SATILDI

SATILMIŞTIR.........Airties RT-211 4 Port Modem+USB Wireless Adapter

Arkadaşlar Merhaba,
Kablonet'e geçtiğimden dolayı elimde fazlalık olan Airties RT211 wireless modemimi ve WUS300 adapterimi satıyorum. 1 ay öncesine kadar bu modemi kullanıyordum ama kablonet'in internetini aldığımdan dolayı boşa çıktı. Modem, Modem Güç kaynağı (12V/1000 mA), WUS 300 adapter, CD, splitter mevcuttur.
İstanbul Anadolu yakası elden, diğer yerler için para ödemesini takiben kargo alıcıdan gönderebilirim.
Fiyatım 40.00 TL'dir. Makul tekliflerle takas yapabilirim özellikle 775 pin Quadro işlemcilerle de takas yapabilirim.

Lütfen tekliflerinizi PM ile yapınız.

Bu ilan hertürlü olumlu olumsuz yoruma açıktır.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

İNDİRİM Satılık Hoparlör Kabini

Arkadaşlar merhaba, Uzun yıllar önce yapmış olduğum Hoparlör kabin çiftini satma kararı aldım. Müzik setim olmadığından bir heves yaptığım kabinlerim salonda aksesuar olarak kullanıldı.
Kabinin gövdesi 19mm. sunta üzeri ceviz kaplama olarak (Suntalam değil kaplama) yapılmıştır. Boyutları Genişlik= 41 cm. Yükseklik = 64 cm. Derinlik = 27 cm. dir. Ağırlık tartamadım ama yaklaşık 25 kg diyebilirim. İçersi sunta ile temasta olan kısınlar cam yünü üstü ise emici tarz sünger kaplıdır. Kabin 3 yollu olarak tasarlanmış olup filtre devresi tarafımdan tasarlanmış imal edilmiş ve Wandel Golterman PCM30 cihazı ile ölçülmüş ve krossover ayarları 700 Hz ve 7 KHz. olarak ayarlanmıştır(O zamanlar Teletaş da çalıştığım için). Bass hoparlörünün markasını hatırlamıyorum ama middle Quam, twitter ise Siare marka, kabin 100 Watt olarak tasarlandı. Akustik tünel ise jet uçaklarının egzost borusundan (Duralüminyum) hesaplanarak yapıldı. Kabin ile ilgili resimleri koyuyorum inceleyebilirsiniz. Deneme amaçlı arkadaşımın anfisi ile yüklendim ve test ettim oldukça temiz bir sesi var. Evde de kullanılabilir, araç arkasında da kullanılabilir.

Çok ağır ve hacımlı olduğundan ancak istanbul içine evimden teslim edebilirim. Kargo bedeli akla ziyan olur.

Kabinlerim için çiftine 200.00 TL istiyorum. Döviz bazında üstünde bulunan hoparlörlere çok daha fazla para verdim. Kabini ise bir mobilyacıya bayağı para vererek yaptırttım. Ben duymanız ya da bilmeniz gereken tüm detayları yazdım.

Mantıklı takas tekliflerine açığım.

Bu ilan hertürlü eleştiriye ve bilgilendirmeye yorumlara açıktır. Tekliflerinizi lütfen PM ile yapınız.

SATILDI

SATILMIŞTIR-Satılık 2.5" Taşınabilik Disk

Arkadaşlar, sevgili gençler. 15.10.2010 tarihimde Gold Bilgisayardan aldığım Seagate Free Agent Go modeli 880GB 2.5 ınç taşınabilir diskimi özel docker'ı ile birlikte satmak istiyorum. Bu diskler 5 yıl garantilidir. (2 yıl dahili - 3 Yıl Uluslararası Garanti) Disk siyah renktedir. Alüminyum kutudadır plastik değildir. Faturası mevcuttur.

Bu disk ile kapasite sorunu yaşıyorum. Daha büyük kapasiteli 2TB DAHİLİ disk ile takas yapabilirim.

Orijinal Seagate Taşıma Kılıfı ve Docker dahil (Kılıf ve Docker'ı Vatan bilgisayardan 17$ almıştım) disk için istediğim para 125 TL.dir.

Docker ve Kılıf alınmazsa sadece disk fiyatı 100.00 TL'dir

Lütfen tekliflerinizi PM yoluyla yapınız.

Bu ilan hertürlü olumlu ya da olumsuz ışık tutacak yorumlara açıktır. Disk ile ilgili bulduğum fikir verebilecek link aşağıdadır. Bilgilerinize sunarım.

Kargo bedelinden kurtulmak için İstanbul içi elden alışveriş diskin kontrolü içinde tercih sebebidir. İstanbul dışı ise önce para sonra kargo şeklinde olacaktır.

http://www.pricebat.ca/...o-880gb-2-5in-external/

Arkadaşlar disk takas yoluyla ScttsV rumuzlu arkadaşımıza satılmıştır. İyi günlerde kullanmasını dilerim.

SATILDI

SATILDI Sıfır 500GB Dahili Disk ve 300GB disk

1. Samsung Model ST 500DM005 (HD502HJ) 3.5" Dahili disk satılıktır.
Disk hiç kullanılmamıştır sıfırdır ve havalı muhafazasındadır. 5 Mayıs 2015 tarihine kadar garantisi mevcuttur. Sorgulama linki aşağıdadır.
https://store.seagate.c...t/SgWarrantyStatusView? langId=13&storeId=11001&krypto=95Xd%2FV8g%2BQ%2FKhQNM4O%2FtoGHCTjlQaFr%2FjWLQOTP2k8kjv5cFNIE%2FnAjLkTZpXpeo&ddkey=https:SgCheckWarranty
İstenilen fiyat 90.00 TL'dir.
Ürün ile ilgili bilgi linki aşağıdadır.
Lütfen PM ile temasa geçiniz.
http://www.oemdepo.net/...ct=urunDetay&urunID=160

2 Samsung Model HD322HJ 3.5" 300 GB/7200 RPM 16MB Cache
Diskin garantisi dolmuştur. Deneme amaçlı Windows XP kuruldu. Bad sektör dahil Hiçbir sorunu yoktur.
İstenilen fiyat 50.00 TL'dir.

İkisini birden alana 130.00 TL

2 TB kapasiteli disk ile takas yapılabilir. Artısı eksisi konuşulur.

FORUM DIŞINA SATILDI

Satılık Olympus FE 310

Arkadaşlar Darty'den 4.4.2009 tarihinde almış olduğum Olympus FE 310 makinamı, yurt dışından hediye olarak Nikon P90 geldiğinden dolayı satıyorum. Makinanın rengi siyahtır
Makinanın faturası, kutusu ve kutu içeriği (Operating CD, Olympus Master2 İmage Edit Program CD, Data PC Cable, Video/Monitor Connection Cable, Operating Manual) mevcuttur. Üzerinde 1 GB hafıza kartı vardır. Makina herhangi bir şekilde tamir görmemiş ve arıza bere ya da çizik vs. yoktur. Kozmetik olarak 10 üzerinden 9 puan alacak şekildedir. Bugüne dek takriben 200 civarı resim çekildi. Bilenler bilir, Olympus makinalar çok kaliteli resimler çeker lensleri çok iyidir.

Makina için istediğim fiyat 90.00 TL'dir. Tercihan İstanbul içi satış istiyorum. Alacak kişi gelir makinayı görür inceler vidalarına bakar tamir görüp görmediğinden emin olur, resim çeker ikna olursa da alır. İstanbul dışına ise önce para sonra kargo şeklinde satış yapılacaktır.

Makina beraberinde 2 adet Varta Professional 2700 mA Batarya ile Varta Model 57062 Charger verilecektir. Hepsi birlikte Sadece 90.00 TL.

http://www.cimri.com/va...ket-charger-sarj-cihazi

Edit :İnceleme Linki güncellendi

http://www.imaging-reso.../PRODS/FE310/FE310A.HTM

Bu ilan olumlu ya da olumsuz her türlü yoruma açıktır

Sayfa 1 2 3 4 5 6

Dükkan Sahibi Hakkında

Ertie

İsim: Ertan İpekçi
Katılım zamanı: 25 Ekim 2005;
Durum: Forumda
Son giriş: 22 Mart 2021; 0:35:27
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
Emekli Elektronik Teknisyeni

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Sıfır 1.5 TB Harici Disk (Satılmıştır)
Alıcı: kuntayalpay
Tarih: 13 Nisan 2011; 16:37:14
Yorum:çok ilgili bir satıcı her konuda çok yardımcı oldu,üründe çok güzel herhangi bir kusuru yoktu.çok t
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Garantili Hard Diskler
Alıcı: ulas1907
Tarih: 14 Nisan 2011; 9:52:41
Yorum:Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.Güvenilir sorunsuz alışveriş için teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Satılık Samsung 120 GB 7200RPM Hard Disk
Alıcı: fibroin
Tarih: 21 Mayıs 2012; 19:51:08
Yorum:harika bir satıcı,tamamen güvenerek alış veriş yapılabilecek saygılı değer bir arkadaşımızdır,tekrar teşekkür ederim...
Genel Puan:      
Ürün: Takaslık / Satılık Palit 8600GT
Alıcı: 06_vuslat_58
Tarih: 11 Ağustos 2012; 14:21:25
Yorum:Arkadaşa teşekkür ederim.Sözü ve zamanlaması dogru bir arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: Palit 8600GT 512 MB Ekran Kartı
Alıcı: 06_vuslat_58
Tarih: 13 Ağustos 2012; 10:17:13
Yorum:İlgi ve alakası güzel teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.086