SATILDI

SATILIK KIRIK EKRANLI HTC ONE M8

Ürün yurtdışı ve kayıtlıdır. Ekran fotoğraflarda da görüldüğü gibi düşme sonucu kırılmıştır. Dokumatiğinde hiçbir sıkıntı yok. Bir de arka kamera düştükten sonra titreme yapmaya başladı. Başka herhangi bir sıkıntısı yoktur. 1 yıllık cihazdır ve kesinlikle anakartında bir sıkıntı yoktur. Kasası 0 ayarındadır. Sürekli kılıfla kullanıldı ve çizik yoktur. Yanında biri orjinal dotwiev olmak üzere 3 adet kılıf hediye edilecektir.
Fiyat 170 tldir.

SATIŞTA

SATILIK 0 İPHONE 6S KUTU İÇERİĞİ 115 TL

Ürünler kesinlikle 0 ve orjinaldir. Şarj aleti, kablosu ve kulaklığı şeklinde satılacaktır. Ankara'da elden satış vardır. Elimde 2 adet set bulunmaktadır.

Apple store'da ürün fiyatları şu şekildedir;

Kulaklık - 99 tl

Lightning - USB Kablosu (0,5 m) - 69,00 TL

Apple 5 W USB Güç Adaptörü - 69,00 TL

Yani ürünler toplam olarak 240 tlye gelmekte.

Tek setin fiyatı 115tl dir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

HTC ONE M8 DOT VİEW KILIF 25 TL

Arkadaşlar ürün telefonun yanında hediye olarak geldi. Yalnızca 1 gün kullandım. Kap mavi renktir. Telefonum gri renk ve kabın gri rengini almak için satıyorum. Sıfır ayarındadır. Eğer 0 gri rengiyle takaslamayı düşünen varsa takas da yapabilirim.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

SATILIK BEATS-İBEATS KULAKLIK 60TL

Arkadaşlar kulaklık yurtdışından getirttiğim htc telefonumun içinden çıkan kulaklıktır. Yedek uçları ve deri kılıfı da yanında yollanacaktır. Kulaklık, sadece çalışıp çalışmadığını denenip kutusuna kaldırılmıştır. Ses kalitesi oldukça iyidir. Tüm tuşları sorunsuz çalışmaktadır. Kendim başka kulaklık kullandığım için satıyorum. Daha önce orjinal ibeats görmediğim için orjinalliği konusunda yorum yapamıyorum ancak internetten baktığım kadarıyla orjinal olduğunu düşünüyorum. Beats olmasa bile bu kalitedeki ve görünümdeki bir kulaklığın fiyatı da zaten aşağı yukarı bu civarda olur diye düşünüyorum. Çünkü malzeme kalitesi oldukça hoşuma gitti. Ufak da olsa pazarlık payı vardır.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

0 AYARINDA ESP LTD EC-10 ELEKTRO GİTAR 375 TL + MARSHALL AMFİ İLE 500TL

Gitarı alalı yaklaşık 4-5 ay oldu. 0 olarak internetten almıştım. Evden hatta odadan dışarıya çıkmadı. Resimlerden de anlaşılacağı gibi 0 ayarındadır. Arkasındaki ve sapındaki jelatin hala duruyor. En ufak bir problemi yoktur. Kozmetik olarak resimlerde de görüleceği gibi sapında çok küçük boya kabarması vardı üzerine oje sürerek kapatmayı denedim. Resimde çok net çıkmış ama gerçekte belli olmuyor. onun dışında en ufak çizik vuruk ya da boya kabarması yoktur. gitarın 0 fiyatı şu anda 650-700tl civarında. Yanında esp marka gitar kılıfı da var. Amfi de çok temiz durumdadır ve en ufak bir sıkıntısı yoktur. Onunda 0 fiyatı şu anda 320 tl civarında. Yanında amfi kablosu, amfiye kulaklık takmak için çevirici ve gitarı pcye bağlamak için çevirici de vardır. Tercihim Ankara içi elden teslimdir. Ama eğer istenirse şehir dışına da kargo alıcıya ait olmak koşuluyla yollayabilirim. Zaten gitarın orjinal karton kutusu da hala tertemiz bir şekilde duruyor. Sanalpazar ya da sahibindende get ilan da açabilirim. Fiyatı düşürdüm. Bu yüzden lütfen pazarlık teklif etmeyin. Teşekkürler:)

Yalnızca gitar: 375 tl
Amfi ile birlikte: 500 tl

. Not: Amfi tek olarak satılmayacaktır.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7

Dükkan Sahibi Hakkında

Can't Touch This

İsim:
Katılım zamanı: 4 Haziran 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 22 Ocak 2021; 1:18:44
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:Temiz alışveriş oldu.Rahatça alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Yorum:problemsiz alışveriş. A+
Genel Puan:      
Ürün: mortal kombat
Alıcı: psychocake
Tarih: 28 Ağustos 2012; 8:42:28
Yorum:Güvenilir arkadaş, sorun yaşamazsınız
Genel Puan:      
Ürün: Satılık siemens c75 ve motorola l6
Alıcı: stark_74
Tarih: 2 Ekim 2012; 15:51:00
Yorum:dürüst bir arkadaş güvenle alış veriş yapabilirsiniz
Genel Puan:      
Ürün: xbox gamepad pc receiver
Alıcı: fonex33x
Tarih: 10 Ekim 2012; 19:13:30
Yorum:
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.143