SATILDI

▓▓ İKİ ADET MSI TWIN FROZR GTX 970 4G (Satılmıştır)

Merhaba arkadaşlar,

SLi olarak çalıştırdığım iki adet MSI TWIN FROZR GTX 970 kartım xxxx liraya satılıktır. Kartlar sorunsuzdur. MSI GTX 980 SLi yapmayı planladığım için satılıktır. Ürünler garantili ve faturalıdır. Kutu ve tüm kutu içeriği mevcuttur. İstanbul içi elden teslim, diğer yerlere alıcı ödemeli olarak kargo yapabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

▓▓ MSI TWIN FROZR GTX 770 2GB (Satılmıştır)

Merhaba arkadaşlar,

Vatan Bilgisayar 27.12.2013 tarihli faturalı ve garantisi devam eden MSI TWIN FROZR GTX 770 2GB ekran kartımı satıyorum. Ürün çok temiz kullanılmıştır, overclock yapılmamıştır. Kutusu ve tüm kutu içeriği eksiksizdir.
Fan sesi konusunda çok hassas biri olarak ekran kartı alırken çok araştırma yapmıştım ve tüm incelemeleri okuduktan sonra MSI TWIN FROZR'da karar kılmıştım. Gerçekten de dedikleri gibi harika bir soğutma sistemi olduğu gördüm. Fan sesi bu seviyede bir ekran kartı için inanılmaz derecede az. Çok memnun kalarak kullandım. Alacak arkadaşında aynı şekilde kullanacağından eminim. Kısmetse tekrar MSI TWIN FROZR serisinden bir kart alacağım.

Ürünle ilgili detaylı bilgi linki: http://tr.msi.com/produ...2GD5.html#hero-overview

GPU-Z ekran görüntüsünden de anlaşılacağı gibi üründe nadir bulunan kaliteli Samsung RAM bulunmaktadır.

Yaptığım satışlar ve aldığım yorumları incelemek için dükkanıma ve profilime göz atabilirsiniz.

Fiyat: XXX TL

Pazarlık yok. Forumu inceledim ve özel soğutmalı GTX 770'ler içindeki en düşük fiyatı yazdım. Bu ürünü bu fiyata bulamazsınız.

İstanbul içi Levent civarında elden teslim yapabilirim.

Kargo ücreti alıcıdan olmak ve ürün ücretinin havale yapılması koşuluyla her yere kargo yapabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

▓▓ ASUS ROG G750JH-CV067H LAPTOP (Satılmıştır)

Ürünü Webdenal.com'dan 4 Kasım 2013 tarihinde satın aldım. Ürün kapağı kapalı bir şekilde ve harici klavye, mouse, monitörle sadece kasa gibi kullanılmıştır. Zaten satış nedenim ürünü kasa gibi kullanmam. Laptop özelliklerinden yeterince faydalanamadığımı gördüğüm için kasa toplamaya karar verdim. Başka bir satış nedenim yok. Oldukça memnun olduğum bir ürün.

Denediğim bütün üst düzey güncel oyunları son ayarlarıyla oynayabildiğim bir performans canavarı. Özel tasarım çift fanlı sistemiyle ısınma sorunu hiç yaşamıyor. Ayrıca benim gibi fan sesinden nefret eden biriyseniz emin olun ki bu seviyede ki en sessiz laptop. Nvision 2 3D destekli ekranı ve yanında gelen gözlüğüyle 3D oyun oynamanın da keyfiyse bir başka.

Üründe ne kozmetik ne teknik en ufak bir sorun dahi yoktur. Asus Türkiye garantilidir. Fatura ve garanti belgesi mevcuttur. Kutusu, tüm kutu içeriği ve hediyeleri aynen bana geldiği duruyor. Hediye çanta ve mouse'unu ambalajlarından bile çıkarmadım.

Fiyat: XXXX TL

Ürünü İstanbul'da elden teslim edebilirim. Fiyat nakit fiyattır.
Sanalpazar isteyenler için komisyon farkı eklenir. Elden teslim şartı ve elden teslim sırasında onay verilme şartı olur.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Asus G750JH-CV067H Laptop Ürün Detayları:

Genel Özellikler :

*** 3D GÖZLÜK + GAMING ÇANTA + GAMING MOUSE HEDİYE ! ***

Marka Asus
Model i7-4700 16GB 750GB+256SSD 17.3" 3D Full HD HDMI USB 3.0 4GB GTX780M W864
Ürün Kodu G750JH-CV067H
İşlemci Markası Intel
İşlemci Tipi 4.nesil Intel® Core™ i7-4700QM Dört çekirdekli Mobil işlemci
İşlemci Hızı 2.4 GHz Turbo Boost ile 3.4 GHz'e kadar
İşlemci Cache 6 MB
İşlemci FSB (Veri Yolu)
Ekran Boyutu
Ekran Tipi:
Ekran Çözünürlüğü 3D Full HD LED 16:9/120Hz
Ekran Tipi: (Tpik 220-nit)
9ms responsive time
NTSC:72%
Ekran Kartı NVIDIA
Ekran Kartı Hafızası GDDR5 4GB Harici Grafik Belleği
Grafik İşlemcisi GeForce GTX780M (N14E-GTX)
HDMI 1 x HDMI
Sistem Belleği 16 GB (2x 8GB)
Bellek Tipi DDR3 1600 Mhz
Max Bellek 4 x SO-DIMM, Max. 32 GB
Disk Kapasitesi 750GB / 256GB SSD
Disk Hızı 7200RPM (SATA)
Disk Arabirimi SSD + SATA
Optik Sürücü [SATA] 12.7"mm 6X Blu-Ray (Write)
Modem Yok
Ethernet Gigabit
Wireless 802.11b/g/n
Bluetooth Bluetooth 4.0
FireWire Yok
E-Sata
Seri Port Yok
Usb Portu 4 x USB 3.0 port
Express Kart
Video Portu 15 pinli VGA video konnektörü
Klavye Numerik Q TR
Hoparlör Dahili Stereo hoparlör
Kart Okuyucu 3 -in-1 card reader ( SD/MMC/MS)
Kamera HD Web Camera
Parmak İzi Okuyucu Yok
Yüz Tanıma
Touchpad Var
Uzaktan Kumanda Yok
3G Yok
Diğer Özellikler 1x mini Display Port
İşletim Sistemi (Yazılım) Windows 8 (64bit)
Paket İçeriği Notebook,Adaptör,Pil
Çanta Yok
Boyut (WxDxH) 41.5cm x 32cm x 1.7 ~ 5.2 cm
Pil Teknolojisi 88WHrs, 5900mAh,4S2P, 8-cell Li-ion
Pil Ömrü
Ağırlık 5.0 kg (8-cell Batarya dahil)
Garanti Süresi

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KENDİ ÇEKTİĞİM FOTOĞRAF:

ASUS SİTESİNDEN FOTOĞRAFLAR:

SATILDI

▓▓ Energizer Universal Pil Şarj Cihazı (Satılmıştır)

Energizer Universal Pil Şarj Cihazı satılıktır. Cihazın özelliği universal olması, yani çok çeşitli boy ve tip pili doldurabiliyor, sadece AAA ve AA değil C, D ve 9V pilleri de şarj ediyor. Bozuk pilleri tespit ediyor, yavaş şarj ederek pillerin uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Ürün şu :
http://data.energizer.com/PDFs/cheuf_eu.pdf
http://www.youtube.com/watch?v=t1kr5Mmo-wA

SATILDI

▓▓ ASUS XONAR U1 USB SES KARTI (Satılmıştır)

Merhaba,

Temiz kullanımış, sorunsuz, tüm kutu ve kutu içeriği mevcut olan Asus Xonar U1 usb ses kartımı satıyorum. Fiyat XX TL'dir. Elden teslim İstanbul 1. Levent Metro durağında yapılabilir. Kargo istenirse ücreti alıcıya aittir.

Ses kalitesinden az çok anlayan biri olarak şunu söyleyebilirim ki, ses kalitesi creative vs gibi kartlarla kesinlikle karşılaştırılamaz. Birçok portable amp'dan çok daha kaliteli ses vermektedir. Ben amazon'dan aldığım Denon AHD2000 kulaklığımla kullandım. Şu an ihtiyacım kalmadığı ve atıl durumda kaldığı için satıyorum.

http://www.ucuzu.com/se...sus/xonar-u1-p22650899/

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dükkan Sahibi Hakkında

buyukbang

İsim:
Katılım zamanı: 13 Şubat 2002;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Eylül 2020; 15:28:56
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://buyukbang.blogspot.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ▓▓ ASUS Xonar Essence STX
Alıcı: wilym@n
Tarih: 18 Ekim 2010; 10:42:24
Yorum:Sorunsuz alış veriş için teşekkürler Murat bey.
Genel Puan:      
Ürün: ▓▓ SENNHEISER IE8 (METAN GARANTİLİ)
Alıcı: apostt
Tarih: 18 Ekim 2010; 15:03:38
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: ▓▓ CREATIVE INSPIRE 4400 SES SISTEMI
Alıcı: radyoarabesk
Tarih: 29 Ekim 2010; 18:49:53
Yorum:murat kardeşime sonsuz tsk ederim 10 numara forum uyesi herkes senin gibi olsa keşke
Genel Puan:      
Yorum:Ürün, ilanda belirtildiği gibi çok temizdi. Ayrıca istediğim şekilde paket yapılıp gönderildi. "buy
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR1
0.098