SATILDI

HOMETECH 14B NOTEBOOK SIFIRDAN FARKSIZ

HOMETECH 14B NOTEBOOK SIFIRDAN FARKSIZ

Arkadaşlar merhaba , son çıkan kasa 14.1" HOMETECH 14B modeli Notebook hediye geldi evde Pc olduğu için ihtiyacım olmadığından satıyorum hiç aktif kullanılmamıştır toplamda 2 ay kullanılmamıştır kutusuna kaldırılmıştır sıfırdan hiç bir farkı yoktur kutusu faturası kitapçıkları koruyucu ambalajları herşeyi duruyor şarjı çok iyi giden bir cihaz uzun süre şarjı gidecek cihaz arayanlar için idealdir

İlk çıkan usb 3.0 ve ethernet girişi olmayan ilk kasa ile karıştırmayın lütfen son çıkan kasadır usb 3.0 , ethernet girişi ve bluetooth 4 barindirmaktadir ayrıca ek olarak Hdd takma yuvasıda vardır isteyen cihazın hafızasını artırabilir 2,5' mekanik disk takarak ..

1026 liraya alınmış faturası var cihaz tertemizdir sıfırdan farksız gerçekten , Touchpad in üzerindeki jelatin koruyucu dahil duruyor üzerinde..

Yanında faresi , 1 yıllık office 365 ve One Drive 1 TB depolama alanı hediyesi vardır..

ÖZELLİKLERİ:

- İntel 4 Çekirdek İşlemci ( Z3735F)

-2 Gb ddr 3 1333 mhz ram

-32 Gb Ssd

-14.1" Ekran (1366x768)

-10.000 Mah batarya

-İntel HD Graphics (Bay Trail)

-Lisanslı Windows 10 İşletim Sistemi

-Hdmi çıkışı , 2 adet Usb 2.0 ve 1 adet Usb 3.0 girişi vardır.

Oyun konsolları ile takas düşünebilirim mantıklı takas teklifleri değerlendirilir. Alan arkadaşa hayırlı olsun

FİYAT:600 LİRA

SATILDI

---------ATİ HD 5450 512/1GB Ddr3 Ekran Kartı--------

Kart temiz sorunsuzdur arkadaşlar yedek kart olarak bulunduruyordum ihtiyacım kalmadığı için satıyorum ..

Hdmi - Dvi ve Vga çıkışları vardır..

Ptt kargo ile gönderim yapıyorum çok daha ucuza gidiyor kargo isteyene Ptt kargo ile gönderebilirim..

Fotoları yükleyeceğim zamanım olunca , isteyene Whtspp dan atabilirim ..Alan arkadaşa hayırlı olsun

Resimdeki ürünün aynısıdır..

Fiyat: 50 Lira

SATILDI

----- ONLİNE OYUNLAR VE OFİS İÇİN UYGUN BİLGİSAYAR KASASI -----

Sa.. Arkadaşlar sistemi film dizi vs ofis internet işleri için kullanıyorum bu tür her işinizi rahatlıkla görür kasa çok kibar mini itx kasadır tam ofis ve htpc kasasıdır , tertemizdir içi dışı pırıl pırıldır

Film , İnternet, Ofis vs gibi her türlü işiniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz..Netflix ve Youtube da 1080p de sorunsuzdur..

Kasanın hiç bir sorunu problemi yoktur parçalar vs herşey tertemiz sorunsuzdur..

Özellikleri ;

- Amd A-4000 Çift Çekirdek İşlemci ( 3.0 Ghz )

-4 GB 1333 Mhz Ddr3 Ram

-500 Gb Wd Harddisk

-HD 7480 Grafik Çipi

-Gigabyte GA-F2A58M-DS2 FM2+ ANAKART

Anakart , İşlemci - Ekran kartı ve Ram yükseltmek için uygundur yükseltme yaparak daha üst seviyeye getirebilirsiniz kasayı oyun konusunda isterseniz ..

Afyon - Kütahya - Eskişehir - Bilecik de elden teslim imkanım vardır ..Fotoğrafları yükleyemedim şuan ama isteyene detaylı fotoğraf vs. Whtspp dan atabilirim..Alan arkadaşa hayırlı olsun

FİYAT : 450 Lira

SATILDI

SATILIK R5 230 1 GB DDR3 MSI EKRAN KARTI

SATILIK R5 230 1 GB DDR3 MSI EKRAN KARTI

Kart temiz kullanılmıştır arkadaşlar hiç bir sorunu problemi yoktur aşağıda linkini verdiğim kartın aynısıdır.

Oyun konusunda performansı giriş seviyesi bir kart için güzeldir 720p de bir çok oyunu oynatır internetten oyun videolarına bakabilirsiniz PES 13 - Battlefield 4 - GTA 5 , Freetoplay olarakda Cs GO-LOL-Pubg Lite- War Thunder uzunca bir süre bu kartla oynanılmıştır :)

İnternetten sıfırının fiyatına bakarak yorum yaparsanız sevinirim arkadaşlar ..Fotoğraflarını isteyene özelden whtspp dan atabilirim

FİYAT: 130 lİRA

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Dükkan Sahibi Hakkında

Renovatio90

İsim: Captain Renovatio
Katılım zamanı: 29 Haziran 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 5 Aralık 2020; 2:26:14
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memid=1120299

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Satılık SAMSUNG R620 Notebook Alt Kasa
Alıcı: Volkanbaba
Tarih: 28 Mayıs 2014; 14:36:52
Yorum:Sorunsuz alışveriş..
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Samsung R620 Notebook Ekran kasası
Alıcı: uaufuk39
Tarih: 5 Haziran 2014; 14:48:46
Yorum:iyi alışverişti, teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Samsung R620 Notebook Menteşe Takımı
Alıcı: uaufuk39
Tarih: 6 Haziran 2014; 16:39:46
Yorum:sorunsuz alılveriş, teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: SATILIK - Samsung R620 Ekran Sağ ve Sol Çıta
Alıcı: faruk0011
Tarih: 18 Temmuz 2014; 2:16:15
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Samsung R620 Orjinal Soğutucu Fan
Alıcı: Volkanbaba
Tarih: 16 Ekim 2014; 19:55:31
Yorum:Güvenilir ve hızlı alışveriş.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.172