FORUM DIŞINA SATILDI

Gigabyte X370 Gaming 5 Anakart Satıştan Kaldırıldı

Sorunsuz çalışan anakartımı sistem değişikliği nedeniyle satıyorum. Anakart 2018 yılında garantiden değişmiştir. Arka aynası duruyor, garantisi bitti. 1 yıl 1700X, 1 yıl Ryzen 3600 ile kullandım. Üzerinde 3xxx serisi destekli bios yüklüdür. Pazarlık yok, 5500XT 8GB veya GTX 1660 Super ile takas olabilir. Fiyata kargo dahil, isteyen arkadaş gelip kapımdan elden alabilir. Alacak arkadaşa hayırlı olsun.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

300 USD amazon.com hediye çeki= 1740TL (1USD=5.8TL)

Laptop almak için aldığım hesabıma tanımlı 300 dolarlık amazon.com hediye çekini laptop almaktan vazgeçtiğimden satıyorum. Hesabıma tanımlı olduğundan aktaramam, önce havale veya elden ödeme alarak istediğiniz ürün/ürünleri adresinize sipariş verebilirim. 300 dolardan ucuz bir ürün alacaksanız da 1USD=5.8TL şeklinde olabilir. Fiyat=1740TL .Pazarlık yoktur. Satılmazsa SSD alıp onu satacağım.

SATILDI

EVGA RTX 2080 8GB XC Gaming Ekran Kartı 3700TL

Kart sorunsuz çalışıyor. Şu anda kullanmak durumunda olduğum Ryzen 3 1200 işlemci ekran kartına yetersiz geldiğinden satıyorum. Kartın çalışmasında herhangi bir sorun yok. RGB ışıklandırması var, kart sessiz çalışıyor ve soğutması oldukça başarılı. 75 derecenin üzerine çıktığını kullandığım sürede görmedim. Kart EVGA EU kayıtlıdır ve uluslararası garantisi iki yıl daha devam etmektedir. Fiyat: 3700 TL'dir. Fiyatı zaten yeterince uygundur, pazarlık için atılan mesajlara cevap vermeyeceğim. İsteyen arkadaşlar Sarıyer/Beşiktaş'ta elden veya önce havale sonra kargo ile alabilir, GET linki: https://www.sahibinden....-karti-733623140/detay/

Kartın kutu içeriği tamdır ve üzerine EVGA'dan kampanya ile ücretsiz aldığım (satış fiyatı 29 Euroydu) siyah ön braketini de veriyorum. Takmak için kartı açmak gerektiğinden takmadım, isterse alan arkadaş takıp kullanabilir. En çok oynadığım oyun LoL olduğundan kart genellikle fanları OFF modunda ve düşük sıcaklıkta kullanıldı. Günde ortalama bir saate denk gelecek şekilde kartı yüke bindirecek türden oyunlar oynamışımdır. (LoL dışında Total War Rome 2 , R6 Siege, Fallout 4, GTA V, Deus Ex Mankind Divided sırasıyla kart ile en çok oynadığım oyunlar.) Performansına pek etki etmediğinden(-%2/-%3) kartı %90 güç limitinde kullandım.Eski işlemcim olan Ryzen 5 1600 de zaten kartı tam performansta kullanamıyordu. Sistemimi nakite ihtiyaçtan ötürü küçültüyorum. Kartın sorunsuz çalıştığına dair birkaç video çektim ve aşağıda ekledim. Eğer videolarda takılma görürseniz işlemcidendir. Bazı durumlarda işlemci ekran kartını %50'den fazla bile besleyemiyor. En az i5-9400F veya Ryzen 5 2600 ayarında bir işlemciniz varsa karttan tam randıman alabilirsiniz diye düşünüyorum.

SATIŞTA

Alınık 2GB GDDR5 ekran kartı

Uygun fiyata, bir arkadaşın bilgisayarı için hallice 2GB ekran kartı arıyorum. Maksimum bütçem 200 TL. Aşağıdaki kartlardan birini alabilirim:

HD 6870, HD 5870 , HD 7790, HD 6950, GTX 650Ti, HD 6850, GTX 560, GTX 650, HD 5850, HD 7770, GTX 460

İlgileniyorsanız PM gönderebilirsiniz.

FORUM DIŞINA SATILDI

!EVGA GTX 1050 Ti Superclocked 4G!

EVGA GTX 1050 Tİ SC 4GB:750TL
Linkteki modeldir:
http://www.vatanbilgisa...dx11-2-ekran-karti.html
Amazon.com'dan arkadaşım için alınmış üründür. Arkadaşım RX570'e upgrade yaptığı için satıyoruz. EVGA garanti kaydı yapıldı, 2 sene daha garantisi devam ediyor.
Herhangi bir sorunu yok, kutu ve faturası ile birlikte göndereceğim.

*Kartın fiyatında pazarlık yapmıyorum. Gerekli olursa fiyatta kendim ayarlama yaparım.
*50'den fazla referansı olan üyelere önce kart sonra ödeme şeklinde gönderim yaparım. Daha az referansı olan üyelere isterlerse GET ile veya önce ödeme sonra kart şeklinde gönderim yaparım.
*Kargo ücreti alıcıya aittir.

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

kerokeso

İsim: Gökberk Demir
Katılım zamanı: 4 Şubat 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 19 Nisan 2021; 3:02:42
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: HD 7790 2 Gb
Alıcı: egebey18
Tarih: 8 Mayıs 2015; 22:17:24
Yorum:ilgi ve takip için teşekkurler
Genel Puan:      
Ürün: Quadro 4000(ACİL) Sadece 340 TL!
Alıcı: saygi
Tarih: 28 Ekim 2015; 17:15:16
Yorum:Kendisi ile önce ürün sonra da ödeme şeklinde alışverişimiz oldu. Ürün belirttiği vasıftaydı ve sorun yaşamadık.
Genel Puan:      
Ürün: (Satıldı)MSI 870A+Athlon II x3 435+2 GB DDR3 RAM
Alıcı: sasa222
Tarih: 31 Ekim 2015; 20:39:18
Yorum:çok iyi niyetli ve dürüst satıcı.alışveriş için kendisine teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Gigabyte RX 580 4G
Alıcı: carcibo
Tarih: 29 Haziran 2017; 21:53:44
Yorum:satıcı gayet ilgili dürüst ve çok güzel paketleme yapıp ilgilenmiş. 5 yıldızı fazlasıyla hakediyor. Teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: !FIRSAT RX 460 4GB!
Alıcı: zercx
Tarih: 30 Temmuz 2018; 14:08:39
Yorum:Hızlı ve güvenilir satıcı, ürün güzel paketlenmişti ve aynı gün kargoya verildi. Teşekkür ederim.
Sayfa

[1]

[2

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.094