Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SATIŞTA

Fiyat dipte! Razer Naga ve Logitech G600

*Hızlıca satılsın ve kalabalığından kurtulayım diye fiyatı düzenledim*

Merhaba,

Uzun süredir kullanmadığım Razer Naga mouse satılıktır. Kargo alıcıya ait. Gaziantep'te elden verebilirim. Fiyat 175 TL.

Uzun süredir kullanmadığım Logitech G600 mouse satılıktır. Kargo alıcıya ait. Gaziantep'te elden verebilirim. Fiyat 140 TL.

Başlık yorumlara kapalıdır, önceki başlıklarımı bazı troll arkadaşlar sirk alanına çevirdiği için yönetimin tavsiyesi ile artık bu uyarıyı yazıyorum. Her konudaki görüş ve düşüncelerinizi özel mesaj ile iletebilirsiniz.

İyi günler

SATIŞTA

Zyxel 660 ve Zoom X6

Elimde eski 2 tane modem var. ikisinin de kutusu kabloları adaptörleri her şeyleri tam. Modem veya access point olarak vs kullanabilirsiniz.
İhtiyacı olan varsa ikisini birlikte 50 liraya veriyorum.

SATILDI

Sıfır HP USB-C Universal Dock / 150W Adaptör

Merhaba,

Garantili. 2019 yılbaşı zamanı alıp da 1 kere bile kullanmadığım, üzerinden orijinal jelatinini bile çıkarmadığım HP USB-C Universal Dock ürününü satıyorum.
Ürün garantisi devam ediyor. Faturası etrafta yok, belki bulabilirim arayacağım ama bulamazsam bile seri numarası ile garantisi sorgulanabilir, sorun çıkmaz. İnternette "Hp usb-c dock" diye arattığınızda ürün karşınıza çıkıyor, fiyatını ve özelliklerini oradan kontrol edebilirsiniz. İstediğim fiyat 350TL, sıfırı 1000 liradan fazlayken hiç kullanılmamış ürüne bu kadar düşük bir fiyat veriyorum, çünkü elimde yok yere duruyor, bir süre satılmazsa bu haliyle çöpe gidecek, çöpe gideceğine ihtiyacı olan birisine gitsin. Kargoyu alıcı öder, Gaziantep'tekiler elden alabilir.

Ek olarak 150W 1-2 kere kullanılmış orijinal HP adaptörü de satılıktır. İstediğim fiyat 200TL. Fotosu yüksek boyut diyor koyamıyorum, özelden atabilirim isteyene.

İyi günler.

SATIŞTA

Sıfır kutulu, faturalı ( :) ) A4-tech KBS-21 FİYAT DÜŞTÜ

Merhaba,

Bir başka garaj ürününü dükkanımda paylaşıyorum. Ürünüm faturalı, fotoğraflarda görebilirsiniz :) 2009'da 20 liraya almışım, yatırım diye buna derim.
10 yıl önce alıp hiç kullanmadığım, a4-tech kbs-21 model klavyemi satıyorum. Kargoyu alıcı öder, Gaziantep'tekiler elden alabilir. İstediğim rakam 30TL.

İyi günler.

FORUM DIŞINA SATILDI

Çöp fiyatına! 2'si sıfır CoolerMaster, 4 adet fan

Satıldı.

Sayfa 1 2 3 4

Dükkan Sahibi Hakkında

Mementolol

İsim: Memento Lol
Katılım zamanı: 30 Kasım 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 13 Ekim 2019; 20:23:15
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: Corsair DDR3 1600 Mhz 8 GB (Fiyat düştü)
Alıcı: Z.E.U.S
Tarih: 21 Haziran 2017; 21:46:23
Yorum:Sorunsuz alışveriş, teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Corsair DDR3 1600 Mhz 8 GB (Fiyat düştü)
Alıcı: cesiaga
Tarih: 19 Temmuz 2017; 9:29:31
Yorum:Hızlı kargo ve güvenli bir alış veriş Kargo verildiğinde İstanbul u sel aldı ama ertesi gün kargo bendeydi. Ayrıca arkadaş anlaşmalı olarak kargoyu yolladı 5 lira gibi komik bir ücretle geldi kargo. Tavsiye edilir güvenilir bir üye
Genel Puan:      
Ürün: Referans ilanı
Alıcı: cesiaga
Tarih: 31 Temmuz 2017; 22:09:09
Yorum:kardeşimle ikinci alışverişimiz. Güvenilir ve hızlı kargolama ile tavsiye edilir.
Genel Puan:      
Ürün: Sorunsuz GT430 Çok Ucuza
Alıcı: predators_02
Tarih: 4 Ağustos 2017; 22:48:08
Yorum:Arkadaş çok iyi sağolsun baya ilgilendi kargo gelene kadar ekran kartı temiz sorun yok güvenebilirsiniz teşekkürler.
Genel Puan:      
Ürün: Core 2 Quad Komple Sistem 320 TL !
Alıcı: xkvtx
Tarih: 8 Ağustos 2017; 20:08:59
Yorum:İlgili satıcı.Teşekkürler
Sayfa

[1]

[2]  [3

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.227