SATILDI

Gigabyte X570 Aorus Master AM4 ATX Anakart (REFERANS İLANI)

referans ilanıdır.

SATILDI

Deep Cool Gammaxx 300 Intel/AMD (Sıfır gibi, az kullanıldı) -100TL-

NOT: Arkadaşlar ben burada bu ürünün satışını yapıyorum, ve gerekli bilgileri Deepcool'un kendi sitesinden araştırabilirsiniz. Soket bilgileri, hava akış ve basınç gibi değerleri, boyutları, rengi, mengi, herşeye bakabilirsiniz. Ben burada ürün hakkında performans incelemesi yapmıyorum. Dediğim gibi, ben geçici süreliğine bu ürünü intel işlemcide kullandım. Bu sonuçlar da sizi yanıltabilir, çünkü işlemcim Delid işlemi gördü. Default değerlerde bu havalarda sıcaklık değeri 60-65 derece full stress testinde, 4.9 1.27voltaj ile 78 ortalama max değeri. Kullandığım işlemci 8600K ve delidlidir. Lütfen bana xxx işlemcim var ısı değerleri nasıl olur gibi sorular sormayın. Ben her ay işlemci değiştiren birisi değilim. Sadece fan sesini söyleyebilirim; full rpm hızında hiç ses yok.
Merhaba. 16.05.2020 tarihinde geçici süreliğine kullanmak için satın almıştım. Sıvı soğutucuya geçtiğim için satılıktır. Tertemizdir ve bir sorunu yoktur.
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için kendi sitesine göz atabilirsiniz ; https://www.deepcool.co...ler/2013-12/7_481.shtml

Fotoğraflar ürünün kendisine aittir. Orjinal kutusu yoktur. Malesef kutusunu başka bir ürün kargolarken kullanmak zorunda kaldım. Kutu halledebilirim kargo sırasında...Faturası vardır. Garantisi var. Amd aparatı hiç kullanılmadı. İstediğim fiyat 100 TL. Fiyat oldukça uygun olduğu için indirim yapmayı düşünmüyorum. İndirim konusunda lütfen iletişime geçmeyin. Takas da düşünmüyorum.

SATILDI

(Satıldı) Thermaltake marka 700W 80 Plus (300TL) indirim olmayacak.

Yeni güç kaynağım geldi. Şu an kargo yapılmaya hazır. Ürünün satılması için acelem yok, fiyat gayet uygun, indirim düşünmüyorum artık...

Kargo benim tarafımdan karşılanacak. Ancak PTT kargo ile adınıza şube teslim yapabilirim.

SATILDI

Logitech Z906 temiz kullanılmıştır. Kutulu ve faturalı..(1.400TL)

Merhaba. Ürün buradan tanıdığım genç bir arkadaşıma ait. Geçtiğimiz günlerde üst seviye bilgisayar parçaların satışını sorunsuz gerçekleştirdik. Bu ürünün garantisi bitmiştir. Faturası vardır. Fatura tarihi 01-07-2017 yılına aittir. Ürünün ilk sahibi kendisi oluyor. Hafif derecede gözle görülmeyecek gibi kılcal çizikler vardır. Ciddi alıcılar için detaylı fotoğraflar atılacaktır. Buraya paylaşacağım fotoğraf ürünün kendisine aittir. Kutusu vardır. Sorun olursa kefil benim. Fiyat 1.400 TL'dir. Artık indirim olmayacaktır, bu son fiyat. Bir sorun olursa kefil benim.

SATILDI

SATILDI Gigabyte Gaming G1 GTX 970 (3 fanlı) SATILDI

Merhaba. Ürün buradan tanıdığım genç bir arkadaşıma ait. Geçtiğimiz günlerde üst seviye bilgisayar parçaların satışını sorunsuz gerçekleştirdik. Bu ürünün garantisi bitmiştir. Faturası vardır. Fatura tarihi 07-03-2016 yılına aittir. İlk sahibi kendisi oluyor. Kutusu vardır. Temiz kullanılmıştır, overclock gibi işlemler kesinlikle yapılmamıştır. Paylaşacağım fotoğraf ürünün kendisine aittir. Fiyat : 700 TL'dir. Biraz da olsa pazarlık olabilir. Bir sorun olursa kefil benim.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Dükkan Sahibi Hakkında

lautream0nt

İsim: ali gül
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 6 Ağustos 2020; 17:04:52
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: LG E22240 Full HD 21.5 LED monitör 150TL kelepir
Alıcı: yalnızkral
Tarih: 15 Ağustos 2016; 20:55:55
Yorum:elden teslim sorunsuz alışveriş arkadaşa ilgisinden dolayı teşekkür ederim
Genel Puan:      
Ürün: Biraz sorunlu MSI GTX 970 (500TL)
Alıcı: hygrafik
Tarih: 13 Eylül 2016; 22:21:56
Yorum:güvenilir ve dürüst bir arkadaş.herşey için teşekkürler.
Genel Puan:      
Yorum:gayet ilgili dürüst ve güvenilir bir arkadaş daha para transferi olmadan ürünü kargolayacak kadar hemde. alışveriş için tekrar çok teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık i7 4790k
Alıcı: moonquad
Tarih: 22 Kasım 2017; 14:07:53
Yorum:Güzel bir alışveriş oldu.Güvenilir ve sıcak kanlı bir arkadaştır.Satın aldığınız üründe içiniz ferah olsun. :)
Genel Puan:      
Ürün: Evga GTX 1070 FTW (son indirim) 1.650 tl!
Alıcı: onoffon
Tarih: 22 Kasım 2017; 14:08:50
Yorum:İlgili güvenilir ve hoş sohbet bir arkadaş tanıştığıma memnun oldum, güzel bir alışveriş oldu teşekkür ederim...
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.109