Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATILDI

Satılık Xbox 360 Controller For Pc

2018 yılının başında Vatan Bilgisayar'dan aldım. Ürünün fişini bulamadım. 1 yıl içerisinde sadece FIFA oynamak için kullandım yaklaşık 2-3 ay kadar. Temiz ürün, herhangi bir sıkıntısı yok. PS4 aldıktan sonra PC'de oyun oynamayı bıraktım ve bu nedenle satıyorum.

Fiyat olarak alışveriş sitelerinde minimum 159 TL'ye buldum. 2. el ve 1 yıllık olduğunu düşünürsek 65 TL'ye bırakırım.

Kargo ücreti alıcıya aittir. Maximum 10-15 TL tutar PTT Kargo ile tahminen.

Foruma resim yüklemeyi beceremedim. Aşağıdaki linklerden ürünün resimlerine ulaşabilirsiniz.

https://eksiup.com/p/hs2913f9rqo8
https://eksiup.com/p/8u2912em2d3x
https://eksiup.com/p/g22911k5cnh2
https://eksiup.com/p/2n2914iw2q6j

SATILDI

Satılık Kutulu Oyunlar (Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Support)

Horizon Zero Dawn: Complete Edition -> 40₺
Gran Turismo Sport -> SATILDI₺
Uncharted 4: A Thief's End -> 40₺

Ödeme: Enpara

Kargo ücreti karşı tarafa aittir. İstanbul içi mesafeye göre elden teslim edebilirim.

GTS sıfır açılmamıştır. PS kutusunda geldi. Farklı oyunlar almak için satıyorum. Horizon'u ise kısa bir süre oynadım. Çok fazla bana hitap etmediği için satıyorum. Uncharted'ı ise 15-16 saat oynadım ve bitirdiğim için satıyorum. Tamamen Türkçe dublajlı sürümdür.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Maç Bileti

Fenerbahçe - Başakşehir maç biletim devren satılıktır.

Fiyat: 32,5Tl

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Turk Telekom Prime Kodları Uygun Fiyata Satılır

Prime BiTaksi Kampanyası
Türk Telekom Prime'la BiTaksi kullanımlarınızda 10 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor! - 5₺ -> Lütfen ısrarla bunun için 3₺ teklif etmeyin.

AutoClub Komple Bakım Kampanyası
Türk Telekom Prime'la AutoClub'da 4 Koltuk Temizliği + Klima ve Hava Kanalları Temizliği + ACT Plus Yıkama 380 ₺ yerine 189 ₺ ayrıcalığı sizleri bekliyor. - 15₺

AutoClub ACT Plus Cilalı Yıkama Kampanyası
Türk Telekom Prime'la AutoClub’da ACT Plus Cilalı Yıkama 60 ₺ yerine 39 ₺ ayrıcalığı sizleri bekliyor. - 5₺

Prime Lezzetlihediye Kampanyası
Türk Telekom Prime'la lezzetlihediye.com’dan yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor! - 5₺

Prime Migros Sanal Market Kampanyası
Türk Telekom Prime'la Migros Sanal Market’ten 150 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor. - Satılmıştır. -> Arkadaşlar satıldı. Hergün 3 tane mesaj alıyorum bu kod hakkında.Lütfen mesaj atmayın SATILDI!

Prime Sinema Bileti Kampanyası
Cinecity sinemalarından 1 bilet alan Türk Telekom Prime Mobil ve Evde İnternet müşterilerimize 1 bilet de Türk Telekom Prime’dan hediye! - 7₺

Otopark Ayrıcalığı
Ücretsiz kullanım ispark yol üstü otoparklarda 0-2 saat, açık ve katlı otoparklarda ise 0-3 saat için geçerlidir. - 5₺

Biletix Kampanyası
Türk Telekom Prime'la her Çarşamba biletix.com'dan 200 TL'ye kadar alacağınız biletlerde %25 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor. - 15₺

Havalimanı Transfer Hizmeti
Kampanya Havabus'un Taksim - Atatürk Havalimanı, Taksim - Sabiha Gökçen Havalimanı, Kadıköy - Sabiha Gökçen Havalimanı, Yenikapı İDO İskelesi - Taksim, Yenikapı İDO İskelesi - Atatürk Havalimanı hatlarında geçerlidir. - 7₺

Bunların haricinde aşağıdaki siteden kampanyaları kontrol edip tekliflerini sunabilirsiniz.
http://www.turktelekomprime.com/ayricaliklar
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

GittiGidiyor Teknosa(Cep Telefonunda Geçerli) Hediye Çekleri

%4 -> Teknosa mağazasındaki cep telefonu ürünlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir.
%7 -> Teknosa mağazasından yapacağınız cep telefonu ürünleri hariç 150 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir.

160TL -> Teknosa mağazasındaki cep telefonu ürünlerinden yapacağınız 4001 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir.
280TL -> Teknosa mağazasından yapacağınız cep telefonu ürünleri hariç 4001 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Worqua

İsim: Ozan Tanıl
Katılım zamanı: 3 Aralık 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 14 Ekim 2019; 16:04:49
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Telefon Pasaport Kayıt Hakkı
Alıcı: KHeto
Tarih: 8 Eylül 2016; 13:21:10
Yorum:Sorunsuz kayıt işlemi yapıldı. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: N11 100/30'luk çek
Alıcı: omertr33
Tarih: 10 Ekim 2016; 16:14:44
Yorum:Hızlı ve güvenilir alışveriş için teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Ürün: N11 275/40 Kupon
Alıcı: numberone2000
Tarih: 17 Ekim 2016; 11:52:05
Yorum:Güvenilir ilgili bir satıcı. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Beşiktaş-Başakşehir DigitürkPlay
Alıcı: sicco
Tarih: 23 Ekim 2017; 17:52:03
Yorum:hızlı ve sorunsuz...
Genel Puan:      
Ürün: Biletall.com otobüs bileti kodu
Alıcı: EmReKoZaN60
Tarih: 19 Kasım 2017; 14:07:29
Yorum:çok ilgili arkadaş hızlı cevap veriyor mesajlara
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.110