SATIŞTA

RIHANNA KONSERİNE BİLET

Bilet sahaiçidir, fiyat 200 tl. ilgilenen olursa pmden ulaşsın lütfen, banlı üyeler mail atabilir(şu an elimde 1 tane var ama isterseniz bulurum birkaç tane daha)
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATIŞTA

Gün İçinde Elden iPhone 5 16 GB Satacak Olan?

Arkadaşlar gün içinde 1500(en fazla 1520 ) TL'den siyah iphone 5 16 gb satabilecek olan var mı? Telefon 1429 model ve 013le başlayan imei numarasına sahip olmalı. PM atarsanız daha iyi olur, teşekkürler, iyi günler.

SATILDI

Siyah 4s

Urun yurtdisindan gelmistir, ustunde cizik yoktur forumdan bir abimizden alinmistir telefon. Kutu, aksesuar tamdir.

SATIŞTA

Red Hot Chili Peppers (RHCP) Konserine Satılık 2 Bilet(Aldığım Fiyattan!)

Daha önce 2 tane sattım, elimde iki tane kaldı arkadaşlar, biletler 3. kategoridendir tanesi 50 TL'dir. Konuya mesaj yazdığınız mesajları fark etmeyebilirim, mesaj atarsanız sevinirim ve daha hızlı olur geri dönüşüm. Millet için beklete beklete satın alacak arkadaşlara da satamadım, kimse için bekletmiyorum artık, ilk pm atan alır

FORUM DIŞINA SATILDI

GAP GÖMLEK // NIKE PEGASUS KOŞU AYAKKABISI

GAP gömlek hediye gelmiştir ancak bedeni uymadı ve satın alana ulaşamadım bir türlü o yüzden satıyorum. Ürünü tshirtün üstüne bir kere giydim mağazadan aldığınız ürün daha önce denenmesi diyebiliriz buna. Ürün L bedendir, uzun kolludur. Fiyatı: 50TL'dir.

Nike pegasus air +28 olarak geçen modeldir koşu ayakkabısı.(Günlük hayatta da kullanan birçok kişi gördüm) iPodunuzla birlikte kullanabilirsiniz, ne kadar koştuğunuzu, adım sayınızı, yaktığınız kaloriyi gösterir. Ürünü bir hevesle aldım ancak kullanamadım bir türlü ve kullanamayacağım da. 234TL'nin bir köşede durması canımı sıktığı için satıyorum. Normalde iPod chip ayrı satılıyor fakat ben ayakkabı + iPod chipi beraber veriyorum. Ayakkabı 46 numaradır. Fiyatı: 170TL. iPod chipi istemezseniz fiyat: 145TL'dir.(iPod chip sadece 1-2 adım kullanıldı.)(fişi duruyor.)

Spor çantası http://urun.gittigidiyo...x-spor-cantasi-47031080 bu linktekinin aynısıdır ve hiç kullanılmamıştır. Mediumdur. Fiyat: 20TL.(fişi duruyor.)SATILDI: Barış Can

Armani Code Summer parfüm: parfümlere karşı alerjim olmasına rağmen gittim aldım bu parfümü. Parfüm gayet hoş kokuyor, özellikle bayanlar çok hoş buluyor kokusunu. Fakat dediğim gibi alerjim olduğu için sıkamıyorum parfümü, resimden de anlarsınız ne kadar az kullandığımı. 75ML'dir. Fiyat:50TL. Kutusu da durmaktadır ayrıca alırken yanında verilen iki tane 2ML'lik parfümü de veriyorum. (fişi duruyor.)SATILDI: niclay_0908

Kargo ücretleri alıcıya aittir. Önce havale daha sonra ürünü kargolarım.(Eğer fazla referansınız varsa tersi şekilde de yapabiliriz alışverişi.) İstanbul/Bakırköy'de elden de teslim edebilirim ürünleri. PM atarsanız daha hızlı iletişime geçebiliriz, ilana yazılan yorumları genellikle geç görüyorum.

Sayfa 1

Dükkan Sahibi Hakkında

b437

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Siyah 4s
Alıcı: teknofobi
Tarih: 19 Mayıs 2012; 12:44:05
Yorum:Burak kardeşim son derece güvenilir ve dürüst birisidir.Cihaz aynı ilanda belirttiği gibi çıkmıştır. Kendisine herşey için tekrardan teşekkür ederim. Güvenilir bir şekilde aklınızda soru işaretleri olmadan alışveriş yapabilirsiniz.
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.110