Şimdi Ara

Stoneshard (Çıktı) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    https://store.steampowered.com/app/625960/

GELİŞTİRİCİ: Ink Stains Games
    YAYINCI: HypeTrain Digital
    Tür: Strateji, Rogue-like, Sıra tabanlı Rol Yapma Oyunu
    Platform: PC
    Çıkış Tarihi: 6 şubat 2020

Stoneshard, açık bir dünyada geçen zorlu bir sıra tabanlı RPG'dir. Bir ortaçağ paralı askerinin affetmeyen yaşamını deneyimleyin: savaşın parçaladığı krallıkta seyahat edin, sözleşmeleri yerine getirin, savaşın, yaralarınızı onarın ve herhangi bir kısıtlama olmadan karakterinizi geliştirin.

Oyun gerçekten çok başarılı ve çok değişik. son yıllarda oynadığım en farklı oyun diyebilirim. mutlaka oynanması gereken oyunlardan biri ve fiyatıda efsane güzel. sadece 21 lira hatta darkest dungeon varsa 16 liraya alabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne varsa bu oyunlarda var. Türkçe dil bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Ne varsa bu oyunlarda var. Türkçe dil bekliyorum.
    Oyun 0.5.8.3 güncellemesiyle türkçe dil desteğine kavuştu

• İstek listemde bu oyun turkce surumumu bekliordum bende ogredigim iyi oldu hocam sagolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun inanılmaz çekici. Türkçesi de çıktı. Demoda hiçbir şey yapamamıştım ilk boss’a ama sonra mekaniği çözdüm halletim oyunu. Girişi harika sonrası ayrı harika.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bannerlord bitmek üzere hemen deneyeceğim ilk oyun olacak Türkçe'de gelmiş.
  • indirdim bakalım 300 mb kadar ufak tatlı duran bir oyun gibi duruyor; hemen dalıyorum şimdi.
  • pixel bir oyun bu kadar kapsamlı ve güzel olabilir çok beğendim gelişmeye çok açık bir oyun.

Ayrıca Türkçe; çeviren arkadaşlar güzel çevirmiş.
  • Can Sungur'un videosu:

• Görür görmez işte budur deyip neredeyse çıktığı gibi aldığım harika oyun. Tek can sıkıcı tarafı çıkalı 1 seneyi geçti ancak hala erken erişimde ve aşırı derecede yavaş ilerliyorlar. Son sürüm için 2022/2023 sonları planlanıyormuş birde Stoneshard (Çıktı) [ANA KONU] Tam sürüm çıkmadan oyuna dalmakta içime sinmiyor mecbur bekleyeceğiz.Stoneshard (Çıktı) [ANA KONU] Stoneshard (Çıktı) [ANA KONU] 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.