SATIŞTA

i5 4460 + MSI H97 PC Mate + 8 GB DDR3 RAM

Yeni sistem toplamaya başladığım için hali hazırda şuan kullandığım işlemci-anakart-ram üçlüsü satılıktır.Zamanında bütün ürünler vatan computerdan alınıp orada toplatılmıştı.Her ürünün kutusu mevcuttur.Garantileri bitti ama yinede faturaya bakacağım büyük ihtimal kutuların içerisindedir.
Hepsi sorunsuz bir sıkıntısı yok dediğim gibi şuan aktif olarak kullanmaktayım yeni ürünlerin elime ulaşmasını bekliyorum.
Tek tek satmayı şuan için düşünmüyorum.Düşündüğüm fiyat 1000 TL.İzmir içi elden teslim edebilirim.Yeni parçalar elime ulaşıp sistemi parçalamadan önce almak isteyen olursa evimde misafirde edebilirim zaten şuan kullanıyorum testinizi yapıp söküp gidebilirsiniz. Diğer şehirlere önce havale sonra kargo şeklinde yollayabilirim.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Satıldı

Hali hazırda elimde 2 adet DS4 olduğu için pepsi çekilişinden kazandığım sıfır açılmamış kutu DS4 satılıktır.Ürün modeli CUH-ZCT2E (V2)' dir.İthalatçı olarak Sony Eurasia Pazarlama gözüküyor.Ürünün ilk ve son fiyatı 210 TL'dir.180 vereyim 200 vereyim gibi PM atmayın lütfen.İzmir içi elden teslim edebilirim.

Fiyat 210 TL

SATILDI

SATILIK PHILIPS A1-PRO Fiyat Düştü

Ürün 06.07.2016 tarihinde Teknosa'dan alınmıştır.İlk aldığımda deneyip bir köşeye koydum G930'umla devam ediyorum bu nedenle satılıktır.
Kutusu, faturası vs herşeyi bulunmaktadır.

Özelliklerine vs bakmak isteyenler linke göz atabilir; http://www.philips.com....dj-kulakliklari/tanitim

FİYAT 225-->200 TL'dir.

SATILDI

Satılık BF1-BF3-BF4 İçeren Origin Hesabı

Büyük hevesle aldığım BF1 malesef bana hitap etmedi o yüzden hesabı satıyorum.Hesapta bulunan oyunlar aşağıda mevcut. Fiyat:100 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILDI

ÜRÜN SATILMIŞTIR.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Wigglesticks

İsim: Burak
Katılım zamanı: 18 Aralık 2005;
Durum: Forumda
Son giriş: 5 Ağustos 2020; 21:38:45
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: League Of Legends West Account
Alıcı: ExceeDLife
Tarih: 9 Kasım 2014; 22:13:39
Yorum:Arkadaş son derece anlayışlı ve yardımsever güvenle alışveriş yapabilirsiniz :)
Genel Puan:      
Yorum:anlayışlı,hızlı ve güvenilir
Genel Puan:     
Ürün: Satılık Steam Oyunları ( Payday2 , Borderlands , Torchlight2 )
Alıcı: cermek
Tarih: 26 Mart 2015; 0:35:03
Yorum:Sorunsuz alışveriş.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK PHILIPS A1-PRO Fiyat Düştü
Alıcı: haritaci41
Tarih: 17 Mayıs 2017; 19:35:46
Yorum:Arkadaş çok ilgili. Aradığım anda kargoyu yarım saat içinde halletti. Ürün sağlam elime ulaştı kendisine teşekkür ediyorum Güzel alışverişti
Genel Puan:      
Ürün: Satıldı
Alıcı: MustafaD1905
Tarih: 13 Temmuz 2018; 12:25:57
Yorum:Genel olarak ilgili sorularıma anında cevap verdi ürün anlattığı gibi kargodan da memnun kaldım. Güvenilir satıcı.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.188