FORUM DIŞINA SATILDI

[Satıldı] Sıfır Asus DUAL-RX580-O8G-GAMING 256 Bit GDDR5 8 GB Ekran Kartı

İhtiyaç dışı kaldığı için satıyorum. Sıfır üründür, paketi açılmamıştır. 3 yıl garantisi vardır.

Pazarlık ve takas kesinlikle yoktur.

İzmit içi elden teslim mevcuttur. Diğer illere havale sonrası kargo yapılır.

Fiyat: 1600 TL

Buradan inceleyebilirsiniz: https://www.asus.com/Gr...s-Cards/DUAL-RX580-O8G/

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI

[Satıldı] ASUS IN-WIN 303 (Powered by Asus) Edition RGB Mid Tower ATX Siyah Kasa

Edit: Ürün 08/05/2020 tarihi itibariyle @floast nickli üyeye rezerve edilmiştir.

23.11.2018 tarihinde HepsiBurada üzerinden almış olduğum kasayı ihtiyaç dışı kaldığı için satılığa çıkarıyorum. Hiçbir çiziği, göçüğü yoktur. Kozmetik olarak 10/10 diyebilirim. Ürünün kutusu, kılıfı ve köpükleri bulunmaktadır. Vida vs. açısından hiçbir eksiği yoktur. Kontrol amaçlı tekrar sayımını yaptım.

Üründe kusur olarak nitelendirebileceğim 2 husus bulunmaktadır.

1. Ürünün ön panelinde bulunan USB 2.0 portlarından bir tanesi çalışmamaktadır.
(Ön panelde 2 adet USB 2.0 ve 2 adet USB 3.0 portu bulunmaktadır.)

2. Ürünün cam olan yan kapağına RGB veren kısımda temassızlık olmaktadır. Temassızlığın önüne geçmek için cam kapağın üst kısmındaki kulpu hafif içeri ve sola doğru ittiğinizde sorun kalkmaktadır. Alacak kişiyi yine de bu açıdan bilgilendirmek istedim. Ben yan kapakta ışık sevmediğim için o şekilde kullanmadım.

* Ürünün garantisi 7 ay daha devam etmektedir. Bu bahsettiğim 2 sorundan dolayı HepsiBurada'ya göndermek istemedim. Muhtemelen aldığım tutardan para iadesi yapacaklardı ki ürün piyasaya geldiğinde (nadiren) 1500 liradan satışa çıkmaktadır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

FORUM DIŞINA SATILDI

[Satıldı] AMD Ryzen 2700 İşlemci AM4 Soket 8/16 Çekirdek

Fiyat revize edilmiştir.

16.08.2018 tarihinde Yukko üzerinden satın alınmıştır.
16.08.2020 tarihinde garantisi sonra erecektir.

Kendi işlemcim zamanında bozulmuştu ve bunu değişim ürünü olarak sıfır pakette yolladılar. Uzun bir süre boyunca sorunsuz kullandım. Ryzen 3600'e geçtiğim için satılığa çıkarıyorum. Ürünün kutusu, faturası, belgeleri, stickerı, yanında gelen Wraith Spire fanı mevcuttur. Bana ne şekilde geldiyse aynı şekilde yeni sahibine teslim edeceğim. Garantisinin bitmesine 7 ay kalmıştır.

Kocaeli/İzmit içi elden teslim edebilirim. Diğer illere havale/EFT sonrasında kargo ile gönderim yapabilirim. Sorularınız için mesaj atabilirsiniz.

FORUM DIŞINA SATILDI

[Satıldı] Monster Abra A5 V13.4 [Faturalı+Kutulu+Garantili+Çanta+Coolerpad+Win10]

Fiyat revize edilmiştir.

Bilgisayar 20.06.2018 tarihinde alınmıştır.
Garantisi 20.06.2020 tarihinde bitecektir.

Sonradan eklenilen HDD ve 8GB RAM modülü 13.08.2018 tarihinde alınmıştır.
Garantileri 13.08.2020 tarihinde bitecektir.

Cihaz adeta bir masaüstü bilgisayar kasası olarak kullanılmıştır. Kendi ekranı, klavyesi, touchpad'i, hoparlörleri kullanılmamıştır. Kozmetik açısından 10/10 puanı alır, hiçbir sorunu yoktur. Kardeşim masaüstü bilgisayar kurmaya heves ettiği için satılığa çıkarıyoruz. Performans açısından sınıfının en iyilerindendir.

Bildiğim kadarıyla Monster ömür boyu, 6 ayda 1 kere sınırlı olmak kaydı ile termal macun değişimini kendisi ücretsiz sunuyor.

Ürünün kutusu, faturaları eksiksiz bir şekilde duruyor.

Sistem Özellikleri

Intel® Core™ i7-8750H Processor 9M Cache, up to 4.10 GHz
16GB DDR4 2666MHz CL19 Ram ( 2x8 GB )
NVIDIA GeForce GTX 1050TI 4GB
Intel SSD 545s Series 256GB
Seagate Barracuda Pro 7200RPM 1TB

Ürünü satın alan kullanıcıya aşağıdakiler hediye verilecektir.

+ Monster Laptop Çantası
+ Trust GXT278 Coolerpad
+ Windows 10 Pro Lisans

Cihaz şu an masaüstüne geçildiği için boşta durmaktadır. Yeni sahibi ile anlaşılması durumunda cihaza sıfırdan format atacağım, güncel sürücülerini kuracağım. Oyun oynamaya, iş yapmaya hazır, temiz bir şekilde teslim edeceğim.

Kocaeli içi elden test ve satış mevcuttur. Diğer illere havale/eft sonrası kargo yapabilirim.

FORUM DIŞINA SATILDI

6 Aylık ESET Internet Security ve Mobile Security Kodları [Orijinal]

Fiyat revize edilmiştir. 50 TL -> 25 TL

CEPTETEB'in kampanyasından aldığım 6 aylık ESET Internet Security ve Mobile Security (2 ayrı kod halinde biri bilgisayar biri Android için) kodlarını satıyorum. Kodlar ayrı ayrı 3 cihaza kadar destek vermektedir. Detaylar için bankanın sayfasındaki açıklamaları inceleyebilirsiniz. Ayrı ayrı satmıyorum. İkisini birden 50 liraya bırakıyorum. Sorularınız için mesaj atabilirsiniz.

https://www.cepteteb.co...net-security-kampanyasi

Sayfa 1 2

Dükkan Sahibi Hakkında

Aelfwig

İsim: Semih
Katılım zamanı: 8 Kasım 2010;
Durum: Forumda
Son giriş: 10 Ağustos 2020; 13:52:50
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder
Ana Sayfası:

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:      
Ürün: [Satıldı] Monster Hunter: World + the Iceborne expansion
Alıcı: sabotage1907
Tarih: 13 Ocak 2020; 22:03:43
Yorum:Hızlı ve güzel bir alışverişimiz oldu. Arkadaş ile gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Ürün: [Satıldı] 6 Aylık WTFast Kodu
Alıcı: LegendDarkx
Tarih: 3 Nisan 2020; 19:28:25
Yorum:Wtfast kodu satin aldim ,hemen gönderdi.Hiçbir problem olmadi. İlgilenen ve güvenilir saticidir. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:      
Yorum:Ürün ilanda belirttiği gibiydi kargo konusunda da yardımcı oldu gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir
Sayfa

[1]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR5
0.391