SATILDI

amd 5000+ asus silent square pro işlemci tek parça fiyatına

Anakart Levent. nickli arkadaşa satıldı.

İşlemci AMD x2 5000+ 3 yıllıktır, hiçbir işlem yapılmamış ve pcden hiç dökülmemiştir. asus silent square pro soğutucuyla birlikte gönderilecektir.
soğutucu resmi:
http://www.asus.com.tr/...form/Silent_Square_Pro/

Fiyat 60 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

HTC SENSATİON XE 13 AY GARANTLİL ŞOK FİYAT

S.a Bende Vodafonedan alınma düz Sensation vardı ve arıza yaptı. Teleservice garantiye yolladım onlarda üste model olan Sensation XE cihazını gönderdiler. Geldiği günden beridir kullanmaktayım hakkını veren bir telefondur. Kullanıma bağlı kasasının sağ kenarlarında soyulmalar vardır çizik değil soyulma. Ekranını aldığım günden beri jelatinle korumaktayım. Kapak fiyatı 50 tl falan o yüzden fiyatı düşük tuttum. Başkada bir sorun yoktur. Kutusu faturası herşeyi ilk günkü gibi durmaktadır. İyi günler.

FİYAT: 850 TL

Ufaltılmış ön izleme resmi

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

(İNDİRİM)SATILIK TAKASLIK SORUNSUZ SONY ERICSSON XPERIA ARC

6 aydır kullandığım xperia arc telefonumu üst model telefon almak için satıyorum. Orjinal 4.0.3 rom yüklüdür.pasaport kaydı yapılmıştır. Ekranında kılcal cizik dahi yoktur.arka kapakta alt kısımda küçük bir ezilme vardir ve sol alt köşede darp izi vardır düşmeden kaynaklı.bunun dışında hiçbir donanımsal ve yazılımsal sorunu yoktur. zaten estetik açıdan da göze batacak problemler değildir.Foto çekip yollayacagim.
Kutusu, şarj aleti, 8 gb sdkart ve orj. kulaklığı ile yollanacaktır.

Fiyat:640=>620=>580=>560 tldir.

Takas: s2,nexus, sensation, sensation xe, xperia s ile olabilir.takas fiyatı görüşülür.

SATILDI

HTC DESİRE HD 1 YILLIK VE XPERİA ARC 4 GÜNLÜK

ELİMDE SONY ERİCSSON XPERİA ARC VE HTC DESİRE HD BULUNMAKTADIR. HANGİSİ SATILIRSA DİĞERİNİ KULLANACAĞIM.

HTC DESİRE HD: imuratk NİCKLİ ARKADAŞTAN TAKAS YOLUYLA ALINMIŞTIR. EKRANINDA 1 CM ÇİZİK VARDIR, BELLİ OLMAMAKTADIR. ÜST İKİ KISMINDA YİNE KÜÇÜCÜK SOYULMALAR MEVCUTTUR. ANCAK CİHAZIN KENDİSİ PERFORMANS AÇISINDAN YIPRANMAMIŞTIR. BATARYASI İYİ DURUMDADIR, CİHAZ 10 ÜZERİNDEN 8 ALIR. FOTOLARI EN KISA ZAMANDA EKLENECEKTİR. YANINDA ORJİNAL ŞARJ ALETİ VE DATA KABLOSU İLE GÖNDERİLECEKTİR. KUTUSU VE KULAKLIĞI YOKTUR.
FİYAT: 670 TLDİR.

SONY ERİCSSON XPERİA ARC: CİHAZ 4 GÜNLÜKTÜR. SIFIR ALINMIŞTIR VE PASAPORT KAYITLIDIR. FULL KUTU İÇERİĞİ, 8 GB SD KART, 1 ADET EKRAN KORUYUCU(ÜSTÜNDE TAKILI OLAN HARİÇ) VE TÜM ORJİNAL APARATLARIYLA GÖNDERİLECEKTİR.
FİYAT:800 TL

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK XPERİA ARC 4 GÜNLÜK VE HTC DESİRE HD 1 YILLIK

ELİMDE SONY ERİCSSON XPERİA ARC VE HTC DESİRE HD BULUNMAKTADIR. HANGİSİ SATILIRSA DİĞERİNİ KULLANACAĞIM.

SONY ERİCSSON XPERİA ARC: CİHAZI 2 HADTADIR KULLANIYORUM. SIFIR ALINMIŞTIR VE PASAPORT KAYITLIDIR.BIRTEK KILCAL CIZIK DAHI YOKTUR. FULL KUTU İÇERİĞİ, 8 GB SD KART, 1 ADET EKRAN KORUYUCU(ÜSTÜNDE TAKILI OLAN HARİÇ) VE TÜM ORJİNAL APARATLARIYLA GÖNDERİLECEKTİR.
FİYAT:780 TL sanalpazar fiyatı 815 tldir.
TAKAS: SGS2,SENSATION XE VEYA XL, AMAZE 4G, ATRIX 2 VEYA DROID RAZR ILE USTE PARA VEREREK OLUR.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Dükkan Sahibi Hakkında

mcnulty

İsim: oktayy yüksel
Katılım zamanı: 2 Eylül 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 9 Şubat 2020; 19:54:33
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: HTC DESİRE HD 1 YILLIK VE XPERİA ARC 4 GÜNLÜK
Alıcı: san_jose
Tarih: 13 Mart 2012; 17:17:05
Yorum:sorunsuz problemsiz gayet temiz bir cihaz, dürüst, saygılı, ilgili bir satıcı...teşekkürler kendisine :))
Genel Puan:      
Ürün: amd 5000+ asus silent square pro işlemci tek parça fiyatına
Alıcı: Levent.
Tarih: 13 Şubat 2013; 22:09:35
Yorum:ben böyle ilgili ve özverili bir satıcı görmedim. 1 ürün için 3 kez kargo göndermek zorunda kaldı ama ürünü eksiksiz yollayabilmek adına elinden ne geliyorsa yaptı. teşekkür ediyorum kendisine.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK MSİ 8800GT OC UYGUN FİYAT
Alıcı: deus-ex
Tarih: 16 Şubat 2013; 18:35:04
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: HTC BUTTERFLY SIFIR KAPALI KUTU GARANTİLİ
Alıcı: bYUğur
Tarih: 6 Şubat 2014; 16:18:56
Yorum:On numara beş yıldız bir alış veriş teşekkürler :)
Genel Puan:      
Ürün: HTC SALSA TR CİHAZ KUTULU
Alıcı: faya85
Tarih: 10 Şubat 2014; 0:48:43
Yorum:
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.305