SATILDI

SATILIK KISMİ SORUNLU XBOX ONE KOLU ----- 75 LİRA

XBOX ONE konsolumu sattığım için elimde kalan kısmi arızalı bu koluda satmak istiyorum arkadaşlar bunu tamir ettirecektim ama konsoluda sattığım için elimde durmasının bir anlamı yok PS4 kullandığım için işime yaramıyor , ben çözerim yaoarım hallederim diyen bir arkadaş varsa alsın baksın tamir edip kullansın kolun bağlanmasında çalışmasında herhangi problem yok yani bağlantı felan kurması herşeyi normal..

2 sorunu var birisi sol analog çekme yapıyor maç vs oynarken ikinciside R1 tuşu zor basıyor kuvvetli basmak lazım yoksa işlemiyor sorunu bunlar arkadaşlar diğer tuşlarda vs herhangi bir problem yok kozmetik olarak temiz yıpranmamış bir kol fotoğraflarınıda ekleyeceğim müsait olunca , isteyene whtspp dan atabilirim ..

Fiyat : 75 LİRA

SATILDI

-----SATILIK XBOX ONE --------675 LİRA

Sa..Konsolu bende 1 yıl kadar önce forumdan bir arkadaştan aldım ikinci el olarak , 1 yıla yakın zamandır sorunsuz kullanıyorum Ea Access ve Game Pass gibi üyeliklerle kullandım çok zaman ayıramadığım için satıyorum evde Playstation 4 ve PC de olduğu için onlarda vakit geçiriyorum boşluk bulduğumda ..

Konsolun herhangi bir sorunu yok kasanın içinde aldığım da bir şey şıkırdıyordu el feneriyle baya uğraştım dışardan gördüm parçayı ufak minik kasa tırnağı gibi plastik bir parça var oymuş kullanıma engel herhangi birşey değil zaten 1 yıldırda sorunsuz kullanıyorum makinayı bu dediğim ufak parça dışardan da çoluk çocuk tarafından yapılmış içine atılış olabilir , aldığım arkadaşı makina elime geçtiği gibi aradım bunu sordum abi valla bilmiyorum takılma o kadar gibisinden konuştu bende pek üzerine gitmedim alacak arkadaş bunu bilsin sonra benim yaşadığımı yaşamasın bu neymiş diye

Konsolda herhangi bir problem yada sorun bulunmamakla birlikte vereceğim kol sıfırdan farksız tertemiz çok güzel sıfır ayarında koldur arkadaşlar aldığımda 2 kol vardı 1 tanesi yani kullandığım arızalandı bunu kullanmaya başladım bu vereceğim kullanılmayan kol olduğu için tertemiz sıfır ayarında duruyor muhtemelen de bu kol önceki sahibindeyken değişimden gelmiş o yüzden sıfır kondisyonda..

Alacak arkadaş evime gelip istediği gibi bakabilir istediği testi yapıp öylede alabilir gelip çayımızı içebilir.Afyon'da görev yapıyorum şuan Afyon merkezdeyim diğer illerden Bilecik,Eskişehir,Kütahya buralarda da elden teslim imkanım vardır ..

Whstpp dan daha fazla resim ve video da atabilirim , alacak arkadaşa hayırlı olsun

FİYAT: 675 Lira

SATILDI

SATILIK SIFIR XBOX 360 :) ---- SATILDI

Selamlar arkadaşlar , elimde hiç kullanılmamış son çıkan kasa Sıfır XBOX 360 var 2017 de almıştım XBOX 360 oyunlarını oynarım diye fakat evde PS3 PS4 ve PC olduğu için hiç kullanmak nasip olmadı :) 1 kere bile çalıştırıp oynamadım geldiğinde kutusunu açıp kontrol ettim inceledim geri kutusuna kaldırdım öyle duruyor 2 yıldır iş güç derken kaldı öyle , garantisinin bitmesine 1 ay daha var yanlış hatirlamiyorsam garantisi devam ediyor yanında kutulu HALO 3 oyunu vardır :)

Konsolu aldığım yer hdd siz kolsuz satıyordu o şekilde almıştım daha önce PC de kullanmak için aldığım elimde kablosuz Xbox 360 kolu vardı bunu görünce evde kol var onunla kullanırım diye almıştım. Usb flash bellek yada Harici Hdd takarak kullanabilirsin konsolu oyunları oynayabilirsin demişlerdi ama hiç kullanmak nasip olmadı gıcır gıcır duruyor kutusunda ..

Tek olarak konsolu isteyenlere fiyat 250 liradır

Kablosuz Xbox 360 kolu ile hepsi birlikte 350 liradır

Xbox 360 kolu hakkında kısaca bilgi vereyim kablosuzdur D-pad kısmına alışamadığım için Logitech kol almıştım bu kolu çok az kullandım 0 kondisyondadır ve hatasız sorunsuzdur analoglarına koruyucu pad almıştım onlarda duruyor onlarla birlikte göndereceğim..Fotolarda Pc icin olan alicisi görünüyor yani kolu Pc dede rahatlikla kullanabilirsiniz..

Bilecik-Eskişehir ve Afyon'da elden teslim imkanım vardır ..Hayırlı akşamlar..

SATILDI

SATILIK MSİ R7 250 OC 2 GB DDR3 128 BIT---SATILDI

Sa..Garantisi bitti fakat faturası kutusu kitapçıkları herşeyi duruyor herşeyi ile birlikte kendi kutusu ile göndereceğim kartı arkadaşlar..

Kartı genellikle Fifa 18-19 ve Cod WW 2 - Battlefield 1 oyunlari icin kullandim evde playstation da olduğu için Pc de cok zaman geçirmiyorum bu yüzden az kullanıldı zaten tertemiz göründüğü gibi .. Oyun konusunda performansı güzeldir youtube dan oyunlardaki performansına bakabilirsiniz..

Kart kesinlikle yorulmamiştir oc vs ekstra hic bir şey yapılmamıştır anlamamda zaten ..

Fiyat: 240 Lira

SATIŞTA

SATILIK Acer 5742G Notebook PARÇALARI

SATILIK Acer 5742G Notebook PARÇALARI

- 2 Gb + 1 Gb (3 Gb 1333 Mhz - Ddr 3 Ram )

- Ekranın Kasası

- Menteşeler

- Soğutucu Fan ve bakır blok

- Dvd Writer

- Power Jack

- Şarj Aleti

- Kart Okuyucu cihazı, Wireless vs. makinaya ait diğer ufak parçalar ve kablolarda vardır ihtiyacı olanlar bana ulaşsınlar parçaların hepsi sağlam ve sorunsuzdur ..

Fotoğraflar:

Soğutucu Fan ve Bakır Blok:

Dvd Writer:

Menteşe Takımı:

Ekranın Kasası:

SATILAN PARÇALAR:

-Işlemci
-Alt ve üst kasa
-Ekran
-Anakart
-Klavye ve Batarya
-Hard Disk
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Dükkan Sahibi Hakkında

Renovatio90

İsim: Captain Renovatio
Katılım zamanı: 29 Haziran 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 26 Kasım 2020; 2:38:15
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memid=1120299

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık SAMSUNG R620 Notebook Alt Kasa
Alıcı: Volkanbaba
Tarih: 28 Mayıs 2014; 14:36:52
Yorum:Sorunsuz alışveriş..
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Samsung R620 Notebook Ekran kasası
Alıcı: uaufuk39
Tarih: 5 Haziran 2014; 14:48:46
Yorum:iyi alışverişti, teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Samsung R620 Notebook Menteşe Takımı
Alıcı: uaufuk39
Tarih: 6 Haziran 2014; 16:39:46
Yorum:sorunsuz alılveriş, teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK - Samsung R620 Ekran Sağ ve Sol Çıta
Alıcı: faruk0011
Tarih: 18 Temmuz 2014; 2:16:15
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Samsung R620 Orjinal Soğutucu Fan
Alıcı: Volkanbaba
Tarih: 16 Ekim 2014; 19:55:31
Yorum:Güvenilir ve hızlı alışveriş.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.133