SATILDI

SATILIK-----HP PAVILION 9700 17.1 INC-----TERTEMİZ

SATILIK-----HP PAVILION 9700 17.1 INC-----TERTEMİZ

Sa..Arkadaşlar piyasada bulunan belkide en temiz Hp Pavilion 9700 dür kozmetik olarak 10 üzerinden 8 alır az ve temiz kullanılmıştır sorunsuzdur..Üzerindeki işlemci ,ekran kartı marka vs. yapıştırmalarına kadar her şey ilk günkü gibi duruyor ..

17.1 Inç büyük ekrandır film izlemek için birebirdir kendi multimedia uzaktan kumandasına kadar herşeyi ilk günkü gibi tertemizdir ve sorunsuz çalışıyor..Oyun konusunda da kötü değildir gayet iş görür tabiki Gta 5 gibi oyunları çalıştırmasını beklemeyin fakat içinde Pes 17 gibi son çıkan oyunlardan vardır sorunsuz çalıştırıyor..

Cihaz ile PES 13, PES 17 (Online olarak oynamaktayım), GTA 4 , Call of Duty MW3 , Call of Duty Black OPS , Mafia 2 , Left 4 Dead 2 , BLUR , Max Payne 3 , CS GO gibi oyunları oynadım bazılarıda içinde yüklü olarak vardır ve bu tarz bir çok oyunu sorunsuz şekilde çalıştırır..

Ayrıca içinde War Thunder ,Point Blank , Combat Arms gibi Free to Play oyunlarda yüklüdür.. İstenilen oyun yüklenip test edilebilir ve istenilen oyun kurulup gönderilir..

Hp Pavilion 9700 :

- Core 2 Duo T7700 2.40 GHZ Çift Çekirdek İşlemci

- 4 Gb Ram

- Nvidia Geforce 8600M-GS Harici Ekran Kartı ( HDMI çıkışı vardır )

- 120 Gb Hdd ( Laptopa aynı anda 2 Hdd takılabiliyor 2 adet hdd takma yuvası vardır isteyen 2 adet ayrı ayrı 1 Tb takıp toplamda 2 Tb Hdd olarak kullanabilir)

- 17.1 Inç Widescreen Ekran ( Çözünürlük 1440 x 900 )

- Multimedia Uzaktan Kumanda

- Dvd Writer ( CD leri okuyor , Dvd leri okumuyor Dvd Writerla işim olmadığı için uzun süredir kullanılmıyor ondandır belki )

- Batarya 1 saat , 1 saat 15 Dakika kadar gitmektedir

- Laptop da 4 adet Usb 2.0 bulunmaktadır ,5 in 1 Kart okuyucu bulunmaktadır. HDMI ve VGA çıkışlarıda vardır.

Laptopun fan temizliği yeni yapılmıştır ve termal macunları yenilenmiştir tertemizdir..

Cihazın fotoğraflarını müsait olduğum zaman yükleyeceğim isteyene Whtspp dan hemen gönderebilirim ayrıntılı olarak..

Bilecik ,Kütahya ve Eskişehir'de olan arkadaşlar ile yüz yüze görüşme imkanım vardır.

FİYAT : 430 LİRA

Herkese hayırlı alışverişler , İyi forumlar..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

SIFIR - Arçelik 22' Full HD Led Tv - 520 TL

Arçelik 22' SIFIR Full HD Led Tv - 520 TL

Sa.. Arkadaşlar Arçelik'ten beyaz eşya aldık yanında hediye olarak gelen 22 inç Full Hd Dahili uydu alıcılı Televizyonu ihtiyacımız olmadığı için satıyorum..

Tv'nin tam modeli : Arçelik A22 LB 5533 Full HD Led Tv

Arçelik'in kendi sayfasından bakabilirsiniz özelliklerine mağaza satış fiyatı şuan 669 lira Arçelik'te ..

Cihaz sıfırdır servis geldi evde kutusunu açtı çıkardı test etti kurulumunu yaptı garantisini başlattı gitti..

Ben yeniden kutusuna kaldırdım ürünü ve yeni sahibini bekliyor kutulu faturalı kullanılmamış SIFIR üründür kendi kutusu faturası ile alacak arkadaşa itina ile paketleyip kargolayacağım..

Arçelik A22 LB 5533 Full HD Led Tv Donanım Özellikleri

22” (55 cm) LED TV
FULL HD özelliği ile yüksek çözünürlüklü (High Definition) yayınlara uyumludur.
USB’ye Dijital yayınları kayıt özelliği
2x HDMI girişi ile dijital ses ve görüntüyü daha kaliteli izleme ve dinleme
USB 2.0 girişi ile film izleyebilme, müzik dinleme ve resimleri görüntüleme özelliği
1920 x 1080 Yüksek çözünürlük
200 Hz Picture perfection rate
Yatay: 176 / Dikey: 176 Görüş Açısı
% 65 Peak luminance
Dinamik Kontrast Plus
Noise Reduction özelliği ile yayından kaynaklanan görüntü gürültülerini giderme
Geliştirilmiş Digital Color Transient Improvement(DCTI) özelliği ile renk geçişlerinde oluşabilecek
titreşim ve karışım etkisinin azaltılması ve buna bağlı olarak daha net ve temiz bir görüntü elde
edilmesi
Geliştirilmiş Digital Luminance Transient Improvement(DLTI) özelliği ile görüntüde keskinliğin
artırılması
Digital Combfilter ile renk geçişlerinde üstün performans
16:9 resim modu ile gerçek film kayıt formatında izleme imkanı
SRS HD ses özelliği ile daha kaliteli bir ses imkanı
2*3 Watt (RMS) Stereo Ses Çıkış Gücü
PC Bağlantı Girişi (VGA) ile bilgisayar ekranı olarak kullanılabilme
Düşük Enerji Tüketimi ile enerji tasarrufu
Scart Bağlantısı ile DVD-VCD-Video-Uydu alıcısı gibi harici cihazları bağlayabilme
S-VHS Girişi ile S-Video özelliğindeki kaynaklardan üstün resim performansı
Audio/Video Girişi ile scart haricinde de Kamera-DVD gibi harici cihazları bağlayabilme
Kulaklık Girişi
Fastext + Toptext (1000 Sayfa Hafızalı hızlı Teletext)
Akıllı Ses ve Görüntü Ayarı ( Smart Control ) ile hafızaya kayıtlı ses ve görüntü ayarlarına tek tuşla
ulaşılabilme
Zoom özelliği ile görüntüyü büyütebilme
Otomatik Programlama ve Sıralama özelliği ile hızlı yayın tarama
SWAP özelliği ile kanallar arası gezinirken bir önceki kanala tek tuşla geri dönüş imkanı
1000 DVB-T, 1000 DVB-C, 6000 DVB-S2 ve 100 analog Program Hafızası
Kablolu Yayınları İzleme Olanağı
Programlanabilir kapanma
Ekranda Tek Tuşla Saat Göstergesi
Çocuk Kilidi
Multisistem
Gelişmiş Menü Sistemi (OSD)

SATILDI

JWIN Pc Direksiyon Seti

JWIN Pc Direksiyon Seti

Kutusunda temiz,sorunsuzdur çok az kullanıldı..

SATILDI

ASUS X550L - GARANTİLİ, SIFIRDAN FARKSIZ NOTEBOOK

ASUS X550L - GARANTİLİ SIFIRDAN FARKSIZ NOTEBOOK

Sa..Arkadaşlar önce şunu belirteyim makina tertemiz resmen SIFIR ürün gibidir alalı 21 ay oldu 8 ay sadece kutusunda durdu askere gittim geldim kutusunda evde öyle durdu notebookun hala 3 ay daha garantisi devam etmektedir..Yani toplamda 8 ay kutuda durdu geri kalan 1 yıl gibi sürede de makinayı rahatsızlığımdan ve işlerden dolayı adam gibi kullanamadım kesinlikle ve kesinlike sıfır kondisyona sahip gıcır gıcır makina klavyenin toz kapmaması için kutudan çıkan bezine kadar herşeyi ilk aldığım günkü gibi tertemiz kutusu,faturası,sürücü kurulum DVD si herşeyi tamdır herşeyi orjinal eksiksizdir.. Zaten gelip gören bakan kişide bunu görecektir sıfırdan hiç bir farkı yoktur desem yeridir gerçekten..

Sistem Özellikleri:

-İ5 4200u İşlemci Turbo 2.6Ghz ( 3Mb Ön Bellek )

-4 Gb 1600 Mhz Ram

-2 GB GT 840m Harici Ekran Kartı

-500 Gb Hard Disk

-Dvd Writer

-15.6 İnç Led Ekran

-Cihazın içinde Gta 5 , Pes 16 , Fifa 16 , Cod Ghost , Battlefield 4 , Far Cry 3 ve 4 , Mad Max , Witcher 3 gibi son çıkan oyunlar yüklüdür oyunlardan sadece Battlefield 4 ü bitirebildim ve bir kaç gün Gta 5 oynadım diğerlerini zamanım olmadığı için oynayamadım bile doğru düzgün dediğim gibi makinayı zaten çok çok az kullandım..

-Laptopun yanında isteyene hediye olarak Jwin marka direksiyon seti ve 1 adet Gamepad de hediye edeceğim ..

İstediğim Fiyat: 1100 Liradır..Fiyatı düşürdüm ..

Fotoğrafları yarın müsait olunca yükleyeceğim isteyene whatsapp dan gönderebilirim hemen..İsteyen evime gelip istediği şekilde görüp bakıp test edip öyle alabilir her türlü kefilim laptopa kesinlike sıfır durumda eşe dosta gidecek bir makina ..Bilecik'te ve Eskişehir'de yüz yüze görüşme imkanım vardır arkadaşlar..

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK - SAMSUNG N150 PLUS Netbook - Tertemiz Sorunsuz

SATILIK - SAMSUNG N150 PLUS Netbook - Tertemiz Sorunsuz

Sa..Arkadaşlar Netbook tertemiz ve sorunsuzdur herhangi bir problemi kesinlikle yoktur saat gibi çalışıyor , eniştemin bilgisayarıydı onlar model yükselttikleri için bunu bana bıraktılar 6 aydır bende makina bende şehir dışına çıktığımda kullanıyordum sadece ve şimdi satıp Ps3 almak istiyorum makina genelde film izlemek için kullanılmış az kullanılmış dosta gider temiz bir makinadır .. Sağ menteşenin ufak kapağını kardeşim kaybetmiş bir tek o eksik ama o kapağı arıyorum bulunca takıcam makinanın çalışmasına yada menteşelere felan hiç bir zararı yok sadece görünüş olarak orda kapak yok o kadar ama bulunabilir bir kapak o ve para bile vermeden alabilirsiniz o kapağı..

CİHAZIN ÖZELLİKLERİ:

-İntel Atom Çift Çekirdek İşlemci

-2 Gb Ddr3 Ram

-Intel GMA3150 Grafik çipi - 256 MB

-250 Gb Harddisk

-DLNA Özelliği

-Lisanslı Windows 7 Starter ( Recovery kısmı ilk alındığı gibi sağlam )

-Batarya 3-4 saat gidiyor

FİYAT : 290 Lira ---------------- 1 Adet Usb Fare alacak arkadaşa laptopun yanında hediye olarak verilecektir..

Takas sadece PS3 ile düşünüyorum arkadaşlar üzerine farkını veririm ..

FOTOĞRAFLAR:

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Dükkan Sahibi Hakkında

Renovatio90

İsim: Captain Renovatio
Katılım zamanı: 29 Haziran 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 25 Kasım 2020; 2:01:42
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memid=1120299

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık SAMSUNG R620 Notebook Alt Kasa
Alıcı: Volkanbaba
Tarih: 28 Mayıs 2014; 14:36:52
Yorum:Sorunsuz alışveriş..
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Samsung R620 Notebook Ekran kasası
Alıcı: uaufuk39
Tarih: 5 Haziran 2014; 14:48:46
Yorum:iyi alışverişti, teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Samsung R620 Notebook Menteşe Takımı
Alıcı: uaufuk39
Tarih: 6 Haziran 2014; 16:39:46
Yorum:sorunsuz alılveriş, teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK - Samsung R620 Ekran Sağ ve Sol Çıta
Alıcı: faruk0011
Tarih: 18 Temmuz 2014; 2:16:15
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Samsung R620 Orjinal Soğutucu Fan
Alıcı: Volkanbaba
Tarih: 16 Ekim 2014; 19:55:31
Yorum:Güvenilir ve hızlı alışveriş.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.090