SATILDI

[REFERANS İLANI] Eski Ekran Kartları

Forumdan Berkin hocama sattığım ekran kartlarının referans ilanıdır. Kendisine teşekkür ederim hayırlı olsun

SATIŞTA

[ALINIK] MİNİBOOK-NETBOOK

Başlıkta da belirttiğim gibi minibook yada netbook(siz nasıl hitap ediyorsanız) arıyorum.

Aradığım özellikler

En az 2 gb ram olması

Herhangi kırık çıkık olmaması

Mümkünse bataryası sağlam ve dayanıklı olması

Bu özelliklerde uygun fiyatlı(size göre uygun değil de piyasaya göre uygun olması-LÜTFEN 50 KRŞ ARTAN DOLARA KARŞI %100 ZAM YAPILAN ÜRÜN ÖNERMEYİNİZ) bir netbook yada minibookunuz varsa pm ile iletişim kurabilirsiniz.

Referanslı üyelere EFT/Havale yapılır. Referanssız üyelerden ise GET yöntemi ile almayı tercih ederim elden alım imkanım çok aşırı sınırlı Esenyurt ve yakın çevresi sadece.

Lütfen PM ile iletişim kurunuz. Malum sitelerde bir sürü var ancak ben donanımhaber den almak istiyorum çünkü burada herkes 100 TL lik şeye 200 TL istemiyor(HER NE KADAR SON GÜNLERDE MALUM SİTEYE BENZEMİŞ OLSA DA YİNE DE ÖYLE OLMAYAN SATICILAR MEVCUT). Umarım anlatabilmişimdir.

Herkese hayırlı işler.

NOT : Uygun fiyatlı max 300 TL ye kadar olan netbook(lütfen laptop önermeyin) önerilerinizi bekliyorum.

FORUM DIŞINA SATILDI

[SATIŞTAN ÇEKİLDİ]6 AYLIK HYPER 212 LED

6 Ay önce forumdan @DramaYoLLaRI hocamdan sıfır olarak aldığım Cooler Master Hyper 212 LED(Kırmızı) işlemci soğutucusunu sıvı soğutmaya geçmek için satıyorum.

Yurtdışı ürünüydü ve sıfırdı. Garantisi yok diye aldım öyle de satıyorum.

Ürün için istediğim fiyat SATIŞTAN ÇEKİLDİ.

FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILDI] i5 3570k ++++++ Z77A-GD55 +++++ 8 GB 1600 MHZ RAM

Herkese selamlar.

Şuan hali hazırda kullanmış olduğum sistemimi AMD Ryzen sisteme geçiş yapmak istediğimden dolayı satmak istiyorum.

1-İşlemci : İntel İ5 3570K ben aldım alalı overclocksuz kullanıyorum Hyper 212 led fan ile çok serin çalışıyor.

2-Anakart : Msi Z77A-GD55 Military III ile çok iyi bir oc potansiyeli vardır ancak dediğim gibi ben oc yapmadan kullanıyorum işlemci bana yeterli geldiğinden.

3-Corsair 2x4 GB toplamda 8 GB DDR3 ram--Düşük profil ramdir Hyper 212 fana sorun çıkarmıyorlar.

Bu 3 lü sadece nakit yada Ryzen 5 2600 lü bir üçlü yada 2 li(işlemci yada işlemci + anakart işlemci için malum üzerine nakit alırım işlemci + anakart için üzerine mantıklı bir nakit veririm) ile takas olur. Takas için intel sistem ve Ryzen 5 2600 altında ki modeller (R5 1600 gibi işlemciler dahil) düşünmüyorum. Lütfen ısrarcı olmayınız.

İstediğim fiyat : PAZARLIKSIZ FORUM DIŞINA SATILDI

ANAKART + İŞLEMCİ + RAM İÇİN TEK FİYAT SORMAYINIZ YADA TEK FİYAT VERMEYİNİZ. TEK PARÇA ALMAK İSTEYENLER İÇİN DE ANAKART TEK BAŞINA 1000 TL İŞLEMCİ TEK BAŞINA 1000 TL RAMLAR TEK BAŞINA 1000 TL DİR. KISACASI TEK TEK SATIŞ YOKTUR TABİ ANLAYANA.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yaptığım piyasa araştırmaları neticesinde bu fiyatı belirledim. Eksik veya fazlası olabilir ancak konu insancıl bir çerçevede eleştirilere açıktır. Aksi halde kendinizi yormayın ki bizi de sıkıntıya sokmayın. Forumu detaylıca incelediğinizde Fx 8... işlemcilere 600 TL isteyenleri görürsünüz o nedenle kalkıp da başka ilandan yada konudan alıntı yaparak saçma sapan muhabbet içerisine girmeyiniz.

Zahmet edip okuduğunuz için teşekkür eder, herkese hayırlı işler dilerim.

FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILDI] MONSTER ABRA A5 V1.1-İ7 4710MQ-16 GB RAM-GTX860M--120GB SSD--KISA SÜRELİ İNDİRİM

HERKESE SELAMLAR.

2 YIL ÖNCE 2.EL OLARAK SATIN ALDIĞIM VE 2 YILDIR SORUNSUZ KULLANDIĞIM LAPTOP'UMU MASAÜSTÜ ALDIĞIM VE SİSTEMİMİ YÜKSELTMEK İSTEDİĞİM İÇİN SATIYORUM.

LAPTOP'UN İNCELEMELERİNE BAKABİLİRSİNİZ GERÇEKTEN PERFORMANSI İYİDİR VE SİZİ ÜZMEZ.

İNTEL İ7 4710 MQ İŞLEMCİ

16 GB DDR3 1600 MHZ 1.35V RAM(8GB INI YURTDIŞINDAN ALDIM TAKDIM AYLARDIR SORUNSUZ ÇALIŞIYORLAR)

120 GB SSD KİNGSTON HYPER X FURY (OKUMA 500 MB YAZMA 500 MB)--------1 TB LIK DİSKİNİ GÜVENLİK NEDENİYLE VERMİYORUM.

GTX 860M- 2 GB GDDR5 EKRAN KARTI

BAŞLICA ÖZELLİKLERİ BUNLARDIR.

LAPTOP'UN UFAK TEFEK KUSURU BULUNMAKTADIR BUNLAR AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR. BUNUN DIŞINDA BİZZAT GÖRDÜĞÜM BİR KUSURU YOKTUR.

1--Laptop'un anlamadığım bir şekilde klavyesinde bazı harfler zor basmaktadır(hiç basmıyor değil birazcık zor basıyor sanki böyle takılma gibi sonra sert basınca normal işlem görüyor) belki de aldığımda vardı ancak ben hiç kendi klavyesini kullanmadığım için bunu yaklaşık 1-2 ay önce fark ettim.

2--Bataryası bitiktir(tam şarj doluyken 1-2 ay hiç kullanmadım bu nedenle batarya bitmiş) 10-15 dk dayanır.

3--Fotoğraflarda göreceğiniz gibi ekranında 2 tane çok küçük çizik var bunlar ölü pixel vs değiller muhtemelen dış koruma kısmındadır diye düşünüyorum görüntüye engel olmadıklarına göre. Sağdaki nokta çok çok zor görünen birdurumdadır fark ettiğim için belirtmek istedim. Fotoğraflardan görürsünüz zaten. Fotoğrafta ne görünüyorsa odur. Zaten ciddi bir şekilde odaklanmazsanız görünmezler.

Detaylı bilgi ve fotoğraflar için linki bırakıyorum.LİNK

İstediğiniz herhangi bir test vs varsa lütfen belirtin akşamları evde testleri yapıp fotoğrafları paylaşırım.

Sormak istediğiniz bir soru varsa çekinmeden PM yoluyla sorabilirsiniz.

FİYAT SATILDI
SON OLUR FİYATI BUDUR. İNDİRİM OLMAYACAKTIR. CİDDİ DEĞİLSENİZ RİCA EDİYORUM VAKİT KAYBI OLMAYIN.

LÜTFEN TÜM GÖRÜŞ, ÖNERİ, SORU VS İŞLEMLER İÇİM PM KULLANALIM. ZAHMET EDİP OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

SADECE BURSA ORHANGAZİ YAKINLARI, TEKİRDAĞ ÇORLU VE ERZURUM OLTU İL VE İLÇELERİNDEN ELDEN SATILIKTIR ONUN DIŞINDA ÖDEME + KARGO ŞEKLİNDE SATILIKTIR. GET SATIŞI YAPMIYORUM ÜRÜNÜME GÜVENİYORUM ANCAK İNSANLARA GÜVENMİYORUM. HERKESE HAYIRLI İŞLER.

Daha önce açmış olduğum konuyu da şimdi fark ettim. Onun da linkini bırakıyorum LİNK-2

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7

Dükkan Sahibi Hakkında

CcOsmanLı

İsim: M E
Katılım zamanı: 4 Ağustos 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 23 Ekim 2020; 11:24:10
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILDI
Alıcı: muratkuleci
Tarih: 11 Kasım 2013; 22:54:39
Yorum:sağ kardeşim
Genel Puan:     
Tarih: 11 Kasım 2013; 22:54:43
Yorum:her şey için sağ ol
Genel Puan:      
Tarih: 13 Kasım 2013; 17:21:39
Yorum:sağ ol hocam
Genel Puan:  
Alıcı: thecoller
Tarih: 28 Ocak 2015; 19:21:18
Yorum:-
Genel Puan:  
Ürün: LG G3 32 GB GOLD-İMEİ DÜŞTÜ BAŞKA SORUNU YOKKK
Alıcı: ZemberekKuşu
Tarih: 7 Şubat 2017; 20:01:38
Yorum:arkadaş bana başka sorunu yok dedi resimlerde dikkat etmedim jelatinden sandiğim iç ekran ile üst ekran arasında hava kısmı ve lekeler var , telefonu açın onlari görmüyorsunuz gibi bir savunması var hala kullandiğim zaman sorun yaratiyor bana tavsiye etmiyorum malesef hayal kırıklığı oldu benim için
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.125