SATILDI

FOTOLAR EKLENDİ ---- TERTEMİZ LG T280 NOTEBOOK ---- SATILIK

SATILIK ---- LG T280 NOTEBOOK ---- SATILIK

Ürün tertemizdir ürünün önceden ekranı arızalanmıştı yenisi alınıp taktırılmıştır şuan makina temiz ve sorunsuzdur çalışmayan hiç bir yeri vs yoktur kozmetik olarak 10 üzerinden 8 alır kesinlikle..

Makina gayet temiz ve performanslı bir makinadır.. Youtube vs. deki Hd ve Full Hd videoları takılmadan oynatır..

Her türlü internet,ofis , film vs. gibi işlerinizi rahatlıkla görebilirsiniz ..Oyun olarakta Free to Play bazı oyunları oynatır internetten videolarına bakabilirsiniz..Şuan makinada yüklü FM 17 , FM 15 ve Pes 13 vardır..

- Intel Pentium Dual Core SU4100 Çift Çekirdek İşlemci

- 4 Gb Ddr 3 ram

- 11.6 İnç Led ekran ( Çözünürlük 1366 x 768 )

- 250 Gb Hdd ( Bad Sector yoktur test edidi sapasağlam)

- Ekran Kartı Intel (GMA) 4500M ( Hdmi çıkışı vardır)

- Üzerinde lisanslı Windows 7 keyi vardır isteyen onu kullanabilir , şuan makinada Windows 8.1 kuruludur..

- Batarya sağlam 2-3 saat civarı gidiyor tam olarak isteyen kişiye test edebilirim..

- Laptopun çantasıda vardır..

Cihazda Hdmi ve Vga çıkışı vardır.3 adet usb çıkışı ve kart okuyucu vardır..

Ürün temiz ve sorunsuz olup isteyen arkadaşlar evime gelip istedikleri şekilde test edip bir çayımı içip o şekilde de deneyerek alabilirler..

FİYAT: 300 LİRA - HDD SİZ ALMAK İSTEYENLER OLUYOR O ŞEKİLDE İSE 250 LİRA

İyi Forumlar..

SATIŞTA

HDD TAKASLI SSD ----- LITEON IT 32 GB mSATA SSD

LITEON IT 32 GB mSATA SSD - ( LMT-32L3M )

Ssd garantisi devam eden Hp ultrabooktan çıkmadır arkadaşlar az kullanılmış tertemizdir elimde cihaz olmadığı için deneyemedim ama yüzde 99 çalışıyordur dediğim gibi garantisi devam eden Hp laptoptan çıkma çünkü ..

Masaüstü 250-320-500-640 Gb - 1 Tb Harddiskler ile takas olur ,giriş seviyesi ekran kartlari ile takas olur , ddr2 ve ddr3 ram ve 775 pin anakartlar ile takas olabilir yani kafama yatan pc parçalari ile takas yapabiliriz altı üstü konuşulur halledilir..

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

SATILIK - HP Pavilion Ultrabook 15-b030st - PARÇALARI

SATILIK - HP Pavilion Ultrabook 15-b030st - PARÇALARI

Arkadaşlar parçalar 1 yıllık makinadan sökülme yani garantisi devam eden cihazdan sökülme sahibi laptopu sinirlenip parçalamış öyle dedi ve bana verdi bende sağlam parçalarını satıyorum anakartıda kendim tamir ettirebilirsem kendim kullanacağım..

SAĞLAM PARÇALAR:

Sağ ve sol menteşe

Ekranın arka kapağı

Hoparlöler

Power Jack

Soğutucu fan , wireless kartı , bluetooth kartı

Bu parçalar dışındaki diğer parçalardan da işine yarayan parçalar olursa fotoğraflarını atabilirim ucuza verebilirim arkadaşlar mesela Ddr 3 - 4 GB 1600 mhz ram var ama arızalı tamir edebilirim diyen varsa verebilirim yada üst kasanın bir kısmı hasar görmüş fakat touchpad ve power kısmı felan çalışıyor ..

Batarya - SATILDI

Şarj aleti - SATILDI

SATIŞTA

PS1-PS2 ve PS3 Arşivim - PS4 İle Takas Olur

PS1-PS2 ve PS3 Arşivim - PS4 İle Takas Olur

Sa..Arkadaşlar yıllardır özenle baktığım arşivimi Ps4 ile takas yapmayı düşünüyorum..Takas sadece PS4 ile düşünüyorum arkadaşlar..

Öncelikle konsolların hiç birinde en ufak bir sorun yada arıza yoktur çok şükür hiç biride bugüne kadar arızalanıp tamir vs hiç bir işlem görmemiştir üçüde tertemiz sorunsuz cihazlardır..

PS1 Slim ve PS2 Slim bunlar çiplidir .. PS3 120 gb Fat kasadır orjinal oyunlar ile kullandım bugüne kadar ama isteyen kirdirip o sekildede kullanabilir..

-PS1 SLIM:

Yanında 1 adet orjinal Sony Ds kol ve 1 adet Kontrolland kol olmak üzere 2 kol ve bağlantı kabloları verilecektir makinanın adaptörü dahil herşeyi orjinaldir cihazın yanında 15 tane Ps1'in exclusive oyunları popüler oyunları vardır Crash bandicoot,Winnig Eleven,Resident Evil vs gibi bunlarda verilecektir..

-PS2 SLIM:

9004 Modelidir sıfırdan farksızdır kutusu faturası duruyor konsolun üzerindeki koruyucu jelatin bile hala duruyor toplamda 100 saat oynamamışımdır konsolda toplam 5 oyun bitirdim kesinlikle sıfırdan farksızdır..Konsolun yanında 1 adet orjinal Sony Ds2 kol ve 1 adet Kontrolland olmak üzere 2 kol + Memory kartı ve bağlantı kabloları verilecektir cihazın herşeyi ilk alındığı günkü gibidir tertemizdir..Konsolun yanında Ps2'nin en popüler 30 tane oyunuda verilecektir isteyenlere oyunların teker teker isimlerinide yazabilirim oyunlar Ps2'nin en popüler en yüksek puan alan oyunlarıdır Gow 1-2 , Black , Resident Evil 4 , Gta San Andreas, Pes 14-15 ,Call Of Duty 3( Online için ayarlandı şuan aktif olarak ONLINE oynanıyor COD 3 ) gibi 30 adet gümüş baskılı Ps2 oyununuda vereceğim..

-PS3 Fat kasa 120 Gb

Fat kasa 120 gb'dır..Konsolun yanında Orjinal Sony DS3 kol ve bağlantı kabloları verilecektir..Konsol çok şükür bugüne kadar hiç bir arıza vermemiştir ve içi kesinlikle açılmamıştır sadece üzerinde bir kaç çizik vardır fakat temiz sorunsuz bir cihazdır ..

Konsol ile verilecek orjinal oyunlar :

Kutulu Orjinal Oyunlar: Uncharted 1 , Uncharted 2 , Uncharted 3 , God Of War 3 , Red Dead Redemption ,Diablo 3(Ek Paketli Versiyon)

Psn Olarak Makinada Yüklü Olan Oyunlar: GTA 5 , Last of Us , Dirt 3, God Of War Chains of Olympus, God Of War Ghost of Sparta , Mirrors Edge , Fat Princess , Jetpack Joyride , Defiance , Tekken Revolution

Konsolların hepsine kefilim arkadaşlar sorunsuz sıkıntısız dosta gider temiz makinalardır .. Bilecik yada Eskişehir'de olan arkadaşlar evime gelip çayımızı içerek , konsolları görebilirler istedikleri gibi test edip bakabilirler Hayırlı alışverişler herkese..

SATIŞTA

Satılık SAMSUNG R620 Notebook Parçaları

Elimde Samsung R620 Notebook parçaları mevcuttur arkadaşlar ihtiyacı olanlar bana ulaşabilirler..

ELİMDE OLAN PARÇALAR:

Dvd Writer
Üst kasa
Ekranın Çerçevesi
Ekran Üst Çıtası
Hoparlöler
Kamera ve mikrofon
Klavye
Bluetooth kartı
Wriless kartı ve anteni
Power Jacki
Power Kartı
İşlemci ve ekran kartının soğutucu bloku

Hepsi çalışan sağlam parçalardır arkadaşlar..

SATILANLAR:

Alt kasa - Satıldı
Ekran kapağı - Satıldı
Menteşeler - Satıldı
Ekran Sağ ve Sol Çıtası - Satıldı
Ekran-Satıldı
Ramler-Satıldı
Core 2 Duo P8700 İşlemci - Satıldı
İşlemci ve ekran kartının soğutucu fanı - Satıldı

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Dükkan Sahibi Hakkında

Renovatio90

İsim: Captain Renovatio
Katılım zamanı: 29 Haziran 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 25 Kasım 2020; 2:01:42
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memid=1120299

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık SAMSUNG R620 Notebook Alt Kasa
Alıcı: Volkanbaba
Tarih: 28 Mayıs 2014; 14:36:52
Yorum:Sorunsuz alışveriş..
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Samsung R620 Notebook Ekran kasası
Alıcı: uaufuk39
Tarih: 5 Haziran 2014; 14:48:46
Yorum:iyi alışverişti, teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Samsung R620 Notebook Menteşe Takımı
Alıcı: uaufuk39
Tarih: 6 Haziran 2014; 16:39:46
Yorum:sorunsuz alılveriş, teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK - Samsung R620 Ekran Sağ ve Sol Çıta
Alıcı: faruk0011
Tarih: 18 Temmuz 2014; 2:16:15
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Samsung R620 Orjinal Soğutucu Fan
Alıcı: Volkanbaba
Tarih: 16 Ekim 2014; 19:55:31
Yorum:Güvenilir ve hızlı alışveriş.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.090