Şimdi Ara

Stok gelmış! NEX 5 RL Fotograf Makinesi Firsati 1299 tl-Teknosa.com - Bu sefer kacirmayin .. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
11
Favori
21.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NİKON D90 mı bu makine mi desem tercihiniz ne olur 18-55 lensle 1400 tl ye D90 alacaktım şimdi kafam karıştı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bisiklet alacak olmasam düşünebilirdim güzel fırsat
  • Nex7 ve A6000 için indirim beklediğim için üzüldüm açıkçası .Şu makineyi yurtdışından alma imkanınız yoksa fiyat çok çok iyi .Almışken en iyisi olsun yada vizör hastasıyım diyenlerdenseniz moonwalk yaparak uzaklaşın .
  • http://www.sahibinden.com/fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-slr-sony-nex-5n?sorting=price_asc

İkinci el piyasasından bile daha iyi fiyatta şuan. Bi makina alcam fakat d90 dan sonra bu ufak gelcek elime. Benim için görüntüsü güzel diyenler kaçırmasın yanlız çok çok iyi fiyat.
  • gaza geldik uzun zamandır bakıyordum makine öğrenci halimizle aldık bir tane inşallah pişman olmayacağız konuyu açan arkadaşa teşekkürler :)
  • Bu makine dslr cihazların tüm işlevlerine sahip mi? Yani artık dslr alayim diyorum hep ama büyüklük ve taşıma yüzünden içimden gelmiyor. Ama artık flu çekimlerden, hareketli sahnelerdeki hayalet görüntülerden, kaliteli gece çekimleri yapamamaktan bıktım. Bu cihaz ilaç olur mu? Yoksa bunu da büyük umutlarla aldıktan sonra pişman olur muyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 hafta önceki kampanyadan almıştık bir tane daha.

16-50 lens ile geliyor.

Harici flash kutu içinde geliyor kendiniz takıp çıkarıyorsunuz. Dahili değil yani.
  • Sistem hatası oluşmuştur. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

bu şekilde uyarı alıyorum nedenini bilen var mı?
  • bu ürünü şuan alamayacağım ama hep içimde ukte kalacak. Züğürt tesellim ise vizor olmaması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

Sistem hatası oluşmuştur. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

sepete geri dön işleme devam et, adresi kaydederken hata veriyor ama kaydetmiş oluyor. aynısı bana da oldu.
  • Bu mübarek günde etmeyin eylemeyin gaza getirmeyin beni..Almamalıyım..

Daha yeni action kamera sipariş verdik
  • Bu makina ila flash ihtiyacınız yok. Akşam ev çekimleri başarılı. Zaten içinden flash çıkıyor gerekirse takıyorsunuz.
    Bende nex 5n var flashı deneme amaçlı taktım başka takmadım.

Denizbonus ve grupanya ile 1080 liraya geliyorki dadından yinmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallOfTheWild -- 15 Temmuz 2014; 8:35:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

quote:

sepete geri dön işleme devam et, adresi kaydederken hata veriyor ama kaydetmiş oluyor. aynısı bana da oldu.

Hocam kart bilgilerimi yazıp da en son kabul et butonuna tıklayınca, yani parayı çekip de ödemeyi tamamlayacağı sırada veriyor bu hatayı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

quote:

Hocam kart bilgilerimi yazıp da en son kabul et butonuna tıklayınca, yani parayı çekip de ödemeyi tamamlayacağı sırada veriyor bu hatayı.

benim hatayla aynı değilmiş. mh yi ara istersen.
  • DSLR keyfini vermez gibi bu, daha çok bas çek türde kamera sanırım...Manuel modları DSLR lar kadar var mı ? Vizör olmaması eksi puan..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırsat bitse de kararsızlıktan kurtulsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.n11.com/sony-nex-3a-16-28mm-sal-16f28-objektif-ile-birlikte-P24433241

nex 3a nasıl bir makine acaba, üzerindeki lens kodu doğru ise balık gözlü lens olarak geçiyor ve fiyatı 2500 civarı. sel 16f28 yazacaklarına sal16f28 yazmışlar. Bu makinenin lensini nex 5 te kullanabilir miyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

Bunun megapixeli düşükmüş

Evet ya, 41 Mp telefon var
  • Groupon linki atabilir mi biri? Ben bulamadım :(
  • Zorla makine aldırtacaksınız :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.