SATIŞTA

APPLE IPHONE 4S 32GB ÇOK TEMİZ..

APPLE IPHONE 4S 32GB ÇOK TEMİZ..
EŞİM HEP KILIFI İLE KULLANDI. AYRINTILI VİDEO ÇEKTİM İSTEYEN BAKABİLİR
https://www.youtube.com/watch?v=0U0cANQtejs
YURTDIŞI KAYITLIDIR.
ÖNDE FİLM VE ARKADA 3M FİBER KAPLAMA VARDIR.
VİDEO YU MÜMKÜN OLDUĞU KADAR YAKIN ÇEKMEYE ÇALIŞTIM.
CÜZZİ MİKTAR PAZARLIK VARDIR.
ÇALIŞMAYAN HİÇBİR AKSAMI, YAZILIMSAL VEYA DONANIMSAL BİR ARIZASI YOKTUR.
BATARYASINI BEN KENDİM KALİTELİ BİR BATARYA İLE DEĞİŞTİRDİM. OLDUKÇA UZUN GİTMEKTEDİR.EŞİME BAŞKA BİR İPHONE ALDIĞIM İÇİN SATIYORUM.
İSTER SATILSIN İSTER SATILMASIN FAKAT 4S İN DAYANIKLILIĞINI VE GÜVEN VEREN AĞIRLIĞI HİÇ İPHONE MODELİNDE DENEYİMLEMEDİM. BİLGİNİZE.
TEKLİFLER PM DEN.
OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM :)
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

Alınık MediaMarkt kodu

Alınık MediaMarkt kodu lazım acil teklifler pm den bekliyorum. 1800 civarında çamaşır makinesi alısverişi yapacağım.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

6 AYLIK YOKOHAMA 185X60XR14 V903 KIŞ LASTİĞİ 4 adet

MERHABALAR ;
LASTİKLERİ 06.12.2012 TARİHİNDE ALDIM FATURASI VAR. 2013 MAYISTA ÇIKARTTIM. VE HAZİRANDADA ARABAMI SATTIM. DAHA 6 AYLIK BİLE DEĞİL. Kİ BU KIŞ ANKARALILAR BİLİR KAR YAĞMADI. ARABA EVİN ÖNÜNDE KIŞ LASTİKLERİ İLE 500 KM BİLE YAPMAMIŞTIR. RESİMLERİNDEN VE VİDEOLARINDAN DA ANLARSINIZ LASTİKLERİN DURUMUNU..
FAZLA SÖZE GEREK OLDUĞUNU SANMIYORUM.
RESİMLER VE VİDEO SİZE ANLATIR LASTİKLERİN DURUMUNU...

Sahibinden ilani ve resimler

youtube videosu
İstediğim fiyat 450 tl dir.
Cüzzü bir miktar pazarlık payı vardır. (Abartmamak Kaydıyla.)

lastik hakkında detaylı bilgi almak isteyen varsa okuyabilir.
Yokohama V903 185/60R14 82T Kış Lastiği

Yokohama W.Drive serisinin en son sürümü Yokohama V903, kompakt araçlar ve küçük şehir otomobilleri için özel olarak geliştirilmiş, karla kaplı zeminlerde üstün çekiş sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yokohama V903, kullanıcılar için sürüş güvenliği açısından tehdit yaratan 7 derecenin altı mevsim sıcaklıklarında esnekliğini muhafaza eden özel bileşik sırt hamuruna ve daha yüksek çekiş özellikleri için benzeri olmayan performansın garantisi 3D lameller içeren özel bir sırt desen tasarımına sahiptir. Yokohama V903’ün bu benzersiz yönlü sırt deseni, ıslak yol yüzeylerinde mükemmel drenaj kabiliyeti ile karlı ve sulu yol yüzeylerinde doğrudan temas ve yüksek çekiş gücü sağlamaktadır. Yokohama’nın orijinal çok katmanlı lamelleri yumuşak sırt hamur bileşiğine rağmen bloklarda son derece yüksek istikrar sağlamakta, karlı ve buzlu yol yüzeylerinde blok kenarı etkisini en üst düzeye çıkarmaktadır. Yokohama V903’ün 3D dizayn blok duvarları sayesinde kaburga ile blok merkezi temas yüzeyi mükemmel kuru zemin istikrarı meydana gelmektedir. Viraj ve frenleme stresini düşürmede ve ısıyı dağıtmada da 3D blok duvarları arası mikro ölçekli boşlukların son derece büyük katkısı söz konusudur. Çevresel geniş olukların yivli kenarları mükemmel bir drenaj sağlayarak ıslak zemin suda kızaklama direncini arttırmış, bunun sonucunda oluşan üst düzey yol teması ile son derece yüksek çekiş değerlerine ulaşılmıştır. Kış lastiklerinin, sahip olması gereken kabiliyetler açısından tüm dünyada kabul görmüş kış hizmet standartlarına uygun olması gerekmektedir. Yokohama V903, kış hizmet standartlarını karşıladığını yanağında yer alan dağ/kar tanesi logosu ile tescillemiştir. Yokohama, sahip olduğu olağanüstü çekiş ve tutunma özelliklerinin kullanıcı açısından dezavantaja dönüşmemesi adına Yokohama V903 lastiklerin dörtlü setler halinde kullanılmasını tavsiye etmektedir. Dört lastiğin eşdeğer olmaması sürüş çizgisel istikrarı açısından handikap yaratarak sürüş güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Özel bir durum olan kış lastiği kullanımının bu sakıncaların etkisini çok daha fazla hissettireceği göz önüne alınarak tüm akslarda eşdeğer lastiklerin dörtlü set olarak kullanımı Yokohama tarafından önemle tavsiye edilir.

SATILDI

SON 1 ADET CASIO EF-524D-7AV_

Bir zamanlar sahibinden.com da sattığım saatlerden son elimde kalan casio saatlerden bir tanesi

kutusu kullanma klavuzu vs.. vardır saat sıfırdır. hiç kullanılmamıştır.
sahibinden.com daki adım saatimsaat
bunlarda ALDIĞIM YORUMLAR
karşı tarafa güven oluştursun diye uzun uzun yazıyorum. akıllara başka birşey gelmesin.

piyasa fiyatı su anda cimriden baktım en ucuzu 261 tl
ben 190 tl ye bırakacağım.
Not: iade geri alınmıyacaktır.

Saatin özellikleri:

Casio EF-524D-7AVDF Özellikleri:

Kadran Rengi :Beyaz

Kordon Cinsi :Çelik

Kordon Rengi :Gri

Kasa şekli :Yuvarlak

Seri Adı :Edifice

Kasa Cinsi :Çelik

Kasa Çapı :43,4

Cam Cinsi :Mineral Cam

Ağırlık (Gram) :173

Takvim :Var

Kasa Yüksekliği :48,0

Kasa Kalınlığı (mm) :10,9

Su Geçirmezlik :100

SATILDI

SON 1 ADET %100 ORJİNAL_CASIO EF-524D-7AV_

bir zamanlar sahibinde sattiğım sonra bıraktığım ve elimde 2 tane kalan son seiko saatlerim.
1 adet bej snk803
1 adet mavi snk807

no:t para üstü tamamlanarak s 2 ile takas olur.
tercihen ankara içi elden teslim saatler içinde öyle.

Tanesini 150 Tl den bırakacağım.
saatlerin özellikleri:

SEİKO JAPAN MEKANİZMA

ÇİZİLMEYE DAYANIKLI HARDELEX KRİSTAL CAM

21 JEWELS OTOMATİK HAREKET

CAM ARKA KAPAK

GÜN /TARİH GÖSTERGELİ TAKVİM

LUMİBRİTE AKREP YELKOVAN VE RAKAMLAR(FOSFORLU)

ÇAP:37 MM KALINLIK:10 MM

KORDON BOYU 200 MM

PASLANMAZ ÇELİK KASA VE AYARLANABİLR KORDON

MAVİ BEZ KORDON VE MAVİ KADRAN

FOSFORLU İMEÇLER

30 METRE SU GEÇİRMEZLİK

[album][/album]
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

yamuafi

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SON 1 ADET %100 ORJİNAL_CASIO EF-524D-7AV_
Alıcı: Victor Branco
Tarih: 23 Temmuz 2013; 0:08:04
Yorum:Oldukça ilgili bir satıcı anlaşılan saatte, ürünü sorunsuzca teslim etti.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.148