SATILDI

Satılmıştır

Satılık temiz 512 Mb Ram , çalışan makinadan söküldü..

Ram Heavyen2 arkadaşımıza satılmıştır hayırlı olsun..
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

SATILIK 2.EL ERKAN KARTLARI

SATILIK 2.EL ERKAN KARTLARI

GEFORCE 8600 GT 512 MB / 1 Gb 128 Bit --- 40 LİRA

Ekran Kartı Sıfırdan Farksızdır çok az kullanılmıştır..

GEFORCE 9500 GT 1 Gb --- 60 LİRA

Ekran kartının soğutucu fanı arızalandı bende daha iyi soğutma yapsın diye üzerine büyük kasa egzoz fanlarından taktım çok daha iyi soğutuyor uzun süredir bu şekilde kullanıyorum sorunsuzdur.. Birde Vga portu çalışmıyor fakat DVI portu ve HDMI portu sorunsuz çalışıyor dediğim gibi ben uzun süredir bu şekilde kullanıyorum kesinlikle kart tertemiz ve sorunsuzdur..

ASUS EAX550 256 / 512 MB 128 Bit --- 25 LİRA

Ekran kartının soğutucu fanı arızalandı bunada daha iyi soğutsun diye egzoz kasa fanlarından taktım ..Ekran kartı temiz ve sorunsuzdur..

AGP GALAXY FX5200 128 MB 128 Bit --- 20 LİRA

Elimde bu karttan 2 tane var diğeri Asus Fx 5200 .. İkisini birlikte alana 30 lira olur..

Ekran kartları sorunsuzdur arkadaşlar kesinlikle tamir vs. görmemişlerdir..Hayırlı alışverişler..

TOPLU ALIMDA İNDİRİM YAPILIR..

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK UCUZ Temiz Sorunsuz İnternet,Film,Oyun Amaçlı Kasa

SATILIK UCUZ Temiz Sorunsuz İnternet,Film,Oyun Amaçlı Kasa - 260 LİRA

Sa..Öncelikle Bilgisayar sorunsuzdur arkadaşlar özellikle kasa tertemizdir ..

Bilgisayar oyun ve internet amaçlı kullanıldı evde hala kullandığım kendi kasamdır.. İnternet , ofis , film gibi tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla görebileceğiniz sorunsuz bir makinadır.. Oyun performansıda güzeldir benim bugüne kadar oyun konusunda çok güzel işimi gördü güncel oyunların hepsini doğal olarak çalıştırmaz fakat Pes 15, FM 15,Gta 4 gibi güncel oyunları sorunsuz çalıştırıyor..

İnternette ki 720P ve 1080P video ve filmleride sorunsuz oynatır..

Makinada Yüklü Oyunlar;

Pes 15 - GTA 4 - Fifa 14 - FM 15 - BLUR - Call Of Duty Modernwarfire 2 ve 3 - Assasisn Creed 1-2 - Combat Arms - Age Of Empires 3

Bunlar gibi daha bir çok oyunu sorunsuz şekilde çalıştırır bilgisayarın oyun performansı güzeldir .. İstediğiniz oyun varsa yükler test ederim size çalıştırıp çalıştırmadığını yazabilirim arkadaşlar..

Bilgisayarın Özellikleri;

-AMD Athlon 64 x 2 4000+ ( Çift Çekirdek İşlemci ) - 2.1 Ghz

-Geforce 8600 GT Ekran kartı 512 / 1 GB ( Silent Model ) (Sıfırdan farksız tertemiz çok az kullanıldı )

Geforce 8600 GT Battlefield 4 gibi güncel oyunları oynatabilen bir karttır :https://www.youtube.com/watch?v=Xy2aHaVnSi8

-80 Gb Hard Disk

- 2 Gb Ddr 2 RAM ( OCZ Özel soğutuculu Performans ram )

-400 Watt PSU

-Çoklu Usb ve Kart Okuyuculu Kasa ..Ayrıca anakart Msı marka ve anakartın HDMİ çıkışıda vardır..

-Şuan makinada Win 7 yüklü fakat lisanslı Vista işletim sistemide mevcuttur isteyen onuda kullanabilir..

İsteyene 15 inç tüplü monitör var elimde onu kasanın yanında hediye olarak verebilirim bende Lcd monitör olduğu için artık bunu kullanmıyorum..

Kasanın fiyatı 260 liradır.. Kasayı alacak arkadaşa oyun oynamak için 1 adet Snopy marka joistik + web kamera + fare hediye edilecektir.. Eskişehir yada Bilecik'de olan arkadaşlar evime gelip makinayı istedikleri gibi görüp test edip o şekilde alabilirler .. Hayırlı alışverişler herkese..

SATILDI

SATILIK 2.EL GEFORCE 8600 GT

SATILIK 2.EL GEFORCE 8600 GT

GEFORCE 8600 GT 512 MB / 1 Gb 128 Bit

Ekran Kartı Sıfırdan Farksızdır çok az kullanılmıştır koruyucu sünger ve poşeti ile tertemiz şekilde gönderilecektir

SATIŞTA

SATILIK - VESTEL Promega - Core 2 Duo Notebook - 99 Lira

SATILIK - Vestel Promega - Core 2 Duo Notebook - 99 Lira

Arkadaşlar makina aile dostumuz bayan bir öğretmenin makinasıdır..Makina çalışıyor kablosuz internetine kadar herşeyi çalışıyor fakat makinanın bir kaç sorunu var birincisi sol menteşe kırık fakat ekran yinede dik şekilde durabiliyor sahibi bir kaç yıldır bu şekilde kullandı sorun teşkil etmiyor benim için diye , ikincisi laptopun fanı çalışmıyor tertemiz fan fakat çalışmıyor , birde dvd writer çalışmıyor ve bataryası yok makinanın fakat cihaz stabil olarak düzgün çalışıyor zaten aktif olarak kullanılan bir makinaydı.. Ekranında alt kısımında lekeler var birşeyler yapışmış ufak ufak temizlenmesi gerek bu lekeli kısmı fotoğrafta işaretledim zaten görebilirsiniz..

Bu makinayı bir kaç yıldır sol menteşe kırık halde kullanıyordu sahibi bir sıkıntı oluştırmadığı için fakat makina arada donuyor diye bana getirdi bak diye sahibi bende neyi var diye baktım makinanın fanı çalışmıyor büyük ihtimal bu yüzden ısınınca donuyor yaptıracaktık fakat bu bayan komşumuza oğlu başka bir laptop bıraktı bunuda bana satıver diye verdi..

Cihazın Özellikleri:

- Core 2 Duo T5300 Çift Çekirdek İşlemci

-1 Gb Ddr 2 667 Mhz Ram

-80 Gb Harddisk

-Gma 950 Grafik çipi

-Şarj aleti yeni alınmış daha temiz..

Arkadaşlar cihazın fanı tertemiz duruyor tamir olur diye düşünüyorum tamir olmazsa yenisini takmak gerek , sol menteşeyide isteyen yaptırır isteyen bu şekilde kullanır isteyen makinayı komple yedek parça olarak kullanır..

Makina internete girmek ve film izlemek için kullanılıyordu yıllardır yani bu makina internet ,ofis ve film gibi işlerinizi çok rahat görür ..

Fotoğraflar:

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Dükkan Sahibi Hakkında

Renovatio90

İsim: Captain Renovatio
Katılım zamanı: 29 Haziran 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 5 Aralık 2020; 2:26:14
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memid=1120299

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık SAMSUNG R620 Notebook Alt Kasa
Alıcı: Volkanbaba
Tarih: 28 Mayıs 2014; 14:36:52
Yorum:Sorunsuz alışveriş..
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Samsung R620 Notebook Ekran kasası
Alıcı: uaufuk39
Tarih: 5 Haziran 2014; 14:48:46
Yorum:iyi alışverişti, teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Samsung R620 Notebook Menteşe Takımı
Alıcı: uaufuk39
Tarih: 6 Haziran 2014; 16:39:46
Yorum:sorunsuz alılveriş, teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK - Samsung R620 Ekran Sağ ve Sol Çıta
Alıcı: faruk0011
Tarih: 18 Temmuz 2014; 2:16:15
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Samsung R620 Orjinal Soğutucu Fan
Alıcı: Volkanbaba
Tarih: 16 Ekim 2014; 19:55:31
Yorum:Güvenilir ve hızlı alışveriş.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141