SATILDI

ASUS VP239H / 23' / IPS / 5MS / 60HZ / HDMI (FOTOGRAFLAR VE PIKSEL TESTI EKLENMISTIR))

Merhaba,

- 2016 yazinda aldigim monitorumu satiyorum. Kendisi 3 sene boyunca aktif bir bicimde kullanilmistir. Garantisi 3 senelik olmakla beraber sona ermistir. Son 1 yildir kutusunda dinlenmektedir.

- Monitorun kutu icerigi tamdir. Kutu iceriginden cikmayan ve sizin ihtiyaciniz olan yegane kablo HDMI kablosudur ancak ekstra HDMI kablom olmadigi icin hediye edemiyorum yaninda malesef.

- Olu pikseli yoktur. Ekranda sikinti olarak gorebileceginiz tek nokta ceyrek cm'yi bile bulmayan ve ne gunluk kullanimda ne de oyun kullaniminda sizi rahatsiz etmeyecek bir ciziktir.

- Monitor ne kadar 60 hz'de calissa da 74 hz'de de kullanabiliyorsunuz. Bunun icin asagi forumdan aldigim inceleme linkini koyacagim. Cihazin tum teknik bilgilerini bu konuda bulabilirsiniz. Sayet MuhendisMurat rahatsiz olursa, linki kaldirabilirim.

- Istanbul ici Avrupa Yakasindaki herhangi bir Marmaray duraginda teslim edebilirim. Aksi takdirde alici odemeli kargo seklinde yolluyorum. Calistigim banka Enpara'dir.

- Inceleme linki:

https://forum.donanimha...e-ilk-ve-tek--116858330

- Fiyat ₺600'dir.

- Iyi forumlar

SATIŞTA

Satilik Nintendo Switch Lite (Yurtdisi cihazi) (Fotograflar eklenmistir))

Merhaba,

- Bu Mart ayinda Hollanda'dan aldigim cihazi satiyorum.

- Cihazi aldiktan sonra sadece 3 saat oyun oynayabildim, sonrasinda kutusuna kaldirdim. Sebebi ise cihazin bana kucuk gelmesi.

- Cihazin hicbir sorunu yoktur, kutu icerigi de tamdir. Yaninda bir aksesuari yoktur.

- Rengi turkuazdir.

- Istanbul ici Avrupa Yakasindaki herhangi bir Marmaray duraginda teslim edebilirim. Aksi takdirde alici odemeli kargo seklinde yolluyorum. Calistigim banka Enpara'dir.

- Cihazi bilenler yakin zamanda tum Nintendo Switch modellerinin kirildigini bilirler. Bilmeyenler de bu mesaji okudugunda cihazin cip sistemi ile kirildigini ogrenmis oldu. Isterseniz bu cipi alip anakarta lehimleterek cihazi kirip istediginiz oyunlari yukleyebiliyorsunuz. Lehimleme isi ince bir is oldugu icin isi bilen birine yaptirmanizi tavsiye ederim. Bu cihazda ise cip sistemi yoktur. Yani sizin alip, lehimlettirmeniz gerekiyor eger kirdirmak istiyorsaniz.

- Cihazin sifir fiyati/ikinci el fiyatini goz onunde bulundurarak fiyati yaziyorum. Fiyat konusunda acelem yok. Iyi forumlar.

Fiyat ₺2000

SATILDI

Satilik Razer Deathadder Elite - ₺200

- Mouse'u 2019 Temmuz'da Amazon.com'dan aldim. O donem Amerika'daydim ve kullanma firsatim olmadigi icin Ekim'den Ocak'a kadar sadece 3 ay aktif kullanildi.
- Skatezlerinde cantada tasinmaya bagli cizikler vardir, ancak kullanima sorun teskil etmemektir.
- Tum fonksiyonlari calisiyordur.
- Kablosuz mouse'a gectigim icin satiyorum. Kutusu ve kutu icerigi tamdir.
- Enpara ile calisiyorum. Kargo aliciya aittir. Istanbul icinde Avrupa yakasindaki herhangi bir Marmaray duraginda teslim edebilirim.
- Fiyat ₺200
- Iyi forumlar

FORUM DIŞINA SATILDI

(TEKRAR SATISTA) Satılık iPod Shuffle 5th Generation 2GB

- Ürün nereden alındı hatırlamıyorum, Bimeks ya da Vatan Computer olabilir.
- Ürünü alalı 5 yıl oldu. Ilk 2 sene aktif kullanıldıktan sonraki 3 yıl çok nadir kullanılmıştır.
- Model kodu ME949TZ/A, belirttigim gibi 2GB'lik versiyonudur. Rengi space gray'dir.
- Şarj kablosu ve kutusu ile birlikte vereceğim, kulaklığını zamanında kullandığım icin ne yazikki veremiyorum.
- Enpara ile çalışıyorum. Istanbul ici Altunizade metrobusten, şehir dışına alıcı ödemeli kargo ile gönderiyorum.
- Fiyatı ₺150 > ₺120

SATIŞTA

(TEKRAR SATISTA) TP LINK T2UH Archer 600 Mb - ₺80ps

Sıfırı>> https://www.hepsiburada...IoVoSy5hCxoCYygQAvD_BwE

-Garantisi bitmistir.
-Hiçbir sorunu yoktur.
-Kutu içeriği tamdır.
-Kargo alıcıya aittir.
-İstanbul içi Altunizade metrobüs durağından teslim edebilirim.
-Fotoğraflar için PM atabilirsiniz.

Fiyat ₺80
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8

Dükkan Sahibi Hakkında

Toyoda

İsim: Furkan
Katılım zamanı: 24 Kasım 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 1 Ekim 2020; 0:05:00
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILIK ZIPPO SPECTRUM
Alıcı: jokErt
Tarih: 25 Ocak 2016; 14:47:04
Yorum:Guzel bir ticaretti durust ve iyi niyetli bir satici. Tavsiye edilir.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK GTA V [XBOX ONE]
Alıcı: scknalas
Tarih: 17 Mart 2016; 20:58:48
Yorum:Arkadaşa ilgisinden dolayı teşekkür ederim. sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdim.
Genel Puan:      
Ürün: MSI GAMING RX 480 8G
Alıcı: 2berkist
Tarih: 19 Haziran 2017; 18:15:03
Yorum:++++++++++++++
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK BLACKBERRY 9790 BOLD
Alıcı: optikzom
Tarih: 21 Haziran 2017; 22:11:05
Yorum:çok iyi bir güvenilir ve ilgili bir satıcı güvenle alışveriş yapabilirsiniz teşekkürler
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK EVGA GTX 1070 FTW
Alıcı: msggs
Tarih: 19 Şubat 2018; 22:03:08
Yorum:çok anlayışlı ve ilgili bir satıcı kendisine çok teşekkür ederim
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.078