Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

3 GÜNLÜK SAMSUNG NOTE 5 32GB..2350TL..

Telefon 3 gün önce sıfır olarak telefoncudan alınmıştır.Yurt ici olup samsung turkiye cihazidir. Koyu mavi renktir. Faturası gider olarak kullanıldığı için ancak ayın 15 inde teslim edilebilir.Bunun haricinde sıfırdan farksız durumdadır ve kutu içeriği kullanılmamış bir şekilde durmaktadır. HERHANGİ BİRŞEYLE TAKAS YADA PAZARLIK KESİNLİKLE YOKTUR. İZMİR İÇİ ELDEN İZMİR DIŞINA ÖNCE HAVALE ARDINDAN KARGO ŞEKLİNDE GÖNDERİM YAPABİLİRİM. BUNUN HARİCİNDE HERHANGİ BİR ARACI SİTE KULLANMIYORUM LÜTFEN TEKLİF ETMEYİNİZ.

FIYAT===>>> 2350 TL

SATIŞTA

SIFIR LENOVO G50-70 I5 4210 NOTEBOOK..1050TL...

Bilgisayarin kutusu sadece kontrol amaçlı açılmış
olup kesinlikle kurulum yapılmamıştır..Lenovo
G50-70 modeli i5 4210u işlemcili versiyonudur.. Faturasi mevcuttur (31.07.2015)..TAKAS
YADA PAZARLIK YOKTUR IZMIR ICI ELDEN IZMIR DISI ONCE HAVALE ARDINDAN KARGO SEKLINDE SATIS YAPILABILIR..BUNUN HARICINDE HERHANGI BIR ARACI SITE KULLANMIYORUM LUTFEN TEKLIF ETMEYINIZ..

Detayli ozellikler icin;

http://www.vatanbilgisa...56-2gb-w8-notebook.html

SATIŞTA

1 GÜNLÜK ASUS I5 NOTEBOOK..SATILDI

Cihazın arçelik bayısınden alınmıştır kutusu ve faturası mevcuttur.Tam model ismi x554LD-XO939H olarak geçmekte.Hedıye olarak alınmıştır ancak begenılmedıgı için satışa çıkarılmıştır.TAKAS VE PAZARLIK KESINLIKLE DUSUNULMEMEKTEDIR..IZMIR İÇİ ELDEN IZMIR DISINA ÖNCE HAVALE ARDINDAN KARGO SEKLINDE SATIŞ YAPILABILIR..

Detaylı incelemek isteyenler için

http://m.arcelik.com.tr...-43cc-98f3-3c4794d977f8

FIYAT===>>> SATILDI TL

SATIŞTA

KAPALI KUTU İPHONE 6 16GB SPACE GRAY ..

Telefon ttnet'den kontratli olarak alınmıştır evrakı mevcuttur..Sıfır durumdadır Jelatini bile açılmamıştir.. Herhangi birseyle takas ve pazarlık kesinlikle dusunmuyorum..İzmir içi elden İzmir dışı önce havale sonra kargo şeklinde gönderim yaparım get PTT vs kullanmam bilginize...

FIYAT===>>> 2400 TL

SATIŞTA

LG OPTIMUS VU P895 32 GB...

Telefon son derece temiz kullanilmistir(kozmetik acidan)Kozmetik olarak 10 uzerinden 9 rahatlikla alir..Kusurlarına gelecek olursak ekranda renkler de karışma mevcuttur özellikle kontrastlı ve beyaz renklerde..Şarj olurken de cihaz pil soğuk şarj olmuyor uyarısı vermekte ancak pil sorunsuz bir şekilde şarj olmakta ve sarjida gayet iyi gitmektedir..Bu iki sorunda kullanıma engel değildir ancak yinede bu sorunlar sebebiyle fiyatı uygun tutuyorum..Yurtici cihazidir ancak kutu fatura vs. malesef yoktur.. Yalnizca sarj aleti ile teslim edilecektir..PAZARLIK VE TAKAS MESAJLARI CEVAPLANMAYACAKTIR..ONCELIKLI OLARAK ELDEN SATILIKTIR..SEHIRDISINA SADECE ONCE HAVALE ARDINDAN KARGO SEKLINDE GONDERIM YAPILIR..

FIYAT====>>>230 TL.ä

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Dükkan Sahibi Hakkında

JoKeR_35

İsim: Burak Tutkuğ
Katılım zamanı: 16 Haziran 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 20 Eylül 2018; 12:42:48
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: His HD4850 iceQ 4 Turbo 512mb...
Alıcı: mj_pelit
Tarih: 30 Haziran 2011; 19:27:43
Yorum:10 numara adamdır kendisi..Kardeşim Benim:)
Genel Puan:      
Ürün: Faturalı garantili Xperia X10 mini (FİYAT DÜŞTÜÜÜ)..
Alıcı: seyfi8935
Tarih: 1 Temmuz 2011; 16:21:55
Yorum:Gerçekten çok dürüst bir kullanıcı.ürünü bizzat çalıştığım yere getirdi.güvenle alışveriş yapabilir
Genel Puan:      
Ürün: High Power Absolute 650W (REFERANS İLANIDIR)...
Alıcı: brevity
Tarih: 4 Temmuz 2011; 21:42:19
Yorum:Güleryüzlü,samimi bi arkadas.Sorunsuz bi alısverişti.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık garantili i7 950..
Alıcı: ukarinca
Tarih: 4 Temmuz 2011; 21:45:45
Yorum:kendisinden i7 950 işlemci aldım, sorunsuz bir alışverişti, arkadaş çok kibar, ilgili ve güvenilird
Genel Puan:      
Ürün: Satılık i7 sistem...(Tek parça satışı başlamıştır..)
Alıcı: dkbilgisayar
Tarih: 13 Temmuz 2011; 13:50:15
Yorum:Çok güvenilir samimi bir arkadaş. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Göstermiş olduğu ilgiye teşekkü
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.074