Şimdi Ara

Stoper Transferi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yapılan stoper delgado transferi sadece alternatif bi transferdi, şuan ersan ve rhodolfo gayet iyi gidiyor, Ersanın olmadığı maçlarda neler olduğunu hepimiz biliyoruz ve bu durumu idare etmek için yapılmış bi transfer olduğunu düşünüyorum. Asıl bomba ise, sene sonu Ersan Gülüm'ü Çin yada başka bi takıma transfer edip yerine çok iyi bi stoper transferi yapmamızdır. Eminim ki böyle olacaktır

Aynı olayı Aras transferinde de düşünüyorum. Sezon sonu yine Gökhan Töre'yi satıp yerine gelen transfer Aras'tır. Bu yüzden Vallecano'ya transfer edildi. Büyük ihtimalle Atletico'ya satılacaktır 15-18euro civarına.

• Aras Gökhan'dan iyi değil arkadaşlar, niye abartıldı bu transfer anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

quote:

Orijinalden alıntı: .Mirliva.

Aras Gökhan'dan iyi değil arkadaşlar, niye abartıldı bu transfer anlamadım.

Videolarina baktim da biraz cok yetenekli çok rahat adam gecebiliyor ama gökhan tore gibi bencil oynuyor. Pas atması gereken her yerde çalıma giriyor

Arkadaşlar Serdar Özkan' da rahat adam geçerdi her rahat geçen adam iyi olacak diye bir kaide yok. Evet ortalama bir oyuncu ona lafım yok ancak Gökhan Töre kadar potansiyelli ve futbol bilgisine sahip biri değil Gökhanın yerine biri alınacaksa anca bu oyuncu kono, markovic gibi olmalı sen oraya Aras Özbiliz koyarsan bir kanadın 2 gömlek düşer.

• Halısaha maçlarında yaptığım kurtarışların videosunu kolaj yapıp yutup'a koysam şu an muhtemelen Beşiktaş kaleci olarak beni transfer etmişti.
    Aras'ın son 2 sezonda toplasan 10 tane resmi maçı yok.
  • Töre yerine arası almak seviye düşürmektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Videolarina baktim da biraz cok yetenekli çok rahat adam gecebiliyor ama gökhan tore gibi bencil oynuyor. Pas atması gereken her yerde çalıma giriyor

Arkadaşlar Serdar Özkan' da rahat adam geçerdi her rahat geçen adam iyi olacak diye bir kaide yok. Evet ortalama bir oyuncu ona lafım yok ancak Gökhan Töre kadar potansiyelli ve futbol bilgisine sahip biri değil Gökhanın yerine biri alınacaksa anca bu oyuncu kono, markovic gibi olmalı sen oraya Aras Özbiliz koyarsan bir kanadın 2 gömlek düşer.

Hocam hiç izlemedik canlı olarak. Onun için yorum yapmak yanlış olur ama ben gökhan torenin tarzını sevmiyorum. Sacimi başımı yoluyorum adam pas atsin diye. Bencil oyuncuların yeri yok artık futbolda. Arasta bencilse gerçekten hiç gelmesin daha iyi

Dediğin gibi bencil futbolcuların artık futbolda yeri yok Barcelona Neymar'ı Real Madrid Ronaldo'yu adam etti bu konuda.

• .Mirliva. kullanıcısına yanıt
    Görende Gökhan Töre Türkiye'ye Robben Gökhan olarak geldi zannedecek

Gökhan geldiğinde de aynı Aras gibiydi.

Tozunu alırız

Parlatırız

Satarız
  • Ben Gökhan satılınca çok daha iyisini alacağımızı düşünüyorum. Aras bence Olcayın yerine alınmıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gökhan sene sonu yolcu hocam ben hala böyle düşünüyorum
  • quote:

quote:

Rahat adam gecmesi onemli deil etkili noktada geciyor mu ya etkili yere dogru mu geciyor o onemli.
    Gokhan tore bunlari yapiyor ayrica cok saglam ve cok guclu topu ayagindan vermiyor.kalcasini vucudunu iyi kullaniyor.
    Futbol gorusu biraz daha iyi olsa avrupada abarti kadrosu olan 4 5 takim haric hepsinde banko oynar.

• baytar kullanıcısına yanıt
    GT7 geldiğinde golü bile yoktu. Transfer edildiği dönem yine renkli takım taraftarları Beşiktaş'ımızı alay konusu yapmışlardı ama sonuç ortada. O sebepten sakin sakin izlemek lazım olacakları.
  • baytar kullanıcısına yanıt
    Beşiktaş seni transfer ederse seneye 20m€ ya satarlar

• ersan sezon sonu değil hemen gitti
  • up
  • Aras'i ne gommusunuz

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aras stoper mi la ama gereksiz oyuncu şüphesiz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.