Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
FORUM DIŞINA SATILDI

HUAWEİ MATE 7 16 GB GRİ # SATILDI #

Ürün alalı yaklaşık 6 ay oldu. Kutu fatura aksesuarları durmaktadır. 2 yıl Huawei Türkiye garantilidir. Cihaz kutudan çıktığı ilk günkü gibi duruyor çizik vuruk ezik vs kesinlikle yoktur bulan olursa cihazı hediye ederim. 2 adet silikon kılıf ve 1 adet akıllı kılıfı hediye edeceğim. Batarya performansı mükemmelin ötesindedir. Kullanınca hak vereceksiniz. Ayrıca 128 GB' a kadar artırılabilir hafıza kartı desteği ve parmak izi okuyucusu vardır. Ankara içi öncelikli tercihimdir. Gelip görüp çayımı içip cihazımı inceleyebilirsiniz. Diğer illerede kargolanır. Takas yoktur teklif etmeyiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK # XİAOMİ Mİ BAND #

56Ürün orjinal olup 22 ay Türkiye garantisi bulunmaktadır. sıfır gibi durmakta çizik darbe vs kesinlikle yoktur sadece koşarken adım ölçmek ve gelen bildirimler için kullandım. ihtiyacım olmadığı için satılıktır bütün telefonlar ile uyumludur. Kutusu faturası vardır. Elimde 2 adet vardır tane FİYATı : 50 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK LG LED FLATRON

Ürün 19 inç tertemiz çiziksiz kozmetik olarak 10/10 alır. ölü pixel vs kesinlikle yoktur. Garantisi bitmiş durumdadır. Kutusu ve aksesuarları durmaktadır . Fiyat son : 200 TL
Sistem Notu : Bu ilan her türlü ahlaki sınırları aşmayan yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

★ Zotac GTS 250 ★ [FİYAT REVİZE]

Elimde eskiden kullandığım ama yeni ekran kartı alınca boşta duran zotac kartımı satıyorum yeni aldığım ekran kartı http://forum.donanimhab...575/f_//tm.htm#74799575

<<<<<Ürün özellikleri>>>>>

1 Gb 256-bit bellek veri yolu desteğine sahip grafik yongası 675MHz, paralel işlemciler 1620MHz'de ve bellekler de 2000MHz'de görev yapıyor. DirectX 10, SLI, CUDA ve PhysX desteği sunan ekran kartı ..

Not: Kartımın fanını değiştirdim üzerindeki soğutucu yetersiz gelmekteydi düşündüm aklıma 100 dereceye kadar soğutan İntelin işlemci fanları geldi ve slikon la kolay bi iş oldu şöyle söyleyebilirim İntelin işlemci soğutucusunu taktığımda ısı diğer soğutucuya göre 12-14 derece arasında fark etti sessizlikte cabası ve sonuç başayla tamamlandı Ürün kutusu ve içeriği tam durmakta VE ÜRÜN %100 çalışır durumda kırık çıkık yok tertemiz durmakta..

Not:Referansım yok diye bakmayın isteyen gelip eldende alabilir gelir evime görür takar dener bi çayımı içer öyle olursa çok daha iyi olur il dışına ise kargolanır..

İRTİBAT TEL : 0507 355 06 56

SON FİYAT : 75 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

#SATILDI# Athlon II X4 645 3.1GHz AM3 iŞLEMCİ ve ASUS M4A88T-M/USB3 AM3 Anakart

ASUS M4A88T-M/USB3 AM3 ve Athlon II X4 645 Propus 3.1GHz AM3 anakartım ve işlemcimi sistemimi yükselttiğim için satmaktayım ürünlerimde hiç bir sıkıntı problem çizik dahi yoktur overlock vs kesinlikle yapılmadı çünkü bilmiyorum temin ederim ilk günkü gibi duruyor günde en fazla 2-3 saat kullanıldı bakanlıkta memurum eve geldiğimde call of duty ve bf3 oynadım zaten alan arkadaş işlemcimin ve anakartımın temizliğini sağlamlığını gördüğünde anlayacaktır. Ürünler 29.04.2011 tarihinde Gold'dan alındı faturası ve kutuları mevcut ilk günkü gibi durmakta isteyen faturayı da verebilirim görecektir zaten fiyatım 250 TL

NOT: Eğer almak isteyen olursa kasamıda satıcam CoolMaster Elite Rc-332 420wattlık kasamıda içinde poweriyla birlikte vericem ve ayrıca kasa içerisinde 2 adet fan bulunmakta CoolMaster 1200 mm egzoz fan ve önde 120 mm TermalTake Turbo fan bulunmakta 3 ürün toplam FİYAT : 320 TL>300 TL

Not: Ürünler Ankara içi teslim olur diğer illere kargolanır özenle TEL : 0507 355 06 56

Daha önceki alış veriş yaptıklarım : endülüs_farukiden nokia 5030 telefon aldım + kadircitak'a harici tuner sattım + Winter'e Zotac GTS 250 ekran kartımı sattım + EnderGelişenOsasunaAtağı'dan işlemcim için fan aldım + GkhnURGANCI'dan 750watlık power + scorpion4201'den CooLMaster kasa aldım hepsi bu kadar ve hepsile en ufak bir sorunum dahi olmadı

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Jeet Kune Do

İsim: Eray TÜRKOĞLU
Katılım zamanı: 24 Eylül 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Kasım 2018; 10:39:36
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ★ Zotac GTS 250 ★ [FİYAT REVİZE]
Alıcı: WinteR
Tarih: 13 Şubat 2014; 19:31:56
Yorum:Sorunsuz bir alışverişim oldu, çok teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: # Araç için Harici Tv Tuner # [TV-003]
Alıcı: kadircitak
Tarih: 13 Şubat 2014; 19:34:26
Yorum:teşekkür ederim sorunsuz şekilde teslim aldım..
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
1.219