SATIŞTA

Güncel Apple,Sony, Philips Mp3-MP4 İpod İlanları

Merhaba arkadaşlar normalde toplu ilan açmayı sevmiyorum tek tek tercih ediyorum ancak her gün bir ilan açılabilme kuralı geldikten sonra birde böyle açalım dedim :)

Elimde Sony,Philips ürünleri

Apple ipod nano 1-2-3 İpod
Touch 2-3-4 , ipod shuffle ve ipod mini ürünleri mevcut.

Her model gelebilir belirli bir model yok.

Başlık sürekli güncellenecek çünkü yeni ürünler geliyor..
Ama nispetli nizami bir durum yok farklı ürünler geliyor elime.

PİL DURUMLARI
Pili kötüyse ve değiştirdiysem pili değiştirdiğimi belirtiyorum.

Herbirini en az bir kaç gün kullanarak test ediyorum.Pil durumlarını paylaşıyorum.
Pil durumları şöyle gün cinsinden yazdım ama.günde ortalama bir kaç saatlik kullanımı ifade ediyorum..

Kimisi sürekli müzik değiştirir ekranla oynar kimisi açar hiç dokunmaz.Ekranı açmadıktan sonra zaten pili hiç gitmeyen cihaz bile 10-12saat müzik çalar.Ben ortalama gerçek kullanım değerleri yazdım şişirmeden objektif.

Çoğunun kablosunu vermiyorum veriyorsam belirtiyorum.Ürünlerle birlikte kablolar gelmedi.

Apple ürünleri için konuşuyorum Ben alıp içine kablo koyacak olsam var demek için uygun fiyatlı bir kablo koymam lazım.
3-5 günde bozulacak kablo vermek yerine kablo vermediğimi belirtip ona göre fiyat yazıyorum.
Çoğumuzun elinde eski iphone kabloları zaten var :)eşe dosta varmı diye sorsak bile çekmecelerden çıkabilir.

Diğer markalar universal usb kullandığı için o kabloları veriyorum problem yok.

Teslimat yerleri;
İstanbul Şişlide oturuyorum veya işyerim beyoğlu karaköyde ikisindede misafirim olup elimdeki ürünleri inceleyerek seçme şansınız var.
Aras kargo ile anlaşmam var diğer şehirlere karşı ödemeli gönderim veya adrese gelemeyenler 20km çerçevesindeki mesafelere benzin ücretiyle getirebilirim.
İLETİŞİM 0553 359 17 06 Atakan Demirtürk

***************************************************************************************************************
Apple İpod touch 4 beyaz 8 gb Kusursuz SATILDI
Bataryası aktif kullanımda 1 günü çıkartır.
Sadece cihaz verilecek.

Fiyat:160tl
***************************************************************************************************************
İpod touch 4 8 gb Siyah Kusursuz sorunsuz
Değişine yok orjinal ekranlıdır.İpod 4 serileri ipod 2 serilerine göre biraz daha narindir.
İos 6 küsür sürümü var.Uygulama apliskasyon olarak bi numara beklemeyin ama en azından internet radyosu destekliyor.
bluetooth özelliğide mevcut.
Fiyat;170TL

İpod touch 4 8 gb Siyah Hafif kusurlu Kozmetik bölgede ekran çatlağı
Home tuşu altında küçük bir kırık var.Yürümeyecek büyümeyecek tek lokasyonlu bir kırık.Kozmetik bölgede olduğu için ekrana bir etkisi yok.
Batarya aktif kullanımda 1 günü çıkartır.
Fiyat:130tl

İpod Nano 4 8gb Mavi Sıfır gibi Kusursuz. SATILDI

Bataryası ilk günkü gibi hatta dura dura yıllanmış kaliteli şarap gibi güzel gidiyor.
Bu modellerin en büyük sorunu bataryadır.Oda kullanmaktan aşınır.Zira buda kullanılmamış sıfır gibi!

Ürünü fazla anlatamıyorum ataları olan 1-2-3 modelinin mantığında ama çok hafif ve taşınabilir yapılmış.

Fiyat : 180tl

İpod touch 2g 8gb kusursuz
Sıfır gibi arkası bile çiziksiz bataryası 2-3 günü çıkartır.İpod 2lerin batarya kalitesi bence 4 den daha iyi...
Batarya kapasitesinden v.s bahsetmiyorum kalitesinden bahsediyorum. Onlarca ipod kullandım.
İpod 4 2-3sene aktif kullanımda bataryası yıpranıyor.
Ancak ipod 2 10-15 senelik cihaz hala bataryası ilk günkü gibi çalışan ilanlarla dolu.

Fiyat:120tl

İpod touch 2g 16gb Ses düğmeleri ve home düğmesi Sert basıyor.
Aslında bir çok ipodda bu sorun oluşuyor yıllar içerisinde.Sert basması ile bozulması çok uzak şeyler.Herhangi bir engel teşkil etmez sizlere.
Batarya durumu iyi.

İpod touch 2gb 8gb Ses kısma düğmesi arızalı SATILDI

Sadece Ses kısma düğmesi arızalı.Bunuda uygulamalar içerisinden müzik menülerinden veya home düğmesine iki kere tıklayarak kolayca aşabiliyorsunuz.
Bunun dışında tertemiz batarya durumuda güzel.

Fiyat: 85tl
Philips gogear Mix 2 gb

Gogear serilerini nedense çok seviyorum.Sade bir mühendislik
Fazla bir beklentiniz olmasın.Ama aynı eski honda arabalar gibi düğmesine bastığınızda her zaman çalışacağını biliyorsunuz.Peynir ekmekle doyarlar kullanıcısından bir şey istemezler.
Pil durumu gayet iyi.

Fiyat;50tl

İpod Mini 8gb Mavi Kusursuz

Çok acayip bi cihaz ya.Ben çok sevdim. Adı mini ama daha çok bizim minik serçe Sezen aksu gibi çokta küçük değil.

İpod mini 2005 yılının efsane cihazlarındandır siyah beyaz ekrana sahiptir.
Siyah beyaz olduğu için güneş altında plajda vs ekranı yorulmadan görebiliyorsunuz!!!

Hitachi hdd vardı içerisinde ekşi sözlükte bu konuda bi kaç sayfa yazı var.

Sadece hdd 250$a satılırken apple bu cihazı 280$ a satmış..

Batarya konusunda bir çok kullancı mutsuzmuş ilk günden beri.Hdd olduğu için fazla harcıyor.

Bende internetten modifikasyonlarına baktım.compactflash kart ile aynı sokete sahipmiş.
4gb hdd yi çıkartıp kingston marka 8gb compact flash card taktım.Batarya süresi uzadı.Hdd her düşmede bozulabilme riski vardı Artık buda ortadan kalktı bozulacak hareketli parça yok..

Bataryası 1-2 günü çıkartır.Bişey diyemedim 10 saate yakın müzik dinleyebiliyorum ekranıda iyi kötü kurcalarken.

Kısacası farklı olmak istiyorsanız retro bi adamsanız.Arkadaşlar görünce "bu neymiş lan böyle nerden buldun" dedirtecek bir ürün arıyorsanız işte bu diyorum.

Fiyat:160tl(Sadece compact flasha 80tl ödedim)

Philips Ariaz 8 gb
Çok philips kullandım.Bilmiyorum türkiyede benim kadar çok mp3 çalar tecrübe eden varmıdır.
Philipsin hemen hemen her serisini kullandım.gogear vibelar mixler çok severim kompak cihazlar.
Ama böylesini görmedim.
Radyosuda çok iyi çekiyor.Denediğim creativiler philipsler sonyler arasında en çok çekeni.
Bu arada tüm philips ürünlerinden bir farkı var hoparlörde koymuşlar azda olsa bir ses çıkartıyor.
Bluetooth yok.Olsa tadından yenmez.
nokia n91 tadında bi cihaz olmuş.Hızlı tepki veriyor hızlı komut veriyor.Neredeyse hiç çiziği yok fazla kullanılmamış.
Bataryasını bitiremedim henüz ancak 2-3 günü rahat geçer.Tam test edeyim paylaşacağım.

Ses açma düğmesi takılı kalmıştı içini açmadan dışarıdan ince bir tornavida ile düzelttim.Orjinalliğini bozmak istemedim.
Düğmesi biraz ele geliyor hissediliyor işlevini yerine getiriyor.

Fiyatı pahalı bulanlar olabilir.Önümdeki 1 yıl fiyat düşmeyi düşünmüyorum :)
Cihazı çok sevdim.

Fiyat: 200tl

Creative zen 4 gb Sorunsuz SATILDI

Pil durumu çok iyi radyosu mevcut.
Biraz fotoğraf makinesini andırıyor ama kamerası yok.Kullanımı ve tasarımıyla...
Kapsamlı derli toplu bir mp3 çalar.Zamanın efsane cihazlarından.

Fiyat:120tl

Philips Gogear vibe Sorunsuz
Temel bir mp3 çalar.
Müzik video fotoğraf açabilir Sağlamlık ve basitlik isteyenlerin tercihi.
Radyosu mevcut değildir.
Fotoğraflar ürüne aittir ön yüzünde ekranda fotoğraflardada görüldüğü üzere ufak bir kaç çiziği var bunun dışında bir kusuru yoktur.
Pili yeni değiştirdim.

Fiyat:60tl

İpod nano 3 4gb Sorunsuz SATILDI

Kozmetik olarak çok temiz denemez.Düğmeleride çok sert olmasada ilk günkü gibi değil.Rahatsız edici olmadığını belirtmekte fayda var.
Pili şaşırtıcı derecede güzel.%75-80 diyebilirim durumuna.
Herhangi bir sorunu yoktur.

Fiyat:100tl

Sony walkmen mp3-mp4 Çalar Pili yeni değişti.

Kozmetik olarak 10/5 diyelim.Pili yeni değişti 2 günü çıkartır.Orjinal pilinden biraz küçük bir değer takıldı birebir ölçüde bulamadım.100ma kadar eksik.Yani demek istediğim bende eskiden bu modelden vardı 1 hafta gidiyordu falan diye atılırsanız öyle olmadığını belirtelim.
radyosu mevcut.
Oldukça seri bir cihaz menüsü çok hızlı ses kalitesinide çok seviyorum ben özellikle tizleri iyi veriyor.

Burada yer almayan
Sandisk e250 modeli
https://forum.donanimha...er--137736140#137736140

İpod shuffle turuncu 1gb 2.jenarasyon
https://forum.donanimha...iz--137301857#137301857

Şimdilik bu kadar güncellenecektir.

İLETİŞİM 0553 359 17 06 Atakan Demirtürk

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Garmin Nüvi 255 Büyük Navigasyon cihazı

Garmin nüvi 255 Navigasyon cihazı
Cihaz ve kablo verilecek.
Tutucuları mevcut değildir sadece cihaz verilecek.

Beyoğlu karaköyde iş yerimde şişli feriköyde evimde deneyerek alabilirsiniz.
Yakın ilçelere benzin ücretiyle bende getiririm.
Diğer şehirlere anlaşmalı kargom olan arasla 8tl ye gönderebiliyorum.

Donanım haberde bir arkadaş detaylı incelemiş
Üretici linki

https://buy.garmin.com/en-US/US/p/13431#specs

https://forum.donanimhaber.com/garmin-nuvi-255w-ayrintili-inceleme-ss-li--39496495

Fiyat 70tl

0553 359 17 06 Atakan Demirtürk

SATIŞTA

Sandisk Sansa e250 2gb mp3-mp4 player 140

Sandisk sansa e250 2gb
micro sd kart girişli mp3 çalar
Denedim denedim pilini bitirmeyi başaramadım.Gerçekten çok uzun dayanıyor.
15saat üzerini ben test ettim.

Radyosu mevcut değil.

Beyoğlu karaköy de iş yerim şişli feriköyde evimde inceleyerek alabilirsiniz.
Diğer şehirlere anlaşmalı kargom aras ile gönderebilirim.

FORUM DIŞINA SATILDI

Sony 4gb Walkman Sıfır Oled Ekranlı Mp3 Çalar

Sony walkman 4gb mp3 Radyosu yoktur Pil durumu çok iyidir.
3 dakikada 2 saat müzik dinletecek hızlı şarj özelliği Tam dolduğundada 20 saat civarında müzik dinleyebilirsiniz.
Sıfır gibi fazla kullanılmadı.hatta sıfır düşünün.batarya testi için kulladım sadece. Fotoğraflar ürüne aittir.

Oled ekrana sahiptir Benzer philips ,sony,apple modelleri için ilanlarıma bakabilirsiniz.

Şişli feriköy beyoğlu karaköy çevresi elden Veya anlaşmalı kargom ile diğer şehirlere kargo yapabilirim.

FORUM DIŞINA SATILDI

İpod Shuffle 1gb 2.jenarasyon 50tl Gri Model

İpod shuffle 1g 2gb gri müzik çalar
pil durumu çok çok iyi olup herhangi bir sorunu yok.
Fotoğraflar ürüne aittir.
İst şişli ve beyoğlu karaköy çevresi elden
diğer şehirlere anlaşmalı kargo

Pazarlık Payı yoktur.

Apple serisi bir çok mp3 çalarım mevcut ilanlarıma bakabilir pm yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7

Dükkan Sahibi Hakkında

atakan123123

İsim: Atakan Demirtürk
Katılım zamanı: 13 Mart 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 25 Temmuz 2020; 8:41:13
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: V29 Tv Kartı Notebook Ekranını Monitöre Dönüştürme Aparatı
Alıcı: kaan0101
Tarih: 10 Mayıs 2018; 9:02:01
Yorum:Kendisine çok teşekkür ederim , güzel bir alışverişti
Genel Puan:      
Ürün: Philips 17" Kare Monitör Mat Ekran
Alıcı: omer_ist
Tarih: 13 Mayıs 2018; 13:34:01
Yorum:Ürün aynen söylendigi gibiydi . Sagolsun birde üstüne getirip teslim etti . Dürüst satıcı
Genel Puan:      
Ürün: Tomtom XL Navigasyon Cihazı
Alıcı: ÖfKeLiKaLaBaLıK
Tarih: 10 Eylül 2018; 11:19:44
Yorum:sorunsuz alışveriş.
Genel Puan:      
Ürün: İntel xeon 5430 775Pin Modlu Sahibinden
Alıcı: YasiN®
Tarih: 25 Şubat 2019; 12:39:15
Yorum:Ürün ilanda belirtildiği gibiydi. Sorunsuz bir alışveriş oldu.
Genel Puan:      
Ürün: Garmin Nüvi 255 Büyük Navigasyon cihazı
Alıcı: formula2000
Tarih: 11 Mayıs 2019; 9:11:33
Yorum:Güzel ve sorunsuz bir alışverişti. Güvenilir bir üye. Teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.320