SATIŞTA

Alınık Disket Okuyucu(Floppy Driver)[çalışan, çalışmayan]

Merhabalar, arızalı ya da çalışan, elden çıkartmak istediğiniz disket okuyucularınızı satın alabilirim. Hobi amaçlı şu linkteki gibi bir şey yapmak istiyorum da: https://www.youtube.com/watch?v=G081hD0nwWE
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


FORUM DIŞINA SATILDI

Alınık MSI GTX 680 Lightning

Önceliğim Ankara içi elden alışveriş yapmak kaydıyla GTX 680 Lightning ekran kartı satın almak istiyorum. Tekliflerinizi PM ile gönderebilirsiniz.

Not: Ürün garantisiz, yurtdışı vs. olabilir. Sorunsuz olması şartı ile.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK BLACKBERRY 9790 TELPA GARANTİLİ

Ürünün yaklaşık bir yıl daha garantisi vardır. Kondisyonu 10 üzerinden 7.5-8 alır. Üst düzey cihazlar öncelikli tercihim olmak üzere takas seçeneğini de değerlendirebilirim. Fiyat olarak 500 lira düşünüyorum. Karşılıklı güven açısından ve ürünü görerek almanız daha iyi olur diye düşündüğüm için elden satış tercihimdir. Ankara'dan elden satışı gerçekleştirebiliriz


FORUM DIŞINA SATILDI

(ANK)XBOX360 SLIM 4GB +KINECT

Cihaz 3 aylıktır ama çok az kullanılmıştır, ve kullanıldığında da gerçekten çok temiz kullanılmıştır. Temizliğine gerçekten kefilim. Zaten fotoğraflardan da az çok anlarsınız temizliğini. Cihazı satma nedenim kullanamayacak olmam, yurtta kalacağım 2 sene boyunca ve bu süre zarfında hiç kullanamayacağım için satmaya karar verdim. Cihaz Amerika'dan alınmıştır. Bölge kodu NTSC-U'dur. FW atılmıştır cihaza. Sürümü 3.0'dır. XBOX LIVE'dan ban yememiştir girebilirsiniz LIVE'a ben giriyorum Cihazın yanında HDMI kablosu da vereceğim. Ayrıca 100 liraya aldığım Türkiye priziyle uyumlu adaptörü de yanında hediye olarak vereceğim. Yanında iki tane de orjinal Kinect destekli oyunlar vereceğim. Bu oyunlar Kinect Adventure ve Your Shape: Fitness Evolved'dır. Eğer isterseniz iki tane daha Kinect destekli kopya oyun verebilirim. Bunlar da Motion Sport ve Dance Central 2'dir. Şöyle bir sorun var ki; cihazın kutusu yok. O yüzden alışverişi Ankara içi elden yapmayı düşünüyorum sadece. Güvenlik ve cihazı görerek alma açısından da bunun daha uygun olduğunu düşünüyorum. Cihaz ve ilan hakkındaki sorunlarınızı ilan altından ya da PM yoluyla sorabilirsiniz.

Fiyat: 750 TL.

Cihazın resimleri:
Sahibinden linkini de vereyim: http://www.sahibinden.c...-kinect-99266870/detay/
Ama ilan şu an onay sürecinde sanırsam.


Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.


FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK/TAKASLIK SAMSUNG WAVE II (GT-S8530) GARANTİLİ 450TL

31 Mart 2011 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan aldığım Wave II cihazımı satıyorum. Cihazı 14 ay boyunca kılıfla, koruma kabıyla kullandım hep. (2 tane kılıf var ikisini de yanında vereceğim) Ancak buna rağmen kullanımdan kaynaklanan birtakım boya atması meydana geldi arka kapağın oralarda. Ki diğer Wave II'lere baktığımda bu boya atmasının boyutu çok daha fazla. Bendeki onlara göre çok daha az diyebilirim. Ve ahizesinde de boya atması mevcut. Dediğim gibi cihazın yaklaşık 10 ay daha Telpa tarafından garantisi var. Ürünümün de arkasındayım aldıktan sonra sormak istediğiniz bir soru olursa elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Cihazın yanında Transcend marka 8GB Class 6 hafıza kartı vereceğim. Geçen yaz Bimeks'ten 50 ya da 60 liraya almıştım yanlış hatırlamıyorsam. Telefonun şarj aleti yoktur isterseniz Çin malı bir şarj aleti alır onunla beraber yollarım ama o dandik şarj aletiyle şarj etmenize gönlüm elvermez. Zaten ben de telefonu genellikle ya USB kablosundan ya da evde aynı şarj aletinden bir tane daha var başka telefonun onunla şarj ediyorum. Kulaklık konusunda da cihazın içinde çıkan kulaklıklardan iki tane var elimde isterseniz ikisini de yollarım ama durumları hakkında bilgim yok, özellikle temizlik durumları hakkında. Ve yanılmıyorsam birinin mikrofonu çalışmıyor. İsterseniz kulaklıkları göndermeyeyim benim de işime yaramayacak ama temizliğinden şüpheliyim açıkcası ben. Cihazın kutusu, garanti belgesi, faturası her şeyi tastamamdır. Yazmayı unutmuşum ekleyeyim; telefonun ekranında kullanıma bağlı çizikler de mevcuttur resimlerle daha iyi anlaşılacağını düşünüyorum.

Mümkün olduğunca ayrıntı vermeye çalıştım biraz uzun oldu farkındayım. Sormak istediğiniz başka soru varsa ilanın altına dilediğiniz gibi sorabilirsiniz. Fiyat konusunda eleştirilere açığım.

Takas konusunda; üst düzey telefonlar ilk tercihim olmak üzere orta üst seviye telefonlar da olabilir tekliflere açığım takas konusunda da üstünü altını konuşur anlaşırız.

Ankara içi elden alışveriş öncelikli tercihimdir. Diğer illere önce havale, sonra kargo şeklinde gönderme yapmayı düşünüyorum.

Ürünün resimlerini akşam ekleyeceğim şu an dışarıdayım


Sayfa 1 2 3

Dükkan Sahibi Hakkında

mebrar
 

 
İsim: Muhammed Ebrar Erdem
Katılım zamanı: 26 Ocak 2011;
Şehir: Ankara,Mamak
Durum: Forumda
Son giriş: 15 Kasım 2019; 17:05:38
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı
Puan
     
     
     

Genel Puan:      
Yorum:güvenilir satıcı
Genel Puan:      
Ürün: Corsair Force LE200 2.5" 120GB SSD (550-500MB/s) 210TL
Alıcı: ferostyle
Tarih: 23 Eylül 2018; 15:06:49
Yorum:
Sayfa

[1]

 

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


BR3
0.141