SATILDI

▓▓ GIGABYTE P35C-DS3R REV 2.0 1333 FSB/DDR2+DDR3 S+GLAN+ REALTEK HD SES KARTI 16X 775 + RAID +ESATA

Selam arkadaslar,

Kendime Amerika'dan bir oyun laptop'i aldigim icin PC'mi dagitiyorum. Urun modeli tam olarak su sekildedir:

GIGABYTE P35C-DS3R REV 2.0 1333 FSB/DDR2+DDR3 S+GLAN+ REALTEK HD SES KARTI 16X 775 + RAID + ESATA KARTI

Bilen bilir, kati kapasitorleri ile oldukca saglam ve overclock konusunda cok cok basarili bir anakarttir. Kutusu ve aksesuarlari eksiksizdir. Garantisi sona ermistir. En ufak bir problemi yoktur, temiz kullanilmistir.

Fiyati XXX'TL'dir. Takas ve pazarlik yoktur. Istanbul Levent (hafta ici veya hafta sonu) ve Maslak (hafta ici) elden teslim yapabilirim. Kargo isteyenler icin kargo ucreti aliciya aittir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

▓▓ Frisby Kulplu/Camli Kasa + Kart Okuyucu + Floppy + DVD

Laptop aldigim icin PC'yi dagitiyorum. Kasa temiz kullanilmistir. Sadece bir ayak plastigi eksiktir, onuda uyugun bir malzemeyle sabitledim, yere duzgun oturuyor.

Overclock icin kasa kapagina ayarlanabilir Nanoxia fan, kasa tepe izgarasina intel fan eklenmistir.

Power yoktur, garanti, kutu vs bulunmamaktadir. On tarafinda iki isik vardir, ben bunlari kapatarak kullandim.

Kasayla birlikte hediye olarak 5.25 paneline takili halde kasayla ayni renkte coklu kart okuyucu ve demonte olan sony floppy surucu verecegim.
Bu urunler problemsizdir.
Birde DVD yazici verecegim ama son zamanlarda biraz problemliydi, bozukta olabilir, kablosuda gevsemiz olabilir. Fazla kurcalamaya vaktim olmadi.

Fiyat XX TL'dir. Yer isgal etmesin diye bu kadar dusuk bir fiyata veriyorum.
Sadece sunu alacagim bu olmasin almayacagim fiyattan dusun diye bir istekte bulunmayin, cunku fiyata ekleme yapmadim. Istemiyorsaniz sadece bunlari vermeyiz, fiyat ayni olur, tercih sizin.
1. Levent metro istasyonu/metrocity onunden elden teslim yapilacaktir.

SATILDI

▓▓ PROFIGOLD ALTIN UÇLU SCART KABLO

Uclari altin kaplama, kablosu ise %99.96 saflikta oksijensiz bakirdir. 1.5 Metre uzunluktadir.

Digiturk receiver'inda orjinal kabloyu cikartip bunu takinca goruntude muazzam degisiklik olmustu. Digiturk uyeligim sona erdigi icin cok az kullanmak nasip oldu, tertemiz kenarda duruyordu. Kutusu bulunmamaktadir.

Fiyat 30 TL.' dir. 1. Levent Metrocity onunde elden teslim ya da diger yerlere kargo yapabilirim.

SATILDI

▓▓ Q6600 islemci + Zerotherm sogutucu+ 2 GB KINGSTON DDR3 RAM + 1TB HDD

Referans ilanidir, satilmistir: Q6600 islemci + Zerotherm sogutucu+ 2 GB KINGSTON DDR3 RAM + 1 TB SAMSUNG HDD

SATILDI

▓▓ KINGSTON 2GB 1333MHZ DDR3 RAM

Gold faturali ve 3.5 sene kalan garantisi vardir. Fiyat XX TL'dir. Istanbul Levent ve Maslak elden teslim yapabilirim, kargo isteyenler icin kargo ucreti aliciya aittir.

Bilgisayarimdan alinma CPU-Z Ekran goruntusu:

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Dükkan Sahibi Hakkında

buyukbang

İsim:
Katılım zamanı: 13 Şubat 2002;
Durum: Forumda
Son giriş: 24 Eylül 2020; 15:00:50
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:
http://buyukbang.blogspot.com

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: ▓▓ ASUS Xonar Essence STX
Alıcı: wilym@n
Tarih: 18 Ekim 2010; 10:42:24
Yorum:Sorunsuz alış veriş için teşekkürler Murat bey.
Genel Puan:      
Ürün: ▓▓ SENNHEISER IE8 (METAN GARANTİLİ)
Alıcı: apostt
Tarih: 18 Ekim 2010; 15:03:38
Yorum:
Genel Puan:      
Yorum:
Genel Puan:      
Ürün: ▓▓ CREATIVE INSPIRE 4400 SES SISTEMI
Alıcı: radyoarabesk
Tarih: 29 Ekim 2010; 18:49:53
Yorum:murat kardeşime sonsuz tsk ederim 10 numara forum uyesi herkes senin gibi olsa keşke
Genel Puan:      
Yorum:Ürün, ilanda belirtildiği gibi çok temizdi. Ayrıca istediğim şekilde paket yapılıp gönderildi. "buy
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR2
0.063