Şimdi Ara

Stok gelmış! NEX 5 RL Fotograf Makinesi Firsati 1299 tl-Teknosa.com - Bu sefer kacirmayin .. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
11
Favori
21.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grupanya da kod almıştım ama almaktan vazgeçtim, ihtiyacı olan ve mesajımı alıntılayan ilk kişiye kodu verebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Grupanya da kod almıştım ama almaktan vazgeçtim, ihtiyacı olan ve mesajımı alıntılayan ilk kişiye kodu verebilirim.

Bana gönderebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

quote:

Grupanya da kod almıştım ama almaktan vazgeçtim, ihtiyacı olan ve mesajımı alıntılayan ilk kişiye kodu verebilirim.

PM ile gönderdim kodu.

• Arkadaşlar, bu fiyat gerçekten çok iyi. Bende 2 tane nex olmasına rağmen benim de aklımı çelecek gibi. Nex F3K yı satıp bununla devam ederim ikinci makineyi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

quote:

PM ile gönderdim kodu.

Çok teşekkür ederim.
  • Allah 1-2 sene sonra evlat sahibi olmayı nasip ederse o zaman ufaklığı çekmek için böyle bir makine almasyı düşünüyorum. Böyle fırsat çıkmazsa dahili vizör ve flaşlı nex 6'yı yurtdışından alırım. Şuan fiyat çok iyi almamak için direniyorum.
  • Önemli değil arkadaşım.

• yeni seri makineleri tavsiye ediyorsunuz iyi güzel de döviz kurunun 2,13 olduğunu; yeni gelecek makinelerin fiyatlarının buna göre olacağını unutmayın.
  • Arkadaşlar teknosa da sipariş durumu veya takip edebileceğimiz biyer varmı
    ben siparişin durumunu göremiyorum
  • merhaba hocam bu üzerindeki lens 16-50 mm lens bildigimz 18-55mm lens gibi mi. yada şöyle sorayım.
    sony nex5 16-50 mm lens ile nikon d3100 18-55 fotograf makinesi her ikiside auto modda aynı görüntü kalitesinde çekermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: @dn@n

Arkadaşlar teknosa da sipariş durumu veya takip edebileceğimiz biyer varmı
    ben siparişin durumunu göremiyorum

hocam giriş yaptıktan sonra ana sayfada kargo takip yazıyor orada üste siparişin son durumu yazıyor kargoya verildikten sonra ayrıntılı olarak yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttchopper -- 15 Temmuz 2014; 16:20:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Bu arada Sd kartli modelin linkini veren ben,sd kart hediyeli modeli yine almayan ben sanirim Sd kartli modeli alanlara gelen mailde sd kart yaziyor mu ? bende sadece cihaz adi yaziyor..

bende yazıyor.

Stok gelmış! NEX 5 RL Fotograf Makinesi Firsati 1299 tl-Teknosa.com - Bu sefer kacirmayin ..

benim sipariştede sadece makine görünüyor halbuki sd kart hediyeli olan sayfadan sepete ekledim...dün akşam fark edince müşteri hizmetlerine mail attım düzeltilmesi için şimdilik bi cevap gelmedi.....

• quote:

Orijinalden alıntı: geronimo520

Kaç optik yaklaştırma sorusu biraz yanlış bir soru. Odak uzaklığı ile yaklaştırma hesabı yapılamaz. Ancak full frame veya flimli makinelerdeki denk gelecek odak uzaklığını soruyorsanız 1.5 crop faktöründen dolayı 24-75mm e denk gelir. Yani ideal bir geniş açı ile portre fotoğrafı için başlangıç sayılabilecek bir odak uzaklığıdır.
    Daha önceki bir mesajınız lenssiz fotoğraf çekilebilir mi diye sormuşsunuz ama lenssiz fotoğraf çekmek mümkün değildir (pinhole fotoğrafçılık harıç) 22derece miyoplu bir kişinin gözlüğünü takmadan yataktan çıkamayacağı gibi lens olmadan da SLR veya aynasız makinelerde fotoğraf çekemezsiniz.
    Mesajlarınızdan anladığım kadar ile fotoğrafçılığa yeni başlıyorsunuz veya sedece eş dost fotoğrafı çekmek istiyorsunuz, benim fikrimi soracak olursanız 500-600 TL arasındaki kompak makineler sizi tatmin eder. Yarın öbür gün bir arkadaşınızın 500TLye aldığı bir makine ile aynı fotoğrafı çektiğinizi görünce pişman olmayın.
    Ha aklınızda kendinizi geliştirmek vardır, aynasız kullanıp 1-2 de lens alır ve dahada ileri gitmem derseniz tavsiye edilecek bir makine. Daha ilerisine gidecek olursanız ben yine bu makineyi tavsiye etmem.

Genel olarakta bu konuda bir çok yanlış bilgi ve bu makineye aşırı bir yönledirme var. Evet fiyatı Türkiye şartlarına göre çok iyi ancak 2 sene önce çıkmış ve üzerine geçen sene Nex-5T gelmiş ve muhtemelen yaz sonunda bir yenisi gelecek olan bir makineden bahsediyoruz.
    Ayrıca SLR ile başlamış birinin boyutları eğer rahatsız etmiyorsa bu makineyi alma ihtiyacı olmamalı diye düşünüyorum.
    Fotoğrafçılığa yeni başlıyorsanız ve ilerletmeyide düşünüyorsanız Canon D1100 Nikon 5200 gibi makineler işinize çok daha fazla yarıyacaktır. Aldığınız lensleri daha sonra alacağınız makinelerde de kullanabilirsiniz. D1100 şuanda kit lensi ile 850-900TL gibi fiyatlarda ve de ufak bir SLR.

Selamlar peki Wifi.., NFC vs önemli değilse d1100 bundan çok daha iyi çekim yapabilirmi birkaç ürün çekimi için mesela....

• Son 6 adet :)
    Dün ilk çıktığında 63 tane vardı.
  • Şimdi bu makinaya çantada almak lazım(: var mı tavsiyede bulunacak olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapıcizzet

quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Arkadaslar 10 gun sonda abd ye gitme durumum var. Oradan makine almayi planliyordum ama bu da cok cazip gorundu. Deniz bonus da var. Lutfen f/p olarak kiyaslarsaniz ne yapmali ? Abd den
    A6000 vs mi almaki yoksa bundan mi ?

Nex6 alabilirsiniz 500$ a , vizörlü ve dahili flaşlı , yanına 50 dolara da çanta , flash vs. aldınız mı ohh mis .

Peki a6000 mi yoksa nex 6 mi almaliyim ? Fotograf isinde pek bilgili degilim.

Cok tesekkurler cevaplar icin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kapıcizzet

quote:

Arkadaslar 10 gun sonda abd ye gitme durumum var. Oradan makine almayi planliyordum ama bu da cok cazip gorundu. Deniz bonus da var. Lutfen f/p olarak kiyaslarsaniz ne yapmali ? Abd den
    A6000 vs mi almaki yoksa bundan mi ?

Nex6 alabilirsiniz 500$ a , vizörlü ve dahili flaşlı , yanına 50 dolara da çanta , flash vs. aldınız mı ohh mis .

Peki a6000 mi yoksa nex 6 mi almaliyim ? Fotograf isinde pek bilgili degilim.

Cok tesekkurler cevaplar icin

arada 400$ fark var bence değmez , nex6 her yönden mutlu eder , dokunmatik ekran handikapının dışında muazzam bir makina .

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.