SATIŞTA

Alınık! 2500TL Bütçeli Notebook

Herkese Merhaba,

Bir yakınım için 2. el bir laptop ihtiyacı oluştu. Kendisi grafik programlarını açabilecek, eli yüzü düzgün laptop arıyor. Bu yüzden maksimum 2500TL bütçeli bir laptop arayışımız mevcut.

Alım şartları:

- Öncelikle kendime almadığım için alışveriş ya aynı şehirden(Ankara) görerek ya da önce ürün sonra para şeklinde gelişecektir. Güven için referans yorumlarımı inceleyebilirsiniz.

- Cihaz kesinlikle harici ekran kartına sahip olmalıdır.

- Cihaz anakartının daha önce tamir görmemiş olması gerekmektedir, alım yaparken özellikle incelenecektir.

- Hard diski istenildiği takdirde almayabiliriz, yani cihazın hard disk bölümü boş olabilir önemi yoktur.

- Değişen bir parçası ya da tamir görmüş ufak tefek parçaları varsa bunu lütfen belirtin.

Herkese iyi forumlar dilerim.

SATIŞTA

MarioGomez44 (Dava Sonuçlandı HAGB) Silver Bilgisayar (İstanbul)

Daha önce yazdıklarımı kopyalamayı unuttuğum için özet geçeceğim;

18 Mart 2016 tarihinde (Silver Bilgisayar) adına yatırdığım 800tl karşılığında anlaştığımız ürünler 18 Nisan 2016 tarihine kadar eksik yada yanlış gelmiştir. 3 Posta kargo yapılmasına rağmen ürünler eksik kalmaya devam etmiş, doğru ve eksik ürünleri almak için 1 ay boyunca sabretmişimdir. Şuanda yaklaşık olarak 200TL param MarioGomez44 te bulunmaktadır.

Daha önce konuyu açtığımda, kendisiyle benim ürünümü gönderip, kendi ürününü alması hususunda anlaştık fakat kendisi ürünümü göndermeyip, 2 haftadır benim ürünüm senin ürünün diye benimle tartıştığı ürün için sende kalsın demiştir. Nitekim kendisi bana ait ürünü yollayamamıştır. Daha önce anlaştığımız hard diskleride yollamayıp parayı iade edeceğini söylemiş fakat onuda iade etmemiştir.

18 Nisan günü eksik kalan para yada o paraya tekabul eden ücreti göndermesini istedim fakat kendisi bunun mümkün olmadığını 1 aydır ağzında pelesenk ettiği ha bugün ha yarın gibi geçiştirmeleri söyleyince, bende para sizde kalsın haram zıkkım olsun, çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın diyerek beddua edip konuyu kendi nezdimde kapattım. Fakat kendisi tehditler ve küfürler yağdırınca kendisiyle ilgili savcılığa (Dolandırıcılık - Tehdit - Hakaret) suç duyurusunda bulundum.

Kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduğumu söylediğimde hemen savunmaya geçip, Bana göndermiş olduğu ve parasını ödediğim bozuk olan i7 anakart için, ÜRÜNÜMÜ sen bozdun, yolladığı çöp psular, ram için fiyat istememe rağmen hediye dediği ürünler ve yine mağduriyetimden dolayı mahsus koydurdum dediği g41 chipset anakartıda, gasp ettiğimi iddia etmiş, ürünleri yollamazsanız olay farklı şekle döner ben genç ve kinci bir adamım dememide tehdit olarak savunacağını belirtmiştir.(Olay farklı şekle döndü zaten davalık olduk)

Kendisi İstanbulda esnaftır. Yaşadığım mağduriyet ortadadır. Yapılan tüm konuşmalar savcılığa intikal etmiştir, bugün savcılığa bu mesajları paylaşmam konusunda, hukuki bir sorun teşkil etmediği hakkında bilgi alırsam konuşmaları burada paylaşacağım.

Savcılığa suç duyurusunda ilk defa bulunan birisi olarak yaşadığım tecrübeleri aktarmakta istiyorum, lütfen sorunlu ne alışverişiniz varsa bunun hakkında suç duyurusunda bulunun, yapmanız gereken tek şey kimlik fotokopisi, deliller(çıktısıyla), a4 temiz kağıt alıp adliyeye gitmek, orada dilekçe örnekleri var, kendiniz dilekçeyi yazıp savcıya ifade veriyorsunuz, savcı katibiyle eksik yada yanlış yerleri düzeltip delilleri almak için başka bir yere yolluyor ve dosyanızı oluşturuyor. Dosyanızı uyaptan takip edebiliyorsunuz.

EDIT: Dava sonucu Burak Salman(Mariogomez44) 2 yıl altında olduğu için adli para cezasına çarptırıldı, fakat daha önce suç işlemdiği için Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması kararı verildi. 5 sene içinde suç işlerse, bu davada aldığı cezalar devreye girecek.

200 - 300 lirayla kimse zengin olmaz, keşke itibar kaybetmek bu kadar ucuz olmasa.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

carter17

İsim: Ferhat Çoban
Katılım zamanı: 10 Şubat 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 5 Aralık 2020; 1:57:49
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: (ANK) AMD ATHLON x2 4200+ 2.2 GHZ İŞLEMCİ 35 TL
Alıcı: ikarayel
Tarih: 11 Nisan 2013; 16:56:35
Yorum:Çok güzel bir alışveriş oldu parayı havale yaptım ürünü göndermezse 35TL gider dedim ama sağolsun sorunsuz bir alışveriş oldu.İyi satışlar üründe beklediğim kadardı...
Genel Puan:      
Ürün: Referans İlanıdır.
Alıcı: Rizeli55
Tarih: 1 Mayıs 2013; 20:09:41
Yorum:Önce ürünü yolladım.Sonra kendisi parayı yolladı.Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Tavsiye ederim.
Genel Puan:      
Ürün: AMD x2 245 2.9 GHZ İŞLEMCİ KARGO BEDAVA
Alıcı: CrySystem
Tarih: 24 Mayıs 2013; 1:26:28
Yorum:güzel ve sorunsuz bir alışverişti
Genel Puan:      
Ürün: Referans ilanıdır.
Alıcı: ancora
Tarih: 24 Mayıs 2013; 1:28:44
Yorum:Sözüne güvenilir dürüst bir arkadaş.
Genel Puan:      
Ürün: SATILDI- 1GB - 9800GT 256 BİT ve 1GB - HD4670 128BİT
Alıcı: lvlono
Tarih: 27 Mayıs 2013; 22:06:44
Yorum:Güzel ürün ve güzel alışveriş. İlgili satıcı hatta benden daha ilgili :) Teşekkürler.
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.090