SATILDI

[Satılık] WoW Hesabı

#Hesap Satım## 

Lightbringer serverında 110 Level Holy Priest (Dranei), 110 Level Demon Hunter, 96 Level Resto Druid içeren, BFA alınmış, 1 adet token üzerinde olan (yani 30 günlük oyun süresiyle birlikte) hesabımı satmak istiyorum. Henüz BFA'yı görmek nasip olmadı, zaten olursa bırakamam diye satmak istiyorum. =) 

Wow'a başlayalı çok olmadı, bu senenin başıydı. Holy priest'i iyi bir seviyeye getirene kadar kastım fakat daha sonra hazırlanmam gereken sınavlar olduğu için druid kasarken bırakmam gerekti. Şimdi de aldığı zamanı göz önünde bulundurunca tekrar başlamak gözümü korkutuyor. Zaten oyunu pek öğrenemedim de. Oyunu bilenlerin de katılacağı gibi derya deniz bir içeriğe sahip. 1-2 yıl daha oynasam sanırım ancak o zaman wow'u biliyorum diyebilirim. 

Hesapta 100 ve 110 level boostlar durmaktadır, kullanılmadı. Hesapta başka Blizzard oyunu yok. İlk aldığım cd key, legion cd key ve oyun dışı para ile aldığım oyun sürelerinin kodları ve tarihleri mevcuttur onları da vereceğim. Ek olarak Blizzard bakiyesinde 7 Euro mevcuttur. 

Karakter linklerini de şöyle bırakayım, ilgilenenler olursa, Aksaray içi elden satış dışında alacaksanız, önce ödeme yapmanız gerekli. DH Referanslı hesap sahibi arkadaşlarım var, onların üzerinden halledebiliriz. 
http://dhbr.co/bs4Y 
http://dhbr.co/bs4Z 
http://dhbr.co/bs40 

Fiyat biçecek kadar piyasaya hakim olmasam da teklifte bulunacak kişilerin maliyeti ve harcanan zamanı ayrıca 30 günlük oyun süresini hesaba katarak bunu yapmaları iyi olur.


Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

Bacala
 

 

Dükkanına Eklediği Son Ürünler

[Satılık] WoW Hesabı

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Ürün: [Satılık] WoW Hesabı
Alıcı: Colonistr
Tarih: 13 Nisan 2019; 21:48:37
Yorum:Kendisi hem şüphelerimi gidermede hemde bilmediğim konularda çok yardımcı oldu. Kesinlikle güvenilir satıcı çok teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

 

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR4
0.063