FORUM DIŞINA SATILDI

[SATILDI] MSI GTX 1060 3GB ŞUBAT 2020'YE KADAR GARANTİLİ - 850 TL

Kartı 2018 Şubat ayında Sinerji Bilgisayar'dan satın aldım. 2020 Şubat ayına kadar garantisi vardır. Model yükselttiğim için satıyorum. Kutusu, kitapçığı, garanti belgesi vs. kısaca hepsi durmaktadır. Oyun amaçlı kullandım. Bursa'da oturup da test etmek isteyen olursa misafir edebilirim, kartı bizzat dilediğiniz şekilde test edebilirsiniz. Kargo karşı tarafa aittir. Kartın detaylı bir şekilde fotoğrafını vs. isteyen olursa pm'den yazabilir.

SATILDI

18 Ay Garantili | Vatan Bilgisayar Faturalı | Xbox One S >> SATILDI

Ürün Kasım 2017 Vatan Bilgisayar faturalıdır. En ufak bir çiziği dahi yoktur. Kutusu, kitapçığı, garantisi, faturası vs. kısaca hepsi durmaktadır. Tek kolu vardır ve oyunsuz verilecektir. Kargo karşı tarafa aittir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

SATILDI! Asus Gtx 1050 ti - 750 TL >> 700 TL 14 Ay Garantili

Ürünü 2017 Haziran ayında Sinerji Bilgisayar'dan satın aldım. 14 ay garantisi vardır. Kutusu, faturası, garanti belgesi vs. kısaca her şeyi vardır. Model yükselttiğim için satıyorum. Kargo alıcıya aittir. Takas sadece Xbox One S ile olur.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

TxsMelih

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: SATILDI! Asus Gtx 1050 ti - 750 TL >> 700 TL 14 Ay Garantili
Alıcı: B A T M A N
Tarih: 2 Mayıs 2018; 20:34:15
Yorum:Çok güzel özenle ve sağlam bir paket yapmış. Güvenilir birisi ve ürün dediği gibiydi.
Genel Puan:      
Yorum:Hızlı kargo, kolay iletişim, güvenilir iyi bir arkadaşımız. Çok yardımcı oldu.Teşekkürler A+++
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.078