SATILDI

Takaslık / Satılık Palit 8600GT

Arkadaşlar forumdan AAAragorn rumuzlu arkadaşımızda Asus 5750 ekran kartı aldığımdan elimde kullandığım kart boşa çıktı. Kasayı komple aldığımdan, Kartın kutusu yoktur. Sadece kart ve Driver CD verilecektir. Kart son derece temiz kullanıldı ve herhangi bir sorunu yoktur. Overclock yapmayı bilmediğimden overclock yapılmadı fabrika ayarları ile kullanıldı. Alıcı arkadaş eminim sorunsuz bir kart aldığı için bana dua edecektir. İstanbul içi kartı Karaköy veya Kadıköy'den elden verebilirim. İsteyen arkadaş Karaköydeki işyerime gelerek kartı test eder ve alır. İstanbul dışına ise önce para sonra kargo şeklinde satış yapılacaktır.

Takas teklif edenler arkadaşlar ürünleriniz için lütfen PM atınız.

Bu ilan her türlü yoruma açıktır. Fiyat vge kart konusunda herkez dilediğince yorum yapabilir.

Kartın resimleri aşağıdadır.

http://imgcash4.imagesh...593/3340/8600gt2.th.jpg
http://imgcash6.imagesh...g35/7568/8600gt1.th.jpg

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ufaltılmış ön izleme resmi

SATILDI

Palit 8600GT 512 MB Ekran Kartı

Arkadaşlar forumdan AAAragorn rumuzlu arkadaşımızda Asus 5750 ekran kartı aldığımdan elimde kullandığım kart boşa çıktı. Kasayı komple aldığımdan, Kartın kutusu yoktur. Sadece kart ve Driver CD verilecektir. Kart son derece temiz kullanıldı ve herhangi bir sorunu yoktur. Overclock yapmayı bilmediğimden overclock yapılmadı fabrika ayarları ile kullanıldı. Alıcı arkadaş eminim sorunsuz bir kart aldığı için bana dua edecektir. İstanbul içi kartı Karaköy veya Kadıköy'den elden verebilirim. İsteyen arkadaş Karaköydeki işyerime gelerek kartı test eder ve alır. İstanbul dışına ise önce para sonra kargo şeklinde satış yapılacaktır.

Bu ilan her türlü yoruma açıktır. Fiyat vge kart konusunda herkez dilediğince yorum yapabilir.

Kartın resimleri aşağıdadır.

http://img593.imageshack.us/img593/3340/8600gt2
http://img35.imageshack.us/img35/7568/8600gt1.jpg

SATILDI

Satılık Samsung 120 GB 7200RPM Hard Disk

Bilgisayarımda takılı bulunan Samsung HD 120IJ modeli (S/N : SOAEJ1ML900408)120GB SATA hard diskimi yerine 1 TB taktığım için satıyorum. Diskte herhangi bir sorun ve bad sektör yoktur. PC Gold'dan alınmıştır ve faturası vardır. Garantisi bitmiştir. Ben İstanbul Karaköy Menevşe Handa çalışıyorum, istekli alıcılar isterlerse gelir diski test ederler ve alırlar. İstanbul dışına ise önce para sonra kargo şeklinde gönderebilirim. Referanslarımdaki kişilere bu konudaki ciddiyetim sorulabilir.

SATILDI

Satılık Kulaklık

Arkadaşlar;
Creative EP 630 Beyaz renkli kulaklık satılıktır.
7.02.2012 tarihinde Hepsiburda'dan alındı. Kulak uyumsuzluğu nedeniyle satılacaktır.
Ürün ambalajı açıldı ve I Pod Shuffle ile denendi, kulağıma girmediği için satışa çıkarttım. Sesi çok güzel, özellikle bass sesler.
Satış fiyatım. 25.00 TL'dir

SATILDI

Satılık Garantili Hard Diskler

500 GB..................50.00 TL. (Seagate Barracuda 7200.12) 10.11.2009 tarihli Eksen Bilgisayardan faturalı. Garantisi devam ediyor.

1 TB .....................80.00 TL. (Samsung Spinpoint 7200 RPM) 13.08.2010 tarihli Eksen Bilgisayardan faturalı.Garantisi devam ediyor.

Her iki disk de bilgisayarımda takılı ve arşiv amaçlı kullanıldı .

İki diski birden alana 120.00 TL olur.

Tercihim İstanbul içi. Diski test eder ve alır. İstanbul dışı alanlarda kargo bedeli alıcıya aittir. Olası tekliflerinizi PM ile yapın ve lütfen gereksiz yorumlarda bulunmayınız.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3 4 5 6

Dükkan Sahibi Hakkında

Ertie

İsim: Ertan İpekçi
Katılım zamanı: 25 Ekim 2005;
Durum: Forumda
Son giriş: 22 Mart 2021; 0:35:27
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
Emekli Elektronik Teknisyeni

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Sıfır 1.5 TB Harici Disk (Satılmıştır)
Alıcı: kuntayalpay
Tarih: 13 Nisan 2011; 16:37:14
Yorum:çok ilgili bir satıcı her konuda çok yardımcı oldu,üründe çok güzel herhangi bir kusuru yoktu.çok t
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Garantili Hard Diskler
Alıcı: ulas1907
Tarih: 14 Nisan 2011; 9:52:41
Yorum:Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.Güvenilir sorunsuz alışveriş için teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Samsung 120 GB 7200RPM Hard Disk
Alıcı: fibroin
Tarih: 21 Mayıs 2012; 19:51:08
Yorum:harika bir satıcı,tamamen güvenerek alış veriş yapılabilecek saygılı değer bir arkadaşımızdır,tekrar teşekkür ederim...
Genel Puan:      
Ürün: Takaslık / Satılık Palit 8600GT
Alıcı: 06_vuslat_58
Tarih: 11 Ağustos 2012; 14:21:25
Yorum:Arkadaşa teşekkür ederim.Sözü ve zamanlaması dogru bir arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: Palit 8600GT 512 MB Ekran Kartı
Alıcı: 06_vuslat_58
Tarih: 13 Ağustos 2012; 10:17:13
Yorum:İlgi ve alakası güzel teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.113