Şimdi Ara

111 tl kuponlu hesap 20 tl ALİEXPRESS (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
41
Favori
19.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    111 tl kuponlu hesap 20 tl ALİEXPRESS

Hesabı kullan sipariş olsun bunlar kullanılmış diye çamur at ve yeni hesap iste üslup sıfır... Verilen siparişlerden birisinin de oturduğunuz yer ile aynı olması ne kadar da garip?????

• o silinenler hata alınan sipariş olduğu için silindi kuponlar hala aktif.ozaman baksaydin sipariş oluştuğunda kupon hala niye aktif neden iptal olmamış CSC 7200023 hatası veriyor hesapların platiden alıp millate satıyorsun kendini akıllı zannedecegine heaaplari kontrol et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkzness kullanıcısına yanıt

Bu kadar insan hata yaşamayıp teşekkür yağdırsın sen de ki platiden alıyorsun satıyorsun. Hesapta kupon aktif. Kalkıpta bu hesaplar kullanılmış. Bana yeni hesap ver demeyeceksin o zaman bak kendi ağzınla itiraf ediyorsun. Sen platide nerede gördün bos10dolar@gmail.com diye bir hesap. Tam sana dediğim zamanda 2 adet hesabını açıp sana teslim ettim.

• benim referanslarim sicilim ortada.hesaplardan 1 tane ürün al bana resim atarsan haklısın diyecem bekliyorum

Hesapları bizzat yarın kullanıp resim atacağım buraya ve halka açık şekilde girip bakabilecek herkes.

• kuponları kullanıpta alışveriş yapın önemli

bos10dolar1@gmail.com 1234qwer hesabından kupon ile ürün satın aldım gir kendi gözlerinle gör. Yine de ben buraya onaylandığına dair resim koydum. Durduk yere alışveriş yaptırdı bana boş beleş insanlar yemin ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkzness

benim referanslarim sicilim ortada.hesaplardan 1 tane ürün al bana resim atarsan haklısın diyecem bekliyorum

Ben Kerem den 5 tane hesap aldım, hiçbirisinde sorun yaşamadım, fazlasıyla yardımcı oldu. Kimisi kargolandı kimisi de kargo bekliyor durumunda şu anda.

Sonuçta kupon işi karşılıklı hata işi, siz alinin hatasını değerlendiriyorsunuz, oda sizinkini bulup değerlendirecek. Siparişte veya başka aşamada hata yapılış olabilir.

Bir sipariş iptal olmuş olmamış birşeyi değiştirmez, bu kardeşimiz düzgün iş yapıyor ve herkese de elinden geldiğince yardımcı oluyor.

• BUGATTI kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam. Maalesef böyle boş beleş şeylerle de uğraşıyoruz insan gibi konuşsa insan gibi karşılık alacak ama işte...

• Arkadaştan benim de alışverişim oldu. Hesabı adıma açıp verdi, hatta adresi ismi tel no yu gönderdim, kendisi düzenleyip bana gönderdi. Bende direk kopyaladım. Aldığım ürün kargoya verildi. Kendisiyle önceden hiçbir tanışıklığımız olmamakla birlikte forumda kupon soranlara @krmbzkurt ile iletişime geçmesini tavsiye ediyorum. Çünkü adam alışveriş tamamlanana kadar her noktada yardımcı oluyor.

• bay_gri kullanıcısına yanıt

Çok çok çok çok teşekkür ederim hocam. Ama arkadaş sadece dolandırma peşinde. Hesaptan alışveriş yapmış iptal olmuş hesap kullanılmış bana yeni hesap ver diye emir veriyor... Gerçekten yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkzness

kuponları kullanıpta alışveriş yapın önemli

Bende 3 kupon aldım 4. de alacağım,arkadaş iyi bir şekilde yardımcı oluyor. Sizin amacınız farklı sanırım.

• alpikk kullanıcısına yanıt

Maalesef farklı amacı... Teşekkür ederim hocam sağolun.

• 10 dolarlık kupon 6 TL ise 20 dolarlık kuponun 12 TL olması gerekmiyor mu? Hani 2 katı ya.
    Bu gariban kardeşinize 20 dolarlık kuponda indirim yaparsanız eğer almak isterim.

• Bilmemneogullari kullanıcısına yanıt

Hocam çok yanlış gelmişsiniz. Gözümü açtığınız için teşekkür ederim 10 dolarlıkları 20den satacağım artık!

• Bilmemneogullari kullanıcısına yanıt

Ve şayet 12 ye bulursanız hepsini bana 15 den geri satın hepsini seve seve alırım...

• Kerem Bozkurt hocam kraldır, adam gibi yardım isteyene yardım eder, kupon almak isteyenlere iptal garantili kupon satar. Bu konudaki kötü yorumların hiçbirini haketmiyor. Böyle birini zor bulursunuz, kötü yorum yapmanızı anlayamıyorum

• ztealth kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim hocam maalesef işte...

• PM 111 tl kuponlu hesap 20 tl ALİEXPRESS 

• Jlozde kullanıcısına yanıt

Dönüş yapıldı 111 tl kuponlu hesap 20 tl ALİEXPRESS 

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.