Şimdi Ara

Stok gelmış! NEX 5 RL Fotograf Makinesi Firsati 1299 tl-Teknosa.com - Bu sefer kacirmayin .. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
11
Favori
21.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende aldım. yalnız hafıza kartı hediye olan linki sonradan gördüm. hafıza kartını kaçırdık.
  • canon 600 700 1100d nikon 5100 şimdi bu fırsat, hangisi almalı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

quote:

lens alacaksaniz sakin teknosa vs ye para kaptirmayin.forumda ki nex konusuna bakin binlerce mesaj var..orda denizhoca nickli bir uye sony bayisi..

daha once de yazdim tekrarliyorum.

urunun icinden 16-50 lens cikiyor ..

Hocam akakcede 16-50 lı lenslı fıyatı 2000 ın altında degıl, alınmazmı dıyrsunuz

gerci turkce yaziyorum ama nedir anlasilmayan durum bilemedim..

diyorum ki urunun icinden zaten 16-50 lens cikiyor neredeyse su an yari fiyati kcirmayin alin.

yukarida birisi yazmis ben extra lens istiyorum onu da teknosadan mi aliyim.ona dedim teknosadan extra lens almayin urunler pahali.

Fotoğraf ile tatilden tatile işim oluyor ama aslında DSLR kullanımını da öğrenmek istiyorum açıkçası. Şimdi, bu konunun uzmanı olarak bu 16-50 lens hangi tip resim çekmek için uygundur? Amacım profesyonel çekim yapmaktan çok tatil veya benzeri anıları en kaliteli şekilde kaydedebilmek. bu ilgiler ışığında bu 16-50 lens bizi nereye kadar götürür ? Konuya mesaj yazan arkadaşlardan benimle aynı durumda olan epeyce arkadaş var gibi görünüyor. Yardımcı olursan bizde bu makinaya sahip olma şerefine nail oluruz Ha birde yabancı bir formda shutter lag'ı olduğu ve anlık güzel resimler için çok geç kalabildiğini yazmışlar. Hani benim için çok önemli bir husu değil ama yine de lag durumunu merak etmedim değil

Not : Beyazı çok şıkmış, keşke beyazını da bu fiyattan verselerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartcard -- 14 Temmuz 2014; 22:53:17 >

• Dslr makinaların kullanım zevkini verir mi? er iki tipi de kullanan arkadaşlar varsa yardıımcı olursanız sevinirim.
  • gaza gelip bir tane de ben aldım. Denizbonus kartı olanlar 119 TL bonus da kazanabilirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm fırsatları haber veren ve konu hakkında bilgi veren arkadaşlara çooook teşekkürler. ,
    Hafıza kartlı olanından Grupanya'dan 100 TL ve Avantajix'den 26 TL indirimle iyi fiyata almış oldum.
    Tekrar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih06

gaza gelip bir tane de ben aldım. Denizbonus kartı olanlar 119 TL bonus da kazanabilirler.
    Normal bonusa yok mu acaba?

Bir de üzerindeki 16-50 lensle ne tür fotoğraflar çekilebilir? Sadece gövde ile fotoğraf çekilebilir mi? Bu konuda bilgisi olanlar yorum yapabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLUESTREAM -- 14 Temmuz 2014; 23:24:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartcard

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

quote:

lens alacaksaniz sakin teknosa vs ye para kaptirmayin.forumda ki nex konusuna bakin binlerce mesaj var..orda denizhoca nickli bir uye sony bayisi..

daha once de yazdim tekrarliyorum.

urunun icinden 16-50 lens cikiyor ..

Hocam akakcede 16-50 lı lenslı fıyatı 2000 ın altında degıl, alınmazmı dıyrsunuz

gerci turkce yaziyorum ama nedir anlasilmayan durum bilemedim..

diyorum ki urunun icinden zaten 16-50 lens cikiyor neredeyse su an yari fiyati kcirmayin alin.

yukarida birisi yazmis ben extra lens istiyorum onu da teknosadan mi aliyim.ona dedim teknosadan extra lens almayin urunler pahali.

Fotoğraf ile tatilden tatile işim oluyor ama aslında DSLR kullanımını da öğrenmek istiyorum açıkçası. Şimdi, bu konunun uzmanı olarak bu 16-50 lens hangi tip resim çekmek için uygundur? Amacım profesyonel çekim yapmaktan çok tatil veya benzeri anıları en kaliteli şekilde kaydedebilmek. bu ilgiler ışığında bu 16-50 lens bizi nereye kadar götürür ? Konuya mesaj yazan arkadaşlardan benimle aynı durumda olan epeyce arkadaş var gibi görünüyor. Yardımcı olursan bizde bu makinaya sahip olma şerefine nail oluruz Ha birde yabancı bir formda shutter lag'ı olduğu ve anlık güzel resimler için çok geç kalabildiğini yazmışlar. Hani benim için çok önemli bir husu değil ama yine de lag durumunu merak etmedim değil

Not : Beyazı çok şıkmış, keşke beyazını da bu fiyattan verselerdi

Slr da yaptıgınız herseyı bu makınede de yapıyorsunuz. Tam manuel cekime de ızın verıyor. Ve extra olarak normal telefonlara applıcatıon yukledıgınız gıbı extralar yukleyerek farklı cekım modları elde etmenız mumkun. Ayrıda kendınden hdr modlarıda gayet guzel sızı ugrastırmadan ps vs hdr resım cekıyorsunuz.
    16-50 ye gelınce ne yazık kı prıme lens olamayacak bır lens. Fakat bu durum bana gormeoyle. Yanı gercekten kusursuz fotolar ıstıyorsanız bu makıneyıde alsanız baska bırseyde alsanız prıme olacak lensler genelde para ıle extra satılır. Nex serısının en ıyı prıme lenslerınden bırısı 35mmf18. O da 900 tl cıvarı. Ancak 16-50 ben foto ısıne yenı basladım, cep telefonu fotografcılıgından makıne fotoculuguna yenı gectım dıyen bırısı ıcın bulunmaz nomet ve en az 1 sene sızı tatmın eder.
    Ben şimdi inanmıcaksınız ama bu nex. 5r ustune dugun zamanımda 900 verıp 35mmf18 aldım , dış cekım ıcın eşımın kız kardesıne tum ayarları yapıp makıneyı verdım ve sabahtan aksama dolasıp bı suru foto cektık. Sonucta ne oldu mılletın 2000 verıp yaptırdıgı dıs cekımı ben bır lens ıle her gorenın muhtesem dedıgı bır dugun albumune sahıp oldum.yanı kısacası bu makıne sızın o gordugunuz koca slr lardan hıc bır farkı yok. Ben ne ınsan gordun kı 3d 5d lerınden kurtulup nex e gectıler.
    Sonucta aynı kalıtede fotoyu cekmek ıcın 5 kg agırlıgında bı canta ıle mı dolasmak yoksa 500 gr agırlıgında bır canta ıle mı daha mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

gaza gelip bir tane de ben aldım. Denizbonus kartı olanlar 119 TL bonus da kazanabilirler.

denizbank bonus icin link verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

quote:

Bir de üzerindeki 16-50 lensle ne tür fotoğraflar çekilebilir? Sadece gövde ile fotoğraf çekilebilir mi? Bu konuda bilgisi olanlar yorum yapabilir mi?

16-50 lens benım 35mmf18 alana dek 1 sene kullandıgım bı lens ve aralık olarak gayet guzel bır lenstır. Keskınlık olarak ıse sony nın bu cıvardakı makınelerınde en az keskın lenslerınden bırısı olup aynı sevıdeyedekı dıger marka makınelerın lenslerınden kat be kat ıyıdır.sızı kesınlıkle uzmez.

Lens ve makıne nasıl cekıyo dıye merak edenler flickr da bıraz zaman ayırıp nex , 16-50 vs aratıp baksınlar. Pısman olmayacagınızo goruceksınız.

• Hocam nex 5 için hangi lensleri tavsiye edersiniz?

• Shafter kullanıcısına yanıt
    @Shafter Haber verdiğiniz için çok teşekkürler. Canon 600D ve bir kaç lensten oluşan bir set sahibi olarak ben de aynı ikilemdeydim.
    Bu kadar iyi fırsatı görünce bir şansımı deneyip Sony'e geçmeye karar verdim ve az önce sipariş ettim.
    35mm ile fotoğraflarınız gerçekten güzel, lensi nereden aldınız?
    Bu makina için başka tavsiye edebileceğiniz aksesuarlar var mı?
    Bir de Canon AF'li EF-Nex converterlardan bahsediliyor, bu konuda hiç bilginiz var mı?
    Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

quote:

16-50 lens benım 35mmf18 alana dek 1 sene kullandıgım bı lens ve aralık olarak gayet guzel bır lenstır. Keskınlık olarak ıse sony nın bu cıvardakı makınelerınde en az keskın lenslerınden bırısı olup aynı sevıdeyedekı dıger marka makınelerın lenslerınden kat be kat ıyıdır.sızı kesınlıkle uzmez.

Lens ve makıne nasıl cekıyo dıye merak edenler flickr da bıraz zaman ayırıp nex , 16-50 vs aratıp baksınlar. Pısman olmayacagınızo goruceksınız.

Bu konudaki bilgisizliğimize verin ama, bu rakamlar neyi simgeliyor,yani 16-50, 35mmf18 gibi? Sanırım zoomla alakalı ama emin olamadım. Bir de,dediğim gibi,hiç lens olmadan bu makineyle yine fotoğraf çekebilir miyiz? Eğer evetse,elde edeceğimiz fotoğrafların kalitesi ne olur acaba?
    Son olarak da, ilk planda bu 16-50 lensle günlük,gezi,eş-dost akraba,tatil veya özel gecelerde kaliteli fotoğraflar çekebilir miyiz?
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: zzzzz

quote:

denizbank bonus icin link verebilir misiniz?

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=94158759&p=4#94602538

• wakiza W kullanıcısına yanıt
    seninle aynı durumdayım bende 650d var, aynasız bana göz kırpıyor ama kendimi frenliyorum bunu alıp 650 yi elden mi çıkarsam ne yapsam bilemedim bak şimdi
  • Ben de bayadir dusunuyordum, artik sansimi denemeye karar verdim. Makina super de olsa yaninda tasimayinca kiymeti kalmiyor.

• wakiza W kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam güle güle kullan
  • Tesekkur ederim.

• quote:

Denizbonusla nasıl kazanıyoruz hocam ? Kampanya göremedim ben
  • Geçenlerde gold da canon 700d 1400 tl den satılmıştı
    Hepsiburada da nx20 1600 tl
    Şimdi de nex 5 1200 tl
    Bu aralar epey fırsat oldu slr makinelerinde

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.