FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK ASUS P8P67-M (B3) 2 GÜN KULLANILDI SES SORUNU VAR

Eylül ayında aldığım anakartımı sadece iki gün kullandım. Yedek olarak duruyordu boşta duracağına satayım dediğim için satıyorum satılmasa da sorun değildir zararı yoktur. Ürün sıfır gibidir tek sorunu ses çıkmıyor hiçbir şekilde bu anakartların bazı serilerinde ortaya çıkan bir durum garantiye verdiğiniz zaman hemen yapıp geri veriyorlar fakat ben bununla uğraşamadığım için garantiye bile vermedim. Açıkcası verme gereği de duymadım biraz. Eğer garanti yapmazsa ürün verdiğim gibiyse iade dahi alabilirim ürünü. Ürün hakkında bütün sorularınızı sorabilirsiniz bütün kutu içeriği ile beraber teslim edeceğim. Ürün sadece Ankara içi elden satılıktır. Ürünün resimleri:
Kutu:

Anakartımız:

Anakartın arkası:

Farklı bir görüntü açısından anakart:

Arkadaki portlar:

PCI-e slotundan bir fotoğraf:

SATA portları ve chipsetimiz:

İşlemci yuvamız:

Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

SATILDI

ANKARA İÇİ ELDEN SATILIK ADATA 4GB 1600MHZ CL9 DUAL KIT RAM 55TL

Başlıkta da belirttiğim gibi ailevi sorunlardan dolayı sadece Ankara içinde elden satış yapabilme imkanım var. Yaklaşık 1 buçuk ay kullandım. Ramlerin çalışma voltajı üzerinde yazdığı üzere 1.55~1.75V ama Sandy Bridge sistemimde bir buçuk ay boyunca 1.5V'da kullandım. Intel ya da AMD ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz ve malımın sonuna kadar arkasındayım. Zaten paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum yoksa bir kenarda durmasından yanayım. Fiyat olarak 55 lira olarak düşünüyorum. Şimdilik pazarlık yoktur acil paraya ihtiyacım olduğu için. Ürünün isterseniz resmini koyabilirim ürün bu resimdeki ile aynı üründür:

Ürün hakkında sormak istediğiniz soru varsa buradan sorabilirsiniz ilan her türlü yoruma açıktır.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

mebrar

İsim: Muhammed Ebrar Erdem
Katılım zamanı: 26 Ocak 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 15 Kasım 2019; 17:05:38
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Yorum:güvenilir satıcı
Genel Puan:      
Ürün: Corsair Force LE200 2.5" 120GB SSD (550-500MB/s) 210TL
Alıcı: ferostyle
Tarih: 23 Eylül 2018; 15:06:49
Yorum:
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.094