SATIŞTA

Barrowch Wolvorine G1/4 14mm rekor 1 set sıfır

Merhaba,

Toplamış olduğum pc'ye custom sıvı soğutma yapmak için aldığım ve fazla gelen 1 takım rekoru satıyorum. Rekorlar Barrowch marka Wolvorine modeldir. Yeni nesil kilit özelliği bulunmaktadır ve sıvı soğutma borularının montajını kolaylaştırmaktadır. Rekorları maliyetine vereceğimden indirim teklifi yapmamanızı önem ile rica ederim. Daha uygununu bulacağınızı sanmıyorum. Tek satış yoktur. Takım 10 adet 1/4 14mm lik rekordan oluşmaktadır. Ödeme sonrası İstanbul dışına kargo ile gönderim yapabilirim. PM yolu ile ulaşmanız durumunda hızlı dönüş yapılacaktır.

İyi forumlar dilerim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

SATILDI

Referans ilanıdır!!!! Himedia q10 Pro tertemiz sıfırdan farksız

Merhaba Arkadaşlar,

Sistem değişikliği sebebi ile çok fazla kullanma fırsatı bulamadığım Himedia Q 10 Pro cihazımı satıyorum. Ürün sinema odasında kullanıldığı için toplamda en fazla 3-4 film izlenmiştir.

Satıldı !!!! the wade nickli üyeye satışmıştır.

Saygılar.

SATILDI

Wireless kulaklık tertemiz

Arkadaşlar Merhaba,

İpod'umun bozulmasından dolayı yaklaşık 1 yıldır orijinal saklama kutusunda durmakta olan Wireless kulaklığımı satmaya karar verdim. Kulaklığa ait resimler aşağıdaki gibidir. Ürün kesinlik ile orjinaldir. Çok yakın bir arkadaşım vasıtası ile hediye gelmiştir. Bu neden ile fatura vs. yoktur. Fiyatını da bu sebepten dolayı makul bir seviyede bırakıyorum. İstanbul içi elden teslim olabilir yada İstanbul dışına önce havale sonrasında kargo şeklinde gönderim yapabilirim. Ürüne ait orijinal taşıma kılıfı, orijinal şarj adaptörü ve yanında da hiç kullanılmamış isteğe bağlı olarak kablolu kullanılmak üzere control talk lı kablosu ve normal aux kablosu bulunmaktadır. Control talklı kablo ile PS4 üzerinden online oyun oynarken diğer arkadaşlarınız ile görüşme olanağı vardır. Ürün için istediğim bedel 750TL'dir. Sıfırı mağazalarda 1500TL'dir. Çok fazla olmamak kaydı ile azda olsa pazarlık payı vardır.

İletişim için lütfen sadece pm yolunu kullanınız ve sormak istediğiniz tüm sorularınızı pm yolu ile iletiniz. Konu içerisinde yorum yapmayınız.

Saygılar.

SATILDI

Referans ilanıdır !!!!! Satılık Tertemiz DJ kulaklığı

Merhaba,

Amerika'dan getirmiş olduğum İpod classic 5. gen ipod'um arızalanmasından dolayı bir süredir bir kenarda durmakta olan DJ kulaklığımı satmaya karar verdim. Kulaklık tertemizdir ve herhangi bir arızası vs. yoktur. Ürün Almanya'da bir fuar için seyahate gitmiş bir arkadaşıma aldırmıştım. Ürünün garantisi bu neden ile Türkiye'de geçerli değildir. Ürün ile ilgili resimler isteyene whatsup'dan yüksek çözünürlük ile gönderilir.

NOT: Ürün " Kaelh " nickli üyeye satılmıştır.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Saygılar.

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILDI !!! Avea çıkışlı tertemiz Garantili İphone 5 16 GB

Merhaba,

Elimde Avea'dan kontrat ile satın almış olduğum garantisi devam eden tertemiz Apple İphone 5 16 GB beyaz renk telefonumu satıyorum. Telefonumun herhangi bir arızası vs. yoktur. Hiç bir şekilde tamir işlemi v.s. görmemiştir. Telefonumun ekranı alındığından beri IPG Temperli cam filmi ile kullanılmaktadır. Telefon el terletmez ve kaydırmaz siyah renk kılıfı ile kullanılmaktadır. Kozmetik olarak da 10 üzerinden 9 alacak kadar temizdir. Hiç bir şekilde yere düşme v.s. bir darbe söz konusu değildir. Resimler en kısa sürede eklenecektir. Telefonumun kutusu ve kutu içeriğinde bulunan tüm aksesuarları tamdır. Faturası ile birlikte teslim edilecektir. İstanbul içi elden teslim şeklinde satış yapmayı düşünmekteyim. Telefon için talep ettiğim fiyat 1000TL'dir. Telefonumu diğer ilanda bulunan telefonlar ile mukayese eder iken lütfen temizliğine dikkat edip o şekilde dönüş yapsınlar kozmetik sorunları olan telefonlar ile karşılaştırmayın ve lütfen ilanıma gereksiz yere orda bu kadar şurda bu kadar diye yorumlar yapmayın. Unutmayın ki her malın bir alıcısı vardır. Daha uyguna aynı temizlikte bir ürün bulabilirseniz oradan alabilirsiniz. Lütfen PM yolu ile iletişime geçiniz. Tüm sorularınız pm yolu ile en kısa sürede cevaplanacaktır.

NOT: Telefonu alan kişiye araç çakmak şarj cihazı hediyem olacaktır.

Saygılar.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7

Dükkan Sahibi Hakkında

nemesis81

İsim: Nemesis
Katılım zamanı: 4 Ocak 2011;
Durum: Forumda
Son giriş: 8 Nisan 2021; 17:31:14
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Referans ilanıdır
Alıcı: muhammet.cskn
Tarih: 8 Şubat 2014; 0:56:02
Yorum:Hızlı alışveriş,güvenilir satıcı,daha uzun muhabbet etmek isterdim ancak kendiside gördü tramvayı kaçırıyordum azdaha (:
Genel Puan:      
Yorum:Alışverişi yapmadan önce ikinci el ürün alma konusundaki düşüncem okan beyi tanıyınca ciddi anlamda değişti.Ürün tam anlamıyla söylediği gibi çıktı eksiği yok fazlası var.Ve ürünü aldıktan sonrada bir o kadar ilgilendi.Ürün için ve üründen sonraki desteği için kendisine sonsuz teşekkürler.Okan beyden ürün alırsanız hem ilandaki gibi bir ürün almış hemde iyi bir arkadaş edinmiş olursunuz.
Genel Puan:      
Ürün: Referans ilanıdır!!! Apple uyumlu hoparlör ve yanında eksrası
Alıcı: mitrox
Tarih: 27 Şubat 2014; 8:07:27
Yorum:tşk ederim,sorunsuz
Genel Puan:      
Ürün: Referans ilanıdır !!! Alınık Logitech Z-5500
Alıcı: muhammet.cskn
Tarih: 28 Şubat 2014; 8:46:26
Yorum:2.ALIŞVERİŞİMİZ kısa zamanda çok alışveriş (:
Genel Puan:      
Yorum:güzel bir alısveriş oldu kendisine cok tesekkür ediyorum forumun kalitesini hissettiren birisi gönül rahatlıgı ile alısveriş yapın
Sayfa

[1]

[2]  [3]  [4]  [5]  [6

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR6
0.094