SATILDI

SATILIK - 1 saat kullanılmış 20 Ay Garantili Plantronics RIG 505 LAVA = 110 TL

Arkadaşlar merhaba,

Önceki kulaklığım olan Hyper X Cloud 2 kırılınca önce;
Plantronics RIG 505 LAVA yı 16/06/2019 tarihinde N11 den satın aldım.

Plantronics RIG 505 LAVA kulaklarıma küçük geldiği, iade etmek istedim ama talebim kabul edilmedi.

Plantronics RIG 505 LAVA yı : 199 TL ye satın aldım ve kendisi için 110 TL talep ediyorum.

Takas ve pazarlık kesinlikle düşünmüyorum.
Kutu içeriği eksiksiz ve Faturası mevcuttur.
20 ay civarı garantisi vardır.

Yurtiçi kargo ile Alıcı Ödemeli kargo şeklinde göndereceğim.

Ankara Yenimahalleye uğrayabilecek olanlar varsa elden teslim alabilirler.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

SATILIK - 1 saat kullanılmış 23 Ay Garantili Steel Series Arctic 3 2019 300 TL

Satıldı

SATILDI

Logitech G930 (Bozuk ürün, Yedek parça için alınabilir)

Ürünü 14 ay önce almıştım ve bozuldu. Tamire yolladım anakart arızası için 260 TL istediler bende yaptırmadım. Anlayan biri anakartı değiştirmek yerine tamir etmeyi de deneyebilir. Sonuçta teknik servislerin tamir yerine direk parça değişimi istediklerini biliyoruz. Tüm parçaları eksiksizdir. Ek olarak terleme yapmadıkları için amazondan kargo dahil 50 liraya satın aldığım Logitech G230 orjinal kulak padlerini ve orjinal hiç kullanmadığım suni deri padleri de ürünle beraber vereceğim kulaklığı alacak kişiye. Yedek parça için satın almak gayet mantıklı olabilir ihtiyacı olanlar için. Ankara içi elden teslim edebilirim. Kargo ücreti alıcıya aittir. Fiyatta gayet makul, indirim düşünmüyorum.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

(Fiyat Düştü)Logitech G930 Sıfır Avrupa Garantili (Hollanda'dan geldi)

Kulaklık Hollanda'dan geldi ve haliyle Avrupa garantili. Emin olmamakla beraber Logitech EU ürünlerin garantisi Türkiye'de de geçerli sanırım. Yanlışım varsa biri uyarsın açıklamayı düzeltirim. Ürünün kendi orjinal kutusunu hiç açmadım, kolileme de kullanılan dış kutusunu açıp kontrol amaçlı baktım sadece. Orjinal kutusundaki jelatinler halen kutunun üzerinde. Ankara içi elden teslim edebilirim. Kargo ücretini alıcı öder. Alana hayırlı olsun.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Aslanhan.

İsim: mehmet aslanhan
Katılım zamanı: 30 Temmuz 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 26 Kasım 2020; 15:28:59
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Logitech G930 (Bozuk ürün, Yedek parça için alınabilir)
Alıcı: mehmetozen765
Tarih: 16 Şubat 2016; 12:51:24
Yorum:Hızlı ve güvenilir alışveriş oldu Ürünü bir saat içinde kargoladi teşekkür ederim
Genel Puan:      
Yorum:1 adet SteelSeries Arctis 3 aldım, gayet memnunum, güvenilir ve ilgili bir insan. Tekrardan teşekkür ederim.
Genel Puan:      
Yorum:Havale ile kulaklık aldım, dediği gün kargoyu yaptı, tertemiz elime ulaştı. Her şey için teşekkür ediyorum.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.156