FORUM DIŞINA SATILDI

Logitech C920 HD PRO WEBCAM - SIFIR KUTU

Yurtdışından alınmıştur. Sıfır jelatinli kapalı kutudur. Garantisi yoktur. Bursa içi elden teslim edebilirim ya da havale sonrası kargo olacak şekilde kargo yapabilirim . Kargo ücreti alıcıya ait olur. Pazarlıksız fiyat 350 TL'dir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Logitech G430 7.1 Oyuncu Kulaklığı

Merhabalar,

Amazon.co.uk'dan aldığım nisan'ın 17sinde elime ulaşan ve sadece 1 hafta kullanıp kutusuna koyduğum ürünü satıyorum.
Üründe kozmetik ve işlevsellik olarak hiçbir problem yoktur. Bursa içi elden teslim edebilirim yada diğer illere özenle paketleyip kargoyla gönderimini gerçekleştirebilirim.

FORUM DIŞINA SATILDI

Asus ROG Crosshair VI Hero AMD Ryzen AM4 x370 ANAKART - SIFIR

Amazon.com'dan aldığım sıfır kutulu anakartı satıyorum . Bursa içi elden teslim edebilirim yada havale sonrası farklı illere kargo yapabilirim.

FORUM DIŞINA SATILDI

MSI RX580 GAMING X 8G 8GB

Ürün 14.10.2017 tarihinde vatan bilgisayardan alınmıştır. Orjinal kutusu ve faturası bulunmaktadır. Toplamda 3 yıl garantisi vardır. İlk sahibiyim kesinlikle bios değişikliği , tamir , mining vb. işlemler için kullanılmamıştır. Fanlar 60 dereceye gelmeden çalışmamaktadır. En baba oyunda maksimum 73 derecede çalışmaktadır. Oyunların ana menülerinde fps'nin çok yüksek olduğu yerlerde ufak cw vardır. Oyun içinde kesilmektedir.(aldığımdan beri bu şekildeydi).Performansa herhangi bir etkisi yoktur.Şu an kasamda aktif olarak kullanmaktayım.Fiyat son 1000TL'dir pazarlık yoktur. Bursa içi elden teslim edebilirim gelip evimde test edebilirsiniz. Bursa dışına önce havale sonra kargo olucak şekilde gönderim yapabilirim.(kargo ücreti size ait olur)

FORUM DIŞINA SATILDI

Ryzen 7 2700x 1 SAAT TEST EDİLİP KUTUSUNA KALDIRILDI

Amazon.com'dan almış olduğum Temmuz ayının 22 sinde elime ulaşmış olan işlemciyi satıyorum.Son anakart güncellemesini yapıp 1 saat boyunca asus b350 plus anakartımla test ettim herhangi bir problemi yoktur. Kendi fanını hiç takmadım. bursa içi elden teslim edebilirim ya da havale sonrası kargo yapabilirim.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

zyxel1616

İsim:
Katılım zamanı: 22 Ekim 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 5 Ağustos 2020; 13:33:52
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Cooler Master Hyper 212 LED İntel AMD CPU Soğutucusu (SIFIR)
Alıcı: DeWe
Tarih: 31 Temmuz 2019; 20:56:30
Yorum:Ürün anlatıldığı gibiydi. Satıcı arkadaş ile iletişimiz çok güzeldi, kargonun paketi kusursuzdu. Benim zyxel1616 nickli satıcıyla yaşadığım alışveriş deneyimim sorunsuzdu kendisine tekrar teşekkür ediyorum, tekrar görüşmek üzere.
Genel Puan:      
Ürün: Cooler Master Hyper 212 LED İntel AMD CPU Soğutucusu (SIFIR)
Alıcı: GUERRA
Tarih: 5 Ağustos 2019; 12:21:55
Yorum:ilandaki gibi sıfır ürün, güvenli alışveriş
Genel Puan:      
Yorum:Düzgün iletişim, nezâket, güven, uygun fiyat... Son derece memnun kaldığım hârika bir alışveriş oldu. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, teşekkürler!
Genel Puan:      
Ürün: Logitech C920 HD PRO WEBCAM - SIFIR KUTU
Alıcı: BlackxxS
Tarih: 8 Ağustos 2019; 20:33:56
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Logitech G430 7.1 Oyuncu Kulaklığı
Alıcı: eek03
Tarih: 10 Eylül 2019; 20:20:22
Yorum:arkadaş gayet güvenilir ve ilgili birisi ürün hakkında herşey söylendiği gibi için teşekkürler gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.078