL

Arkadaşlar cihazlarım geldi 5 adetten 2 adet kaldı fiyatlarım bellidir Son Fiyat 1.899TL'dir altına veremiyorum teklif etmeyin.

Cihazlar kutulu ve jelatinlidirler.

2 Adet beyaz i5 kalmıştır.

Yer Şişli Mecidiyeköy
Şirketime gelip görüp alabilirsiniz.

Pasaport kayıdı alacaklıya aittir.

0546 561 76 48

Orhan YALDIZ

SATILDI

I7 2600, ASUS Z77 BOARD, 5850 VGA, 10GB RAM, HAF932, HP1000W

Arkadaşlar evliliğim dolayısı ile tüm elektronik cihazlarımı sattım kasa kaldı kasayıda yavaş yavaş satıyorum buraya tek tek yazıp görücüye çıkarıyorum almak isteyen arkadaşlarımız şirketime gelip testlerini yapıp alabilirler hiç bir üründe sıkıntı vs bulunmamaktadır.

INTEL CORE I7 2600 CPU + FAN

Fiyat : 425TL Fan Dahil

----------------------------------------------------------------

ASUS P8Z77-V LE 4XDDR3 USB3.0 HDMI DVI GLan

Model : ASUS P8Z77-V LE 4XDDR3 USB3.0 HDMI DVI GLan
Yonga seti : Intel® Z77
İşlemci Desteği : 1155 pin 3rd/2nd Generation Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Pentium®/Celeron® Processors
Veri Yolu Tipi : DMI (Direct Media Interface)
Veri Yolu Hızı : 5.0GT/s
Bellek : 4 adet DDR3 2400(O.C.)/2200(O.C.)/2133(O.C.)/2000(O.C.)/1866(O.C.)/1800(O.C.)/1600/1333 MHz bellek yuvası, Azami 32GB bellek desteği, Çift kanal bellek mimarisi
Depolama Portları : 2 x SATA 6Gb/s, 4 x SATA 3Gb/s, 1 x eSATA 6Gb/s, 1 x SATA 6Gb/s
BIOS : 64 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, DMI2.0, WfM2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 2.0a, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 2, ASUS CrashFree BIOS 3, F12 PrintScreen Function, F3 Shortcut Function and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information
Genişleme Yuvası : 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (blue)
1 x PCIe 2.0 x16 (x4 mode, black)
2 x PCIe 2.0 x1
3 x PCI
Tümleşik Ses : Realtek® ALC892 8-Channel High Definition Audio CODEC
Tümleşik Vga : Tümleşik Intel® HD Graphics (İntel işlemci destekli)
Tümleşik Ağ : Realtek® 8111F, 1 x Gigabit LAN Controller
Arka Panel : 1 x PS/2 keyboard/mouse, 1 x DVI, 1 x D-Sub, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ45), 4 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x Optical S/PDIF out, 6 x Audio jack
Dahili Bağlantılar : 1 x USB 3.0, 4 x USB 2.0, 1 x COM port, 3 x SATA 6Gb/s, 4 x SATA 3Gb/s, 1 x CPU Fan, 2 x Chassis Fan, 1 x Power Fan, 1 x S/PDIF out, 1 x System panel, 1 x MemOK! buton 1 x TPU switch, 1 x EPU switch, 1 x Clear CMOS, 1 x USB BIOS Flashback buton
Gelişmiş Özellikler : AMD Quad-GPU CrossFireX™ Technology, LucidLogix® Virtu™ MVP Technology
İşletim Sistemi : Microsoft ® Windows 7/Vista/XP Desteği
Boyutlar : ATX ( 30.5 cm x 24.4 cm )
Paket İçeriği : Kullanım kılavuzu, I/O Shield, 2 x SATA 3Gb/s kablosu, 2 x SATA 6Gb/s kablosu
Üretici Kodu : P8Z77-V LE

Fiyat : 360TL

Not Ürün max 2 - 3 Aylıktır faturası garantisi kutusu herşeyi mevcuttur.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CORSAIR 4GB DDR3 1333MHZ RAM + 2 / 2 / 2GB DDR3 SAMSUNG - Kingston DDR3 Ram Toplam 10GB Ram

Fiyat : 130TL

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ATI 5850 1GB DDR5 256BIT EKRAN KARTI[/b[

Fiyat : 250TL

Not : Ürünü forumda ki bir arkadaştan almıştım herhangi bir problemi vs yoktur garantisi geçmiş olabilir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HIGH POWER 1000W PSU

Bu ürünüde kutusu ile birlikte forumdan bir arkadaştan almıştım aldığımda anakart'a bağlantı molex uçlarının oksitlendiğini gördüm ve o uçların hepsini değiştirdim. Altın kaplama bir 24Pin uç taktım.
Üründe herhangi bir sıkıntı vs yaşamadım. Garantisi mevcut değildir.

Fiyat : 200TL

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

COOLER MASTEER HAF932BIG TOWER CASE + AEROCOOL FAN CONTROLLER

Kasanın kutusu faturası mevcuttur. Yanında hediye olarak Aerocool fan control hediye edilecektir.

Fiyat : 225TL

Ürünlerde pazarlık yapamayacağım arkadaşlar durumum sıkışık olduğundan dolayı tüm sistemimi satmaktayım lütfen ciddi alıcılar arasın takas vs kabul etmiyorum...

0546 561 76 48
0212 211 00 20
metebilgisayar.net

Orhan YALDIZ

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

DeVil_BoZZo

İsim: Orhan YALDIZ
Katılım zamanı: 14 Temmuz 2004;
Durum: Forumda
Son giriş: 9 Ağustos 2020; 22:49:37
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
https://www.bilgisayarhizmeti.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: LONDRA IPHONE 5 SIMFREE HEMEN AL 1.999TL
Alıcı: cayicen
Tarih: 5 Haziran 2013; 11:51:12
Yorum:Cihaz ilanda ki gibidir. Güvenilir bir satıcı ve tecrübeli bir esnaf teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: ▓ 17" Asus Lcd -X2 4400 Amd Sistemler Ayrı Satışta Var.▓
Alıcı: demircibu
Tarih: 5 Haziran 2013; 11:52:59
Yorum:tşkler güvenilir kişidir..
Genel Puan:      
Ürün: 2 AYLIK FATURALI GARANTİLİ IPAD 2 16GB + WIFI + 3G
Alıcı: ozyoldas
Tarih: 5 Haziran 2013; 11:53:21
Yorum:12 Senelik tecrübe ee kimin öğrencisi. :) Eyw Ohranım. :P
Genel Puan:      
Ürün: LONDRA IPHONE 5 SIMFREE HEMEN AL 1.999TL
Alıcı: cayicen
Tarih: 5 Haziran 2013; 11:54:20
Yorum:iyi bir satıcı
Genel Puan:      
Ürün: ▓ 17" Asus Lcd -X2 4400 Amd Sistemler Ayrı Satışta Var.▓
Alıcı: programmer1
Tarih: 26 Ağustos 2013; 18:06:33
Yorum:Esnaf kişi kendini belli ediyor. Ürün sorunsuz tertemiz dediği gibi çıktı teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.088