Şimdi Ara

Stoch bunu hep yapıyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Haci harbi manyak cakti yanliz
  • öl de ölelim reyiz
  • sitoh reyiz
  • stoch hep yarıyor
  • Bu adama zamanında gönderilsin dedi bende Caner daha iyi diyordum ama harbiden kendini aşdı Fenerin 2 . Alexi Dianınıda gitmesi gündemde sakatlık pğroblemini aşarsa Sağ kanatta emin ellerde olacak hatta Gökhanın Zieglerden daha ofansif olduğunu düşünürsek sağımız solumuzdan daha iyi olucak eskisi gibi sağ gösterip sol , sol gösterip sağ vurucaz .
  • ni va le
  • Sıtoç reyizzzz
  • Üşüyoruz Sıtoçççççç reyizzzzzzzzzzz
  • O değil adamın talipleri artacak ona yanıyorum.
  • skoçbrayt galibiyet ne rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALEXİST

O değil adamın talipleri artacak ona yanıyorum.

Aynen ya. İnşallah aklını çelmezler. Bu oyunla stoch bizi rahat 5 6 yıl sırtlar.
  • stoch gibi bir oyuncunun fenerbahçede olması diğer rakiplere haksızlıktır ve rakiplerimizin fenerbahçe şike yapıyor demesinin sebebi budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

stoch gibi bir oyuncunun fenerbahçede olması diğer rakiplere haksızlıktır ve rakiplerimizin fenerbahçe şike yapıyor demesinin sebebi budur.

messi sizde olsa ne dersiniz merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: demrelicom

quote:

stoch gibi bir oyuncunun fenerbahçede olması diğer rakiplere haksızlıktır ve rakiplerimizin fenerbahçe şike yapıyor demesinin sebebi budur.

messi
  • Fener şike yapıyor dememizin sebebi Stochtur,itiraf ediyoruz,arkadaşlar,Aziz Yıldırım transfer ettiğine pişman oldu.
  • quote:

quote:

Iyide bunu asil size sormak lazim.adam her hafta takimin yildizi oluyor bu yuzden boyle diyoruz quaresma daha takimda oynamadan quaresmayi dunyanin en iyi 3 futbolcusundan biri yapmistiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

messi

• Çok güzel gol atmış
    Attığı her gol güzel adamın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.