SATIŞTA

ALINIK IPHONE 7-8-X

iPhone 7, 8 ya da X alacağım. telefonun sıfırdan farksız olması lazım. Adana ya da Osmaniye'de elden teslim alacağım. tekliflerinizi pm olarak gönderebilirsiniz.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

ALINIK PS4 OYUNLAR

30 TL'ye satan olursa oyunun adını mesaj atsın. Adana içi elden teslim alacağım.

SATIŞTA

iPhone 6, gold, 16 GB, Sıfırdan Farksız

Herkese merhaba. Almanya'dan aldığım cihaz. Sıfırdan farksız ve kutu içeriği tamdır. Sürekli kılıf ile kullanılmıştır. Adana içi elden teslim edilebilir.

SATILDI

FİYAT DÜŞTÜ!!!!! iPHONE 4 - 16 GB + Dock "Sıfırdan Farksız"

ARKADAŞLAR MERHABA,
SATMA NEDENİM BİR ÜST MODELE TERFİ ETMEK İSTEMEMDİR.
TELEFONU TÜRKİYE'DEN ALDIM. İLK KULLANICI BENİM.
IOS 7 YÜKLÜ RESİMLERDEN GÖRÜYORSUNUZ ZATEN

TELEFON SIFIRDAN FARKSIZDIR. DÜŞMEMİŞ, TERTEMİZ BAKILMIŞTIR. ÖN YÜZÜNDE KORUYUCU BANT VAR.

TELEFONLA BERABER VERİLECEKLER;

-Tüm kutu içeriği ve kutusu (şarj aleti, şarj kablosu, kulaklık)
-Apple iPhone 4 Dock Masa Üstü Şarj Cihazı "Piyasa fiyatı 70 TL"
(http://www.hepsiburada.com/liste/apple-iphone-4-4s-dock-masa-ustu-sarj-cihazi/productDetails.aspx?productId=telapip4dock&categoryId=16113)

TELEFON VE MASA ÜSTÜ DOCK İÇİN DÜŞÜNDÜĞÜM FİYAT 750 TL -------> 650 TL

ilkerkefe@gmail.com
mail ya da pm ile iletişime geçebilirsiniz
takas düşünmüyorum
adana ya da ankara elden teslim olabilir. onun dışında önce para sonra kargo şeklinde satış olacaktır.
gittigidiyor benzeri sitelere benden kestikleri komisyon eklenecek şekilde ilan verebilirim.

HERKESE İYİ ALIŞVERİŞLER DİLERİM

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK>>>>> KINDLE TOUCH Wi-Fi

Herkese merhaba. Birkaç ay önce bende "KalisXax" isimli üyeden almıştım. Sıfırdan farksızdı, hala öyle. Satma nedenim doktora derslerim nedeniyle cihazı kullanacak vakit bulamıyorum. Cihaz ile ilgili yorumlar ve özellikleri ile ilgili aşağıya linkler ekledim. Oradan inceleyebilirsiniz. Cihazın resmini "KalisXax"ın ilanından görebilirsiniz. Aynısı olduğu için resim çekmeye gerek yok. belki bulabileceğiniz en temiz 2.el kindle durumunda olabilir. Ekranında tek bir çizik yok, aynı şey arka kasası içinde geçerli. Kindle Touch 4GB, kılıfı ve deri kılıfı birlikte gönderilecektir. İsteyen olursa "KalisXax" arkadaşım benim için bir kitap cdsi hazırlamıştı onu da yollarım size. İngilizce olarak kitapları okuyabilmesi ve MP3 çalabilmesi bir sonraki model olan Paperwhite'dan üstünlükleridir.

Fiyat: 150 TL (adana ve ankara içi elden teslim yapılır. Kargo alacak arkadaşa aittir.)

Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

"KalisXax" ilanı
http://forum.donanimhab...m/m_76338508/f_//tm.htm

"Charpan" arkadaşımın cihazı satın almadan önce yaptığım yazışmalar. kendisine ayrıntılı cevapları için tekrar teşekkür ederim. başkası daha önce davrandığı için ondan almak nasip olmamıştı
Kindle, e-kitap kavraminin atasi ve bence en basarililarindan biri. Bu modelde (Touch) aydinlatma yok, bundan bir sonra cikan Paperlight modelinde aydinlatma var. Lakin Paperlight'ta da dahili bellek yari yariya az (Touch 4GB, Paperlight 2GB ve Touch modelindeki gibi sesli kitap/mp3 calma, ingilizce metini sesli okuma özelliği yok. Touch'a sevdiginiz muzikleri atip arka planda dinlerken kitap okuma imkaniniz var. Paperlight'in pili, ekran isigi ne kadar kıssaniz da tamamen kapatilamadigi icin biraz daha cabuk bitiyor.

WiFi bağlantı var, wifi üstünden kitap indirebiliyorsunuz, amazon'a uye olursaniz aninda kitap satin hatta emanet alabiliyorsunuz, yavas ve siyah beyaz da olsa internete girebiliyorsunuz. Bendeki cihazda 3G yok.

Sarji cok cok uzun gidiyor. Wifi kullanmazsaniz, ortalama kullanimla 6-7 haftada bir sarj etmeniz yeterli. Pil omru, arka aydinlatma olmadigi icin ve ekran teknolojisi farkli oldugu icin tabletlerle kiyaslanamayacak kadar uzun. Sarj girisi micro usb.

Kindle'lar epub formatini desteklemiyor ama ücretsiz programlarla her formati Kindle'a uyumlu baska bir formata (ornegin mobi'ye) çevirebilirsiniz.

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

xbrldnsthere

İsim:
Katılım zamanı: 16 Kasım 2005;
Durum: Forumda
Son giriş: 20 Ekim 2020; 9:55:00
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://forum.donanimhaber.com/

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:Aynen ilanda yazdığı gibi sağlam bir kargo ile "SIFIRDAN FARKSIZ"bir üründü.İlker arkadaşımla gönül
Genel Puan:      
Ürün: satılık ipad2 wifi 16 gb beyaz renk
Alıcı: kutri
Tarih: 7 Haziran 2011; 10:45:45
Yorum:İlanda yazılan gibi geldi herşey. Kendisine teşekkür ediyorum.
Genel Puan:      
Ürün: sıfırdan farksız ipad2 kılıfı
Alıcı: demirelli
Tarih: 14 Temmuz 2011; 13:58:44
Yorum:TŞK LER DÜRÜSTÇE BİR ALIŞVERİŞ OLDU.
Genel Puan:      
Ürün: SIFIRDAN FARKSIZ SONY VAIO
Alıcı: Alpecino
Tarih: 3 Eylül 2012; 23:45:12
Yorum:Mükemmel bir dh üyesi teşekkürler tekrar
Genel Puan:      
Ürün: SIFIRDAN FARKSIZ SONY VAIO
Alıcı: Alpecino
Tarih: 6 Eylül 2012; 11:03:38
Yorum:On numara satıcı tekrar tekrar teşekkürler
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.063